Центр європейської інформації в м. Хмельницький

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна тема

Презентація фільму "Точка відліку"

До Міжнародного дня прав людини (Human Rights Day) на запрошення працівників Хмельницького апеляційного суду представники Кіноклубу медіа-просвіти Docudays UA на базі Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки Ярмолюк А. та Грицишина О. для юних фахівців права з Хмельницької Національної Академії Держприкордонслужби ім. Б. Хмельницького провели презентацію документального фільму із колекції Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини «Точка відліку» (Польща, реж. М. Шчесняк, 2015). Стрічка є однією із десяти з-поміж 74 заявлених, що увійшли до шортлиста премії «Оскар-2016» у номінації «найкращий документальний короткометражний фільм». Фільм розповідає про жінку на ім'я Анета, яка у 19 років сіла до в'язниці за вбивство, а через дев'ять років доглядає за людьми похилого віку.
Після кіноперегляду відбулась цікава дискусія за участю заступника голови суду, судді судової палати з розгляду цивільних справ Тетяни Спірідонової та судді судової палати з розгляду кримінальних справ Володимира Барчука.     » читати далі »

До Міжнародного дня людей з інвалідністю

6 грудня в бібліотеці відбувся перегляд фільму Матьє Брона «Тілом і душею» з колекції Міжнародного кінофестивалю з прав людини Docudays UA, приурочений Дню людей з інвалідністю.
У сюжеті фільму піднімалася проблема людей з обмеженими можливостями, яка є досить актуальною для України. В ході дискусії, яка відбулася після перегляду, студенти Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії та працівники Центру соціальної служби для сім’ї та молоді зізналися, що дивлячись фільм, вони відчували велику повагу до героїв, які мають обмежені можливості, але не втратили оптимізму і віри в себе, вони впевнено крокують до своєї мети, чого не вистачає багатьом здоровим людям. Глядачі наголосили, що нам усім є чому повчитися у героїв фільму, співставляли побачене із людьми з обмеженими можливостями у нашому місті. Зокрема, говорилося про порушення прав людини, про умови для їхньої самореалізації і всі перешкоди забезпечення їх правами на рівні з іншими жителями.
Присутні дійшли висновку, що люди не замислюються над тим, що поряд з нами живуть люди з фізичними вадами, які не потребують співчуття, вони хочуть жити так, як і здорові люди, і їхня «особливість» ніяк не стає на заваді у їх мріях, спілкуванні і повноцінному житті. Студентами було відмічено, що фільм спонукає нас замислитися над власним життям, усвідомити, що ми – люди, і кожен з нас заслуговує на повагу, увагу оточуючих і має право бути щасливим.     » читати далі »

Габріель повідомляє з чемпіонату світу

"Габріель повідомляє з чемпіонату світу" - таку назву має кінострічка, з якою консультанти ЦЄІ завітали до НВК № 7 для ознайомлення з колекцією фільмів Міжнародного фестивалю документальних фільмів про права людини Docudays UA. Мета фестивалю - сприяти популяризації й розвитку документального кіно та підвищення рівня дотримання прав людини в Україні.
Кіноперегляд відбувся для учнів старших класів та педагогів. Модератор заходу Ярмолюк А. ознайомила присутніх з історією створення Міжнародного кінофестивалю, його метою. Вона підкреслила, що цінність цього фестивалю полягає в тому, щоб привернути увагу українського суспільства до проблем простої людини, до усвідомлення її прав.
Учні з цікавістю дивились фільм про бразильського хлопчика Габріеля, який дізнався про те, що Світовий кубок по футболу буде проходити в його рідній країні. Аби привезти сотні тисяч уболівальників на футбольний стадіон, прокладають залізницю просто через квартал, де живе його родина. Хлопчик обурений нерівністю в своєму місті, він намагається захистити свої права.
Після перегляду присутні активно обговорювали фільм, ділились своїми враженнями, думками. Жвава дискусія відбувалась за участю експерта - юриста, працівника Хмельницького Апеляційного суду Салдан Ю.     » читати далі »

Проект "Бабця"

В бібліотеці відбувся черговий перегляд документальної кінострічки в рамках Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.
Студенти Хмельницького університету управління та права, громадськість міста та юристи ГО «Подільська правова ліга» переглянули стрічку режисера Балінт Реверса «Проект «Бабця».
У фільмі розповідається про трьох жінок, які пережили Другу світову війну. Одна – з Німеччини, яка захоплювалася націонал-соціалізмом, друга – угорська єврейка, яка перебувала в концтаборі, третя – англійка-розвідниця. У кожної з них було своє бачення того, що відбувалося, і в фільмі вони розповідають своїм онукам не тільки про свою долю, а й про сприйняття однієї «спільної» для них події.
Важливою частиною Мандрівного фестивалю є обговорення побаченого після перегляду. Саме тому, після переглянутої стрічки глядачі висловлювали свої думки, відчуття, ділилися враженнями, наголосивши на тому, що ми дуже мало часу проводимо із своїми рідними, із своїми бабуся та дідусями, і що ми дуже мало знаємо про минуле життя своїх рідних людей. Було дуже цікаво спостерігати сприйняття глядацькою аудиторією подій, діалогів, які подає документальне кіно.     » читати далі »

Боротьба за європейські цінності

21 листопада з нагоди Дня Гідності та Свободи у бібліотеці відбулися патріотичні читання «Україна – територія гідності та свободи».
П’ять років тому розпочалась Революція Гідності, яка дала старт справжнім перетворенням країни. Революція Гідності кардинально змінила напрямок розвитку держави та суспільства, згуртувала свідомих, зрілих громадян – справжніх патріотів Батьківщини. Але шанс на зміни дістався нам дорогою ціною – ціною людських втрат.
Сьогодні ми рухаємось вперед, будуючи нову Україну, хоча цей шлях не є простим! Але ми не звернемо з цієї дороги і досягнемо успіху, бо пам'ятаємо тих, хто заплатив власним життям, давши нам цей шанс
У заході взяли участь: Анастасія Ярова – депутат Хмельницької міської ради, волонтер ГО "Яворина"; Тетяна Юзепчук – волонтер, голова правління благодійного фонду «Подих надії нації», номінант «Волонтерської премії-2015» від Євромайдан SOS; Назар Чепко – волонтер, учасник бойових дій на сході України; Галина Корицька – поетеса, активна громадська діячка, заступник голови Хмельницького обласного осередку Всеукраїнської творчої спілки «Конгрес літераторів України»; Леонід Мазур – подільський бард; Сергій Аніськов – фотомитець, громадський діяч, куратор фотовиставок та мистецьких проектів, член Національної спілки фотохудожників України.
До уваги присутніх було представлено уривки з документального фільму «Євромайдан SOS. Право на гідність» та відбулася презентація книжкової виставки «Листопада кривавого слід».     » читати далі »

Рівні права у різних людей

"Рівні права у різних людей" - під такою назвою у бібліотеці відбулася дискусія, присвячена Міжнародному дню толерантності.
«Взаєморозуміння» та «толерантність». Кожен по-своєму розуміє значення цих слів. Для когось це любов до інших, для когось терпіння, а для деяких ці риси взагалі не відіграють особливої ролі у житті. Майже чверть усього населення живе без цих рис, але ж без них людина не може уникати конфліктів й вигадує собі неіснуючі проблеми. Нам необхідно бути хоч трохи добрішими один до одного, розуміти та допомагати один одному.
Практичний психолог міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Антоніна Джал звернула увагу присутніх на основні риси, притаманні толерантній та інтолерантній людині; поділилась своїми думками, знайшла однодумців, навчила толерантно сприймати незвичні життєві ситуації.
Під час дискусії відбулися перегляд анімаційного фільму «ХалаБуда» та презентація книжкової виставки «Бути людиною на землі».     » читати далі »
reklamaterazwroclaw2.jpg (47.88 Kb)
Центр європейської інформації в м. Хмельницький

Карта сайту

Торгівля людей (Добавлено: 13 листопада 2018, Переглянуто: 13)

Боротьба за європейські цінності (Добавлено: 4 травня 2018, Переглянуто: 53)

"Докудейс" в ЦЄІ (Добавлено: 20 травня 2015, Переглянуто: 351)

Семінар-практикум Пунктів Європейської інформації при районних та центральних міських бібліотеках області (Добавлено: 4 травня 2011, Переглянуто: 617)

1. (Добавлено: 22 листопада 2010, Переглянуто: 687)

Веб-конференція (Добавлено: 2 листопада 2010, Переглянуто: 737)

Фото (Добавлено: 2 листопада 2010, Переглянуто: 717)

Навчання для працівників ОУНБ ім. М. Островського (Добавлено: 31 жовтня 2010, Переглянуто: 667)

Новини

Мови різні - душа одна (Добавлено: 22 лютого 2013, Переглянуто: 1643)

Через волонтерство до діалогу поколінь (Добавлено: 22 лютого 2013, Переглянуто: 1341)

Кінопоказ європейського кіно (Добавлено: 4 грудня 2012, Переглянуто: 1357)

Знайомство з культурними традиціями європейських країн (Добавлено: 28 листопада 2012, Переглянуто: 1320)

Популяризація європейських цінностей (Добавлено: 20 листопада 2012, Переглянуто: 788)

Кінопоказ європейського кіно (Добавлено: 20 листопада 2012, Переглянуто: 1392)

Толерантність - демократичний спосіб життя (Добавлено: 16 листопада 2012, Переглянуто: 1792)

Кіноперегляд європейського кіно (Добавлено: 29 жовтня 2012, Переглянуто: 1400)

Ровесники Незалежності про реалізацію своїх прав в Україні (Добавлено: 28 травня 2012, Переглянуто: 1081)

"Європа очима молодих" (Добавлено: 21 травня 2012, Переглянуто: 1249)

Круглий стіл "Україна в Європі: пошуки спільного майбутнього" (Добавлено: 13 травня 2012, Переглянуто: 1082)

"Європейські інтеграційні процеси в Україні" (Добавлено: 13 травня 2012, Переглянуто: 1128)

"Стати Європою - щоб бути Україною" (Добавлено: 28 квітня 2012, Переглянуто: 1128)

Кінопоказ актуальних європейських фільмів (Добавлено: 26 квітня 2012, Переглянуто: 1038)

Відкритий урок "Здоровий спосіб життя" (Добавлено: 26 квітня 2012, Переглянуто: 2321)

Круглий стіл "Педагоги-організатори в гостях у ЦЄІ" (Добавлено: 30 березня 2012, Переглянуто: 993)

Хмельницьким дітям роз'яснили їхні права (Добавлено: 16 березня 2012, Переглянуто: 970)

Історична майстерня-тренінг у Хмельницькому (Добавлено: 16 березня 2012, Переглянуто: 889)

Профорієнтаційна година "Можливості навчання української молоді за кордоном" (Добавлено: 23 січня 2012, Переглянуто: 907)

Конференція "Толерантність - шлях до порозуміння" (Добавлено: 30 листопада 2011, Переглянуто: 1126)

Європейське кіно очима української молоді (Добавлено: 12 жовтня 2011, Переглянуто: 962)

Презентація виставки "September 8 - International Literacy Day" (Добавлено: 12 вересня 2011, Переглянуто: 746)

Участь Хмельницького ЦЄІ у підсумковій конференції в рамках проекту "Волонтерство - шлях до успіху. Підвищення спроможності центрів європейської інформації" (Добавлено: 26 серпня 2011, Переглянуто: 804)

Ділова зустріч преставника ради Мережі ЦЄІ України з громадскістю Хмельницького (Добавлено: 26 серпня 2011, Переглянуто: 822)

Реалізація волонтерських міні-проектів (Добавлено: 20 червня 2011, Переглянуто: 1225)

День Європи у Хмельницькому (Добавлено: 23 травня 2011, Переглянуто: 2932)

Круглий стіл "Європеїзація та інтеграція: український підхід" (Добавлено: 20 травня 2011, Переглянуто: 904)

Обласна рольова гра "Модель Європейського Союзу" (Добавлено: 19 травня 2011, Переглянуто: 948)

Театралізований диспут "Молодь - за європейські цінності" (Добавлено: 18 травня 2011, Переглянуто: 849)

Святкування Дня Європи в Шепетівці (Добавлено: 17 травня 2011, Переглянуто: 1114)

Семінар-практикум для працівників ПЄІ (Добавлено: 12 травня 2011, Переглянуто: 1005)

Семінар-тренінг "Шляхи активізації діяльності ПЄІ" (Добавлено: 10 травня 2011, Переглянуто: 889)

Зустріч з лауреатом Національної премії ім. Т. Шевченка (Добавлено: 4 травня 2011, Переглянуто: 931)

Семінар-практикум працівників Пунктів європейської інформації при районних та центральних міських бібліотеках області (Добавлено: 4 травня 2011, Переглянуто: 876)

Відеоконференція „Освітні можливості в Європі для студентів України” (Добавлено: 4 травня 2011, Переглянуто: 2194)

Виставка "Шляхи та проблеми євроінтеграції України в працях подільських науковців" (Добавлено: 21 квітня 2011, Переглянуто: 1076)

Вікторина "А чи знаєш ти Німеччину?" (Добавлено: 18 квітня 2011, Переглянуто: 6907)

Семінар-тренінг "Шляхи активізації діяльності ПЄІ" (Добавлено: 15 квітня 2011, Переглянуто: 940)

Всеукраїнська наукова-практична конференція "Педагогіка толерантності - основа розвитку освіти третього тисячоліття" (Добавлено: 15 квітня 2011, Переглянуто: 935)

Інформаційний семінар до Дня Європи (Добавлено: 11 квітня 2011, Переглянуто: 972)

Пропаганда волонтерства (Добавлено: 3 квітня 2011, Переглянуто: 969)

Сенмінар для бібліотекарів "Українські книжки для виховання толерантності" (Добавлено: 16 березня 2011, Переглянуто: 886)

Круглий стіл "Форми і методи популяризації європейських цінностей серед юнацтва" (Добавлено: 4 березня 2011, Переглянуто: 980)

Пропаганда європейських цінностей (Добавлено: 4 березня 2011, Переглянуто: 991)

Круглий стіл на тему "Що я вкладаю в поняття "європейські цінності" (Добавлено: 4 лютого 2011, Переглянуто: 886)

Участь представників Хмельницького ЦЄІ у методичному тренінгу із розробки формату проведення Дня Європи - 2011 "Я поділяю європейські цінності" (м. Луганськ) (Добавлено: 3 лютого 2011, Переглянуто: 742)

Круглий стіл для керіників ШЄК (Добавлено: 17 січня 2011, Переглянуто: 846)

Конкурс на кращий Пункт європейської інформації в Хмельницької області (Добавлено: 27 грудня 2010, Переглянуто: 830)

Участь у тренінгу "Залучення волонтерів до роботи центрів європейської інформації" (Добавлено: 12 грудня 2010, Переглянуто: 790)

Участь у роботі круглого столу "Європейські освітні проекти. Можливості навчання за кордоном" (Добавлено: 12 грудня 2010, Переглянуто: 798)

Кінопоказ європейського кіно (Добавлено: 30 листопада 2010, Переглянуто: 784)

Зустріч-дискусія "Гендерні аспекти життя молоді" (Добавлено: 23 листопада 2010, Переглянуто: 892)

Інформаційна година "Європейська система освіти, як прояв сучасної європейської інтеграції. Можливості навчання за кордоном" (Добавлено: 23 листопада 2010, Переглянуто: 749)

Тиждень Європейської освіти (Добавлено: 18 листопада 2010, Переглянуто: 882)

Навчання для працівників ОУНБ ім. М. Островського (Добавлено: 31 жовтня 2010, Переглянуто: 627)

Веб-конференція " Я - українець. Я- європеєць?" (Добавлено: 31 жовтня 2010, Переглянуто: 846)

Веб-конференція " Я - українець. Я- європеєць?" (Добавлено: 31 жовтня 2010, Переглянуто: 1015)

Навчання для працівників ОУНБ ім. М. Островського (Добавлено: 31 жовтня 2010, Переглянуто: 590)

Зустріч у Вроцлаві з письменником Миколою Рябчуком (Добавлено: 26 жовтня 2010, Переглянуто: 595)

Навчальний візит представників Центрів Європейської інформації України (Добавлено: 26 жовтня 2010, Переглянуто: 882)

Інформаційна естафета до Дня Європи на Хмельниччині (Добавлено: 27 березня 2010, Переглянуто: 1090)

Навчальний семінар для працівників Пунктів європейської інформації Хмельниччини (Добавлено: 10 березня 2010, Переглянуто: 799)

Тиждень толерантності 2009 (Добавлено: 23 грудня 2009, Переглянуто: 752)

Анонси

До Дня Європи в Україні - 2015 (Добавлено: 5 травня 2015, Переглянуто: 302)

Відеоконференція "Антикорупційне законодавство ЄС та його пристосування до українських реалій" (Добавлено: 12 травня 2014, Переглянуто: 486)

Веб-конференція до Дня Європи 2014 (Добавлено: 16 квітня 2014, Переглянуто: 415)

До Дня Європи - 2014 в Україні (Добавлено: 10 квітня 2014, Переглянуто: 426)

Декада популяризації європейських цінностей (Добавлено: 7 квітня 2014, Переглянуто: 395)

Громадська акція "Підпису - ЄС!" (Добавлено: 15 жовтня 2013, Переглянуто: 519)

Презентація брошури проекту "Моя незалежність: двадцятирічні про права людини в 20-річній Україні" (Добавлено: 21 травня 2012, Переглянуто: 762)

Кіноперегляди актуальних фільмів (Добавлено: 16 березня 2012, Переглянуто: 648)

Обласна науково- практична конференція "Європейський рік волонтерства: творчий досвід" (Добавлено: 15 листопада 2011, Переглянуто: 605)

Обласна рольова гра (Добавлено: 18 травня 2011, Переглянуто: 622)

Святкування Дня Європи на Хмельниччині (Добавлено: 15 травня 2011, Переглянуто: 656)

До Дня Європи молодь Хмельниччини дискутуватиме про європейські цінності (Добавлено: 14 травня 2011, Переглянуто: 908)

До Дня Європи (Добавлено: 13 травня 2011, Переглянуто: 601)

План ЦЄІ на травень (Добавлено: 13 травня 2011, Переглянуто: 684)

План ЦЄІ на квітень 2011 року (Добавлено: 3 квітня 2011, Переглянуто: 575)

Програма “Молодь в дії” (Добавлено: 16 грудня 2009, Переглянуто: 2267)

Про нас

Про Центр європейської інформації (Добавлено: 8 грудня 2009, Переглянуто: 654)

Контакти (Добавлено: 14 грудня 2009, Переглянуто: 2635)

Конкурс

Конкурс на волонтерські міні-проекти (Добавлено: 1 квітня 2011, Переглянуто: 904)

Бібліотека

Проект "Українські книжки для виховання толерантності" (Добавлено: 21 березня 2011, Переглянуто: 806)

Наші партнери

Міжнародний фонд "Відродження (Добавлено: 14 грудня 2009, Переглянуто: 686)

Представництво Європейської Комісії в Україні (Добавлено: 14 грудня 2009, Переглянуто: 691)

Офіс Ради Європи в Україні (Добавлено: 14 грудня 2009, Переглянуто: 615)

Ресурсний Центр для країн Східної Європи і Кавказу SALTO – МОЛОДЬ (Добавлено: 14 грудня 2009, Переглянуто: 640)

Мережа інформаційних представників програми Європейської Комісії «Молодь в дії» (Добавлено: 14 грудня 2009, Переглянуто: 633)

Мережа проєвропейських організацій України (Добавлено: 14 грудня 2009, Переглянуто: 608)

Головна тема

Презентація фільму "Точка відліку" (Добавлено: 12 грудня 2018, Переглянуто: 4)

До Міжнародного дня людей з інвалідністю (Добавлено: 11 грудня 2018, Переглянуто: 9)

Габріель повідомляє з чемпіонату світу (Добавлено: 27 листопада 2018, Переглянуто: 16)

Проект "Бабця" (Добавлено: 26 листопада 2018, Переглянуто: 24)

Боротьба за європейські цінності (Добавлено: 26 листопада 2018, Переглянуто: 26)

Рівні права у різних людей (Добавлено: 15 листопада 2018, Переглянуто: 18)

Торгівля людьми (Добавлено: 13 листопада 2018, Переглянуто: 20)

До Дня європейської спадщини (Добавлено: 12 вересня 2018, Переглянуто: 54)

Музеї – духовні скарбниці (Добавлено: 21 травня 2018, Переглянуто: 113)

Видатні українці знані в світі (Добавлено: 18 травня 2018, Переглянуто: 120)

Канцелярська сотня (Добавлено: 18 травня 2018, Переглянуто: 120)

Знайомтесь - Євросоюз (Добавлено: 10 травня 2018, Переглянуто: 119)

До Дня Європи (Добавлено: 10 травня 2018, Переглянуто: 108)

Боротьба за європейські цінності (Добавлено: 4 травня 2018, Переглянуто: 103)

Ромська мрія (Добавлено: 5 квітня 2018, Переглянуто: 84)

Боротьба за європейські цінності (Добавлено: 27 березня 2018, Переглянуто: 99)

Євромайдан SOS. Право на гідність (Добавлено: 22 лютого 2018, Переглянуто: 163)

Засідання кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA. (Добавлено: 29 січня 2018, Переглянуто: 193)

Всеукраїнський тиждень права (Добавлено: 15 грудня 2017, Переглянуто: 237)

До Всесвітнього Дня інвалідів (Добавлено: 12 грудня 2017, Переглянуто: 232)

Видатні українці, знанні в Європі та світі (Добавлено: 1 грудня 2017, Переглянуто: 244)

Світ без насильства (Добавлено: 30 листопада 2017, Переглянуто: 239)

З Україною в серці! (Добавлено: 22 листопада 2017, Переглянуто: 203)

Мистецтво жити поруч (Добавлено: 16 листопада 2017, Переглянуто: 206)

До Дня Гідності та Свободи (Добавлено: 16 листопада 2017, Переглянуто: 205)

Концерт-презентація шкільних євроклубів міста (Добавлено: 30 жовтня 2017, Переглянуто: 186)

Торгівля людьми як соціальна проблема сучасності (Добавлено: 20 жовтня 2017, Переглянуто: 193)

Міжрегіональна відеоконференція (до Європейського тижня місцевої демократії) (Добавлено: 18 жовтня 2017, Переглянуто: 188)

Права людини. Мовна ситуація (Добавлено: 13 жовтня 2017, Переглянуто: 210)

Енциклопедія Майдану. Права людини. (Добавлено: 22 вересня 2017, Переглянуто: 267)

Знайомтесь - Європейський Союз (Добавлено: 5 вересня 2017, Переглянуто: 241)

Skype-консультування громадян та фільми Docudays UA онлайн (Добавлено: 3 вересня 2017, Переглянуто: 231)

Кіноперегляд фільмів онлайн (Добавлено: 31 липня 2017, Переглянуто: 266)

Кіноперегляд документального фільму про права людини (Добавлено: 26 червня 2017, Переглянуто: 246)

Зустріч представників Мережі ЦЄІ України (Добавлено: 22 червня 2017, Переглянуто: 253)

Бібліотеки в умовах децентралізації (Добавлено: 26 травня 2017, Переглянуто: 285)

Молодь: уроки права, уроки життя (Добавлено: 19 травня 2017, Переглянуто: 269)

З родини йде в життя людина (Добавлено: 19 травня 2017, Переглянуто: 252)

Святкування Дня Європи (Добавлено: 15 травня 2017, Переглянуто: 292)

Кіноперегляд документального фільму про права людини Docudays UA (Добавлено: 12 травня 2017, Переглянуто: 234)

Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках (Добавлено: 12 травня 2017, Переглянуто: 224)

Декада з відзначення Дня Європи в Україні "Україна: Курс на європейські цінності" (Добавлено: 8 травня 2017, Переглянуто: 173)

Про права людей з обмеженими можливостями (Добавлено: 3 квітня 2017, Переглянуто: 213)

Відомі європейці (Добавлено: 21 лютого 2017, Переглянуто: 283)

Видатні особистості України, знанні в Європі та світі (Добавлено: 21 лютого 2017, Переглянуто: 176)

Засідання кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA. (Добавлено: 30 січня 2017, Переглянуто: 295)

Правова освіта молоді в Україні - запорука розвитку демократичного суспільства (Добавлено: 18 грудня 2016, Переглянуто: 272)

Волонтер - це стан душі! (Добавлено: 18 грудня 2016, Переглянуто: 309)

До Міжнародного дня толерантності (Добавлено: 18 листопада 2016, Переглянуто: 247)

Декада «Толерантність і духовна безпека молоді» (Добавлено: 18 листопада 2016, Переглянуто: 235)

Міжнародний фестиваль документального кіно у Хмельницькому (Добавлено: 2 листопада 2016, Переглянуто: 219)

Кіноперегляд документального фільму про права людини Docudays UA (Добавлено: 14 вересня 2016, Переглянуто: 297)

"Західний вектор: інтеграційний ідеал і реальність сусідства" (Добавлено: 14 вересня 2016, Переглянуто: 253)

Міжрегіональна веб-конференція "Можливості регіонального розвитку: інфраструктурні проекти" (Добавлено: 25 травня 2016, Переглянуто: 277)

Конференція-діалог в рамках Кампанії «RE-ФОРМУЮСЬ Європейцем!» (Добавлено: 20 травня 2016, Переглянуто: 285)

Міжрегіональна веб-конференція «Бібліотеки в умовах децентралізації» в рамках Кампанії «RE-ФОРМУЮСЬ Європейцем (Добавлено: 18 травня 2016, Переглянуто: 297)

Видатні українці, знані в Європі та світі (Добавлено: 16 травня 2016, Переглянуто: 408)

До Міжнародного дня сім`ї (Добавлено: 13 травня 2016, Переглянуто: 325)

До Дня Європи в Україні - 2016 (Добавлено: 13 травня 2016, Переглянуто: 305)

Видатні особистості України, знанні в Європі та світі (Добавлено: 4 травня 2016, Переглянуто: 290)

Засідання кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA. (Добавлено: 18 квітня 2016, Переглянуто: 302)

Кінопоказ документальних фільмів про права людини (Добавлено: 24 лютого 2016, Переглянуто: 334)

Засідання круглого столу з питань правоосвітньої роботи (Добавлено: 15 лютого 2016, Переглянуто: 331)

Сімейно-родинні цінності в духовному розвитку молоді (Добавлено: 15 лютого 2016, Переглянуто: 332)

Про права людини Docudays UA (Добавлено: 15 лютого 2016, Переглянуто: 342)

Кіноклуб медіа-просвіти з прав людини Docudays UA (Добавлено: 15 лютого 2016, Переглянуто: 349)

Захист прав людини – гарантія правової держави (Добавлено: 11 грудня 2015, Переглянуто: 398)

До Міжнародного дня толерантності (Добавлено: 15 листопада 2015, Переглянуто: 437)

До Європейського дня боротьби із торгівлею людьми (Добавлено: 23 жовтня 2015, Переглянуто: 460)

Єврознавство - шлях до толерантності (Добавлено: 28 вересня 2015, Переглянуто: 413)

Зустрінь Польщу в своєму місті! (Добавлено: 23 вересня 2015, Переглянуто: 382)

Психологічні аспекти роботи з переселенцями (Добавлено: 9 липня 2015, Переглянуто: 429)

Європа - ключ до відкриття світу (Добавлено: 21 травня 2015, Переглянуто: 381)

Звичаї та побут польської родини (Добавлено: 21 травня 2015, Переглянуто: 373)

"Європейська ідентичність України: український культурний простір через призму історії". (Добавлено: 21 травня 2015, Переглянуто: 320)

"Докудейс" в ЦЄІ (Добавлено: 20 травня 2015, Переглянуто: 408)

Видатні особистості, знанні в Україні та світі. (Добавлено: 20 травня 2015, Переглянуто: 380)

Семінар з питань впровадження інтерактивних форм та методів проведення Дня Європи (Добавлено: 20 травня 2015, Переглянуто: 332)

Веб-конференція "Угода про асоціацію: виклики для малих виробників сільгосппродукції» (Добавлено: 30 квітня 2015, Переглянуто: 343)

Інформаційна година "Великі люди, знанні в Україні і світі" (Добавлено: 20 квітня 2015, Переглянуто: 400)

Толерантність - риса європейська (Добавлено: 14 листопада 2014, Переглянуто: 479)

Виховання міжкультурної толерантності у школі та позашкільній діяльності (Добавлено: 14 листопада 2014, Переглянуто: 461)

Є краща сторона Європи (Добавлено: 14 листопада 2014, Переглянуто: 513)

Міжрегіональна веб-конференція до Європейського тижня місцевої демократії (Добавлено: 17 жовтня 2014, Переглянуто: 487)

"Україна - Європейський Союз: крок назустріч" (Добавлено: 19 травня 2014, Переглянуто: 660)

Круглий стіл "Хмельниччина в колі соціокультурних інтересів Європи" (Добавлено: 16 травня 2014, Переглянуто: 596)

Круглий стіл "Хмельниччина в колі економічних інтересів Європи" (Добавлено: 16 травня 2014, Переглянуто: 555)

Турнір євроклубів "Європейський вибір України - наш вибір" (Добавлено: 14 травня 2014, Переглянуто: 570)

Європейські цінності - діалог поколінь (Добавлено: 7 травня 2014, Переглянуто: 556)

Всесвітній день поріднених міст у Хмельницькому (Добавлено: 7 травня 2014, Переглянуто: 522)

До Дня Європи з Міжнародним фестивалем документального кіно (Добавлено: 5 травня 2014, Переглянуто: 452)

Дні Європи в Україні з Docudays UA! (Добавлено: 5 травня 2014, Переглянуто: 425)

Веб-конференція до Дня Європи 2014 (Добавлено: 5 травня 2014, Переглянуто: 395)

Декада популяризації європейських цінностей (Добавлено: 10 квітня 2014, Переглянуто: 457)

Круглий стіл «Європейська інтеграція та практичні аспекти її реалізації. Напрями євроатлантичного співробітництва України» (Добавлено: 1 жовтня 2013, Переглянуто: 602)

Веб-конференція "Порівняння вигод і втрат від приєднання України до Митного Союзу РБК та Угоди про Асоціацію з ЄС" (Добавлено: 22 травня 2013, Переглянуто: 661)

Перегляд представленого на міжнародному кінофестивалі "Docu Days" фільму "Колись ми станемо щасливими" (Добавлено: 21 травня 2013, Переглянуто: 663)

Круглий стіл "Співробітництво України з ЄС: єдині цінності і цілі" (Добавлено: 17 травня 2013, Переглянуто: 643)

Віртуальна подорож країнами ЄС (Добавлено: 16 травня 2013, Переглянуто: 743)

Веб-конференція "Забезпечення доступності соціальних послуг для людей з обмеженими можливостями" (Добавлено: 16 травня 2013, Переглянуто: 598)

Перегляд представленого на міжнародному кінофестивалі "Доку Дейс" фільму "Нові герої" (Добавлено: 14 травня 2013, Переглянуто: 1081)

До Дня Європи - 2013 (Добавлено: 14 травня 2013, Переглянуто: 498)

Презентація проекту "Тераз Вроцлав" (Добавлено: 12 квітня 2013, Переглянуто: 773)

 

Меню сайту
Радимо прочитати

Останні публікації

Найбільш популярне

Проголоуйте

Яка європейська інформація Вас більше цікавить?

Культурно-освітня (17)
Суспільно - політична (13)
Можлівості працевлаштування (5)
Туризм, відпочинок, подорожі (7)

Календар публікацій на сайті

« Грудень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Календар - архів

За підтримки:
Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Хмельницький
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :