Центр європейської інформації в м. Хмельницький

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна тема

Про права людини засобами кіно

«Габрієль повідомляє з чемпіонату світу» – таку назву має кінострічка із колекції Міжнародного кінофестивалю Docudays UA , яку переглянули педагоги-організатори з Красилівського району Хмельницької області.
Фільм режисера Ельс ван Дриля «Габріель повідомляє з чемпіонату світу» розповідає про бразильського хлопчика Габріеля, який знімає репортаж про негативні наслідки від проведення чемпіонату світу з футболу, що пройшов у його країні. Щоб привезти сотні тисяч уболівальників на футбольний стадіон, влада розпочинає прокладання залізниці прямо через квартал, в якому живе Габріель. Він обурений ситуацією, що склалася, тому намагається захистити свої права та права своїх близьких та рідних.
Глядачі із захопленням спостерігали за головним героєм фільму, за його ініціативністю і наполегливістю. Саме тому після перегляду активно висловлювали свої думки, враження, звернули увагу на порушення прав дітей, право на житло, на відпочинок та дозвілля, а також на власну думку, яку дорослі мають взяти до уваги, якщо йдеться про інтереси дітей.
Здається, що може зробити дитина, щоб захистити свої права? Може розповісти правду всьому світу за допомогою лише однієї відеокамери.     » читати далі »

Виготовлення валентинки

Консультанти ЦЄІ виступили інформаційними партнерами у проведенні заходу, присвяченому знайомству з європейською культурою. До Дня Святого Валентина в бібліотеці проведено майстер-клас з виготовлення валентинки власноруч та вишитої листівки для членів сімейного клубу толерантності «Разом».
Про історію та традиції святкування свята в різних країнах присутні дізналися, переглянувши відеоматеріал «Історія виникнення Дня Святого Валентина», а також ознайомилися з книжково-ілюстративною виставкою і зразками вишитих листівок, виконаних у техніці «ізонитка». Учасники майстер-класу вишили листівки незвичними переплетеннями і візерунками, оздобили аплікацією та малюнками, написали теплі слова-побажання.
«Ізонитка» – вид декоративно-прикладного мистецтва; художнє натягнення нитки. Історична батьківщина цієї техніки – Англія. Саме англійські ткачі вигадали особливе переплетення ниток. Вони вбивали в дощечки гвіздки та в певному порядку натягували на них нитки. В результаті виходили ажурні мереживні вироби, які використовувались для прикрашання помешкань. В наш час цей напрямок декоративно-прикладного мистецтва отримав друге життя. Його застосовують для оформлення інтер’єру, виконання подарунків, сувенірів та святкових листівок.     » читати далі »

"Євроінтеграція: сила можливостей"

Працівники Хмельницької ОУНБ взяли участь у Регіональній конференції "Євроінтеграція: сила можливостей". Інформаційна кампанія "Євроінтеграція: сила можливостей" реалізується Офісом Віце-прем`єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України за підтримки Громадської спілки "Фонд підтримки реформ в Україні та Westem NIS Enterprise Fund (WNISEF) в рамках проекту "Підвищення обізнаності про вплив Угоди про Асоціацію з ЄС" та проекту ЄС Association4U. Перед присутніми виступили: Віце-прем`єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, Голова Хмельницької облдержадміністрації Вадим Лозовий, народний депутат України Вікторія Пташник. Регіональна конференція відбувалась за підтримки проекту "Громадська синергія" що фінансується Європейським Союзом та виконується Міжнародним фондом "Відродження".
Під час публічної дискусії своїм досвідом в галузі євроінтеграції ділились представники громадянського суспільства, бізнесу та освіти Хмельниччини, а також регіональних та місцевих органів влади, органів місцевої самоорганізації тощо, які цікавляться цією тематикою та мотивовані брати надалі активнішу роль у євроінтеграційних процесах. Обговорювались такі питання, як:
🔸 Виконання Угоди про асоціацію на регіональному та місцевому рівні: хто, що і як робить?
🔸 Які досягнення Хмельниччини у інтеграції до ЄС на практиці – в галузях економіки, участі у програмах ЄС, інших сферах?
🔸 Який стан поінформованості різних зацікавлених сторін у регіоні про можливості та завдання, передбачені Угодою про асоціацію? Які тут є потреби?
🔸 Які очікування від Києва у виконанні Угоди про асоціацію, а що має відбуватися на регіональному / місцевому рівнях?
🔸 Як мобілізувати Хмельниччину до виконання Угоди про асоціацію на регіональному та місцевому рівні? Чого бракує?     » читати далі »

Невмирущий Батько Гімну

В рамках проекту "Відомі українці, знанні в Європі та світі" в бібліотеці пройшла мистецька година «Будь славен, невмирущий Батько Гімну» - до 180 -річчя з дня народження Павла Чубинського - українського етнолога, фольклориста, поета, громадського діяча, автора слів Гімну Украни.
Присутні на заході учні ЗОШ №6 ознайомилися з біографією та особистим внеском П. Чубинського у розвиток українського фольклору та етнографії та з історією створення Гімну України.
На тлі інших пісень духовно-патріотичного змісту «Ще не вмерла Україна» вирізняється широтою осмислення історичної долі народу, передбаченням його духовного відродження. Як національний гімн пісня «Ще не вмерла Україна» була визнана Іваном Франком, Лесею Українкою, українськими громадами за кордоном. Особливо знаковим було авторство пісні, адже її створили наддніпрянець і галичанин, що знаменувало соборність українських земель.
Під час заходу відбувся перегляд фрагментів відеоматеріалів «Павло Чубинський і Бориспільщина» та «Українські Державники».
Гостям заходу була представлена книжкова виставка за тематикою.     » читати далі »

Боротьба за європейські цінності

Напередодні Дня Автономної Республіки Крим, який відзначається 20 січня, в бібліотеці відбувся перегляд документального фільму Міжнародного кінофестивалю Docudays UA «Боротьба Джамали».
Фільм «Боротьба Джамали» заснований на реальних подіях. Кінострічка триває всього півгодини, але це не завадило режисерці Елін Йоннсон розповісти історію цілої епохи від депортації кримських татар до символічної перемоги України на Євробаченні. На основі однієї родини шведська журналістка змогла показати трагедію цілого народу та звернути увагу на проблеми з якими кримські татари зіткнулися сьогодні.
Після перегляду фільму учні 9 класу НВК № 7 мали можливість обговорити проблему окупації Криму та висловити свою позицію. В обговоренні взяли участь майже всі учасники заходу, які відмітили, що фільм дуже повчальний, показує незламність людського духу та патріотичність народу, боротьбу за демократичні цінності, а також піднімає питання порушення прав і свобод людини як в радянський період, так і сьогодні. Глядачі обговорили нинішню неспокійну ситуацію на Сході України та складне становище кримських татар у наш час.

    » читати далі »

До Дня європейської демократії


Для учнів гімназії № 2 м. Хмельницького відбулась інформаційна година "Я поділяю європейські цінності" (до Дня Європейської демократії). У цікавій ігровій формі присутні знайомилися з діяльністю органів місцевого самоврядування, а ще було проведено інтерактивний телеміст між країнами та загальний флешмоб лідерів нової європейської спільноти. Кожна команда презентувала свою програму яскраво та креативно. Усі виступи були по-своєму незабутні та неординарні.
Не залишається сумнівів, що усі ми об’єднані спільною метою та кожен з нас є справжнім лідером, оскільки вже сьогодні своєю творчістю та працею ми змінюємо світ на краще. Консультанти ЦЄІ, як інформаційні партнери, виступили інформаційними партнерами заходу.
    » читати далі »
reklamaterazwroclaw2.jpg (47.88 Kb)
Центр європейської інформації в м. Хмельницький

Карта сайту

Боротьба за європейські цінності (Добавлено: 4 травня 2018, Переглянуто: 111)

"Докудейс" в ЦЄІ (Добавлено: 20 травня 2015, Переглянуто: 362)

Семінар-практикум Пунктів Європейської інформації при районних та центральних міських бібліотеках області (Добавлено: 4 травня 2011, Переглянуто: 631)

1. (Добавлено: 22 листопада 2010, Переглянуто: 715)

Веб-конференція (Добавлено: 2 листопада 2010, Переглянуто: 759)

Фото (Добавлено: 2 листопада 2010, Переглянуто: 741)

Навчання для працівників ОУНБ ім. М. Островського (Добавлено: 31 жовтня 2010, Переглянуто: 681)

Новини

Мови різні - душа одна (Добавлено: 22 лютого 2013, Переглянуто: 1668)

Через волонтерство до діалогу поколінь (Добавлено: 22 лютого 2013, Переглянуто: 1361)

Кінопоказ європейського кіно (Добавлено: 4 грудня 2012, Переглянуто: 1378)

Знайомство з культурними традиціями європейських країн (Добавлено: 28 листопада 2012, Переглянуто: 1339)

Популяризація європейських цінностей (Добавлено: 20 листопада 2012, Переглянуто: 801)

Кінопоказ європейського кіно (Добавлено: 20 листопада 2012, Переглянуто: 1408)

Толерантність - демократичний спосіб життя (Добавлено: 16 листопада 2012, Переглянуто: 1815)

Кіноперегляд європейського кіно (Добавлено: 29 жовтня 2012, Переглянуто: 1433)

Ровесники Незалежності про реалізацію своїх прав в Україні (Добавлено: 28 травня 2012, Переглянуто: 1099)

"Європа очима молодих" (Добавлено: 21 травня 2012, Переглянуто: 1265)

Круглий стіл "Україна в Європі: пошуки спільного майбутнього" (Добавлено: 13 травня 2012, Переглянуто: 1097)

"Європейські інтеграційні процеси в Україні" (Добавлено: 13 травня 2012, Переглянуто: 1145)

"Стати Європою - щоб бути Україною" (Добавлено: 28 квітня 2012, Переглянуто: 1144)

Кінопоказ актуальних європейських фільмів (Добавлено: 26 квітня 2012, Переглянуто: 1053)

Відкритий урок "Здоровий спосіб життя" (Добавлено: 26 квітня 2012, Переглянуто: 2362)

Круглий стіл "Педагоги-організатори в гостях у ЦЄІ" (Добавлено: 30 березня 2012, Переглянуто: 1006)

Хмельницьким дітям роз'яснили їхні права (Добавлено: 16 березня 2012, Переглянуто: 983)

Історична майстерня-тренінг у Хмельницькому (Добавлено: 16 березня 2012, Переглянуто: 903)

Профорієнтаційна година "Можливості навчання української молоді за кордоном" (Добавлено: 23 січня 2012, Переглянуто: 920)

Конференція "Толерантність - шлях до порозуміння" (Добавлено: 30 листопада 2011, Переглянуто: 1154)

Європейське кіно очима української молоді (Добавлено: 12 жовтня 2011, Переглянуто: 975)

Презентація виставки "September 8 - International Literacy Day" (Добавлено: 12 вересня 2011, Переглянуто: 760)

Участь Хмельницького ЦЄІ у підсумковій конференції в рамках проекту "Волонтерство - шлях до успіху. Підвищення спроможності центрів європейської інформації" (Добавлено: 26 серпня 2011, Переглянуто: 815)

Ділова зустріч преставника ради Мережі ЦЄІ України з громадскістю Хмельницького (Добавлено: 26 серпня 2011, Переглянуто: 835)

Реалізація волонтерських міні-проектів (Добавлено: 20 червня 2011, Переглянуто: 1240)

День Європи у Хмельницькому (Добавлено: 23 травня 2011, Переглянуто: 2976)

Круглий стіл "Європеїзація та інтеграція: український підхід" (Добавлено: 20 травня 2011, Переглянуто: 917)

Обласна рольова гра "Модель Європейського Союзу" (Добавлено: 19 травня 2011, Переглянуто: 961)

Театралізований диспут "Молодь - за європейські цінності" (Добавлено: 18 травня 2011, Переглянуто: 862)

Святкування Дня Європи в Шепетівці (Добавлено: 17 травня 2011, Переглянуто: 1127)

Семінар-практикум для працівників ПЄІ (Добавлено: 12 травня 2011, Переглянуто: 1018)

Семінар-тренінг "Шляхи активізації діяльності ПЄІ" (Добавлено: 10 травня 2011, Переглянуто: 902)

Зустріч з лауреатом Національної премії ім. Т. Шевченка (Добавлено: 4 травня 2011, Переглянуто: 944)

Семінар-практикум працівників Пунктів європейської інформації при районних та центральних міських бібліотеках області (Добавлено: 4 травня 2011, Переглянуто: 887)

Відеоконференція „Освітні можливості в Європі для студентів України” (Добавлено: 4 травня 2011, Переглянуто: 2238)

Виставка "Шляхи та проблеми євроінтеграції України в працях подільських науковців" (Добавлено: 21 квітня 2011, Переглянуто: 1089)

Вікторина "А чи знаєш ти Німеччину?" (Добавлено: 18 квітня 2011, Переглянуто: 7053)

Семінар-тренінг "Шляхи активізації діяльності ПЄІ" (Добавлено: 15 квітня 2011, Переглянуто: 955)

Всеукраїнська наукова-практична конференція "Педагогіка толерантності - основа розвитку освіти третього тисячоліття" (Добавлено: 15 квітня 2011, Переглянуто: 947)

Інформаційний семінар до Дня Європи (Добавлено: 11 квітня 2011, Переглянуто: 987)

Пропаганда волонтерства (Добавлено: 3 квітня 2011, Переглянуто: 993)

Сенмінар для бібліотекарів "Українські книжки для виховання толерантності" (Добавлено: 16 березня 2011, Переглянуто: 900)

Круглий стіл "Форми і методи популяризації європейських цінностей серед юнацтва" (Добавлено: 4 березня 2011, Переглянуто: 991)

Пропаганда європейських цінностей (Добавлено: 4 березня 2011, Переглянуто: 1003)

Круглий стіл на тему "Що я вкладаю в поняття "європейські цінності" (Добавлено: 4 лютого 2011, Переглянуто: 909)

Участь представників Хмельницького ЦЄІ у методичному тренінгу із розробки формату проведення Дня Європи - 2011 "Я поділяю європейські цінності" (м. Луганськ) (Добавлено: 3 лютого 2011, Переглянуто: 754)

Круглий стіл для керіників ШЄК (Добавлено: 17 січня 2011, Переглянуто: 868)

Конкурс на кращий Пункт європейської інформації в Хмельницької області (Добавлено: 27 грудня 2010, Переглянуто: 842)

Участь у тренінгу "Залучення волонтерів до роботи центрів європейської інформації" (Добавлено: 12 грудня 2010, Переглянуто: 802)

Участь у роботі круглого столу "Європейські освітні проекти. Можливості навчання за кордоном" (Добавлено: 12 грудня 2010, Переглянуто: 809)

Кінопоказ європейського кіно (Добавлено: 30 листопада 2010, Переглянуто: 800)

Зустріч-дискусія "Гендерні аспекти життя молоді" (Добавлено: 23 листопада 2010, Переглянуто: 905)

Інформаційна година "Європейська система освіти, як прояв сучасної європейської інтеграції. Можливості навчання за кордоном" (Добавлено: 23 листопада 2010, Переглянуто: 761)

Тиждень Європейської освіти (Добавлено: 18 листопада 2010, Переглянуто: 897)

Навчання для працівників ОУНБ ім. М. Островського (Добавлено: 31 жовтня 2010, Переглянуто: 636)

Веб-конференція " Я - українець. Я- європеєць?" (Добавлено: 31 жовтня 2010, Переглянуто: 856)

Веб-конференція " Я - українець. Я- європеєць?" (Добавлено: 31 жовтня 2010, Переглянуто: 1030)

Навчання для працівників ОУНБ ім. М. Островського (Добавлено: 31 жовтня 2010, Переглянуто: 599)

Зустріч у Вроцлаві з письменником Миколою Рябчуком (Добавлено: 26 жовтня 2010, Переглянуто: 607)

Навчальний візит представників Центрів Європейської інформації України (Добавлено: 26 жовтня 2010, Переглянуто: 895)

Інформаційна естафета до Дня Європи на Хмельниччині (Добавлено: 27 березня 2010, Переглянуто: 1101)

Навчальний семінар для працівників Пунктів європейської інформації Хмельниччини (Добавлено: 10 березня 2010, Переглянуто: 809)

Тиждень толерантності 2009 (Добавлено: 23 грудня 2009, Переглянуто: 762)

Анонси

До Дня Європи в Україні - 2015 (Добавлено: 5 травня 2015, Переглянуто: 310)

Відеоконференція "Антикорупційне законодавство ЄС та його пристосування до українських реалій" (Добавлено: 12 травня 2014, Переглянуто: 498)

Веб-конференція до Дня Європи 2014 (Добавлено: 16 квітня 2014, Переглянуто: 427)

До Дня Європи - 2014 в Україні (Добавлено: 10 квітня 2014, Переглянуто: 437)

Декада популяризації європейських цінностей (Добавлено: 7 квітня 2014, Переглянуто: 406)

Громадська акція "Підпису - ЄС!" (Добавлено: 15 жовтня 2013, Переглянуто: 531)

Презентація брошури проекту "Моя незалежність: двадцятирічні про права людини в 20-річній Україні" (Добавлено: 21 травня 2012, Переглянуто: 774)

Кіноперегляди актуальних фільмів (Добавлено: 16 березня 2012, Переглянуто: 660)

Обласна науково- практична конференція "Європейський рік волонтерства: творчий досвід" (Добавлено: 15 листопада 2011, Переглянуто: 617)

Обласна рольова гра (Добавлено: 18 травня 2011, Переглянуто: 634)

Святкування Дня Європи на Хмельниччині (Добавлено: 15 травня 2011, Переглянуто: 668)

До Дня Європи молодь Хмельниччини дискутуватиме про європейські цінності (Добавлено: 14 травня 2011, Переглянуто: 921)

До Дня Європи (Добавлено: 13 травня 2011, Переглянуто: 613)

План ЦЄІ на травень (Добавлено: 13 травня 2011, Переглянуто: 696)

План ЦЄІ на квітень 2011 року (Добавлено: 3 квітня 2011, Переглянуто: 586)

Програма “Молодь в дії” (Добавлено: 16 грудня 2009, Переглянуто: 2307)

Про нас

Про Центр європейської інформації (Добавлено: 8 грудня 2009, Переглянуто: 666)

Контакти (Добавлено: 14 грудня 2009, Переглянуто: 2709)

Конкурс

Конкурс на волонтерські міні-проекти (Добавлено: 1 квітня 2011, Переглянуто: 919)

Бібліотека

Проект "Українські книжки для виховання толерантності" (Добавлено: 21 березня 2011, Переглянуто: 817)

Наші партнери

Міжнародний фонд "Відродження (Добавлено: 14 грудня 2009, Переглянуто: 698)

Представництво Європейської Комісії в Україні (Добавлено: 14 грудня 2009, Переглянуто: 700)

Офіс Ради Європи в Україні (Добавлено: 14 грудня 2009, Переглянуто: 626)

Ресурсний Центр для країн Східної Європи і Кавказу SALTO – МОЛОДЬ (Добавлено: 14 грудня 2009, Переглянуто: 651)

Мережа інформаційних представників програми Європейської Комісії «Молодь в дії» (Добавлено: 14 грудня 2009, Переглянуто: 646)

Мережа проєвропейських організацій України (Добавлено: 14 грудня 2009, Переглянуто: 622)

Головна тема

Про права людини засобами кіно (Добавлено: 29 березня 2019, Переглянуто: 26)

Виготовлення валентинки (Добавлено: 28 лютого 2019, Переглянуто: 28)

"Євроінтеграція: сила можливостей" (Добавлено: 12 лютого 2019, Переглянуто: 46)

Невмирущий Батько Гімну (Добавлено: 28 січня 2019, Переглянуто: 41)

Боротьба за європейські цінності (Добавлено: 27 січня 2019, Переглянуто: 33)

До Дня європейської демократії (Добавлено: 2 січня 2019, Переглянуто: 50)

Про права людини через кіноперегляди (Добавлено: 22 грудня 2018, Переглянуто: 40)

Презентація фільму "Точка відліку" (Добавлено: 12 грудня 2018, Переглянуто: 38)

До Міжнародного дня людей з інвалідністю (Добавлено: 11 грудня 2018, Переглянуто: 41)

Габріель повідомляє з чемпіонату світу (Добавлено: 27 листопада 2018, Переглянуто: 43)

Проект "Бабця" (Добавлено: 26 листопада 2018, Переглянуто: 51)

Боротьба за європейські цінності (Добавлено: 26 листопада 2018, Переглянуто: 41)

Рівні права у різних людей (Добавлено: 15 листопада 2018, Переглянуто: 33)

Торгівля людьми (Добавлено: 13 листопада 2018, Переглянуто: 35)

До Дня європейської спадщини (Добавлено: 12 вересня 2018, Переглянуто: 68)

Музеї – духовні скарбниці (Добавлено: 21 травня 2018, Переглянуто: 127)

Видатні українці знані в світі (Добавлено: 18 травня 2018, Переглянуто: 137)

Канцелярська сотня (Добавлено: 18 травня 2018, Переглянуто: 132)

Знайомтесь - Євросоюз (Добавлено: 10 травня 2018, Переглянуто: 137)

До Дня Європи (Добавлено: 10 травня 2018, Переглянуто: 122)

Боротьба за європейські цінності (Добавлено: 4 травня 2018, Переглянуто: 115)

Ромська мрія (Добавлено: 5 квітня 2018, Переглянуто: 95)

Боротьба за європейські цінності (Добавлено: 27 березня 2018, Переглянуто: 109)

Євромайдан SOS. Право на гідність (Добавлено: 22 лютого 2018, Переглянуто: 177)

Засідання кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA. (Добавлено: 29 січня 2018, Переглянуто: 206)

Всеукраїнський тиждень права (Добавлено: 15 грудня 2017, Переглянуто: 248)

До Всесвітнього Дня інвалідів (Добавлено: 12 грудня 2017, Переглянуто: 245)

Видатні українці, знанні в Європі та світі (Добавлено: 1 грудня 2017, Переглянуто: 256)

Світ без насильства (Добавлено: 30 листопада 2017, Переглянуто: 252)

З Україною в серці! (Добавлено: 22 листопада 2017, Переглянуто: 213)

Мистецтво жити поруч (Добавлено: 16 листопада 2017, Переглянуто: 232)

До Дня Гідності та Свободи (Добавлено: 16 листопада 2017, Переглянуто: 216)

Концерт-презентація шкільних євроклубів міста (Добавлено: 30 жовтня 2017, Переглянуто: 198)

Торгівля людьми як соціальна проблема сучасності (Добавлено: 20 жовтня 2017, Переглянуто: 204)

Міжрегіональна відеоконференція (до Європейського тижня місцевої демократії) (Добавлено: 18 жовтня 2017, Переглянуто: 197)

Права людини. Мовна ситуація (Добавлено: 13 жовтня 2017, Переглянуто: 246)

Енциклопедія Майдану. Права людини. (Добавлено: 22 вересня 2017, Переглянуто: 278)

Знайомтесь - Європейський Союз (Добавлено: 5 вересня 2017, Переглянуто: 253)

Skype-консультування громадян та фільми Docudays UA онлайн (Добавлено: 3 вересня 2017, Переглянуто: 248)

Кіноперегляд фільмів онлайн (Добавлено: 31 липня 2017, Переглянуто: 278)

Кіноперегляд документального фільму про права людини (Добавлено: 26 червня 2017, Переглянуто: 259)

Зустріч представників Мережі ЦЄІ України (Добавлено: 22 червня 2017, Переглянуто: 268)

Бібліотеки в умовах децентралізації (Добавлено: 26 травня 2017, Переглянуто: 297)

Молодь: уроки права, уроки життя (Добавлено: 19 травня 2017, Переглянуто: 281)

З родини йде в життя людина (Добавлено: 19 травня 2017, Переглянуто: 262)

Святкування Дня Європи (Добавлено: 15 травня 2017, Переглянуто: 308)

Кіноперегляд документального фільму про права людини Docudays UA (Добавлено: 12 травня 2017, Переглянуто: 245)

Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках (Добавлено: 12 травня 2017, Переглянуто: 235)

Декада з відзначення Дня Європи в Україні "Україна: Курс на європейські цінності" (Добавлено: 8 травня 2017, Переглянуто: 183)

Про права людей з обмеженими можливостями (Добавлено: 3 квітня 2017, Переглянуто: 222)

Відомі європейці (Добавлено: 21 лютого 2017, Переглянуто: 296)

Видатні особистості України, знанні в Європі та світі (Добавлено: 21 лютого 2017, Переглянуто: 188)

Засідання кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA. (Добавлено: 30 січня 2017, Переглянуто: 307)

Правова освіта молоді в Україні - запорука розвитку демократичного суспільства (Добавлено: 18 грудня 2016, Переглянуто: 288)

Волонтер - це стан душі! (Добавлено: 18 грудня 2016, Переглянуто: 322)

До Міжнародного дня толерантності (Добавлено: 18 листопада 2016, Переглянуто: 258)

Декада «Толерантність і духовна безпека молоді» (Добавлено: 18 листопада 2016, Переглянуто: 244)

Міжнародний фестиваль документального кіно у Хмельницькому (Добавлено: 2 листопада 2016, Переглянуто: 229)

Кіноперегляд документального фільму про права людини Docudays UA (Добавлено: 14 вересня 2016, Переглянуто: 309)

"Західний вектор: інтеграційний ідеал і реальність сусідства" (Добавлено: 14 вересня 2016, Переглянуто: 263)

Міжрегіональна веб-конференція "Можливості регіонального розвитку: інфраструктурні проекти" (Добавлено: 25 травня 2016, Переглянуто: 290)

Конференція-діалог в рамках Кампанії «RE-ФОРМУЮСЬ Європейцем!» (Добавлено: 20 травня 2016, Переглянуто: 304)

Міжрегіональна веб-конференція «Бібліотеки в умовах децентралізації» в рамках Кампанії «RE-ФОРМУЮСЬ Європейцем (Добавлено: 18 травня 2016, Переглянуто: 308)

Видатні українці, знані в Європі та світі (Добавлено: 16 травня 2016, Переглянуто: 420)

До Міжнародного дня сім`ї (Добавлено: 13 травня 2016, Переглянуто: 337)

До Дня Європи в Україні - 2016 (Добавлено: 13 травня 2016, Переглянуто: 317)

Видатні особистості України, знанні в Європі та світі (Добавлено: 4 травня 2016, Переглянуто: 302)

Засідання кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA. (Добавлено: 18 квітня 2016, Переглянуто: 323)

Кінопоказ документальних фільмів про права людини (Добавлено: 24 лютого 2016, Переглянуто: 341)

Засідання круглого столу з питань правоосвітньої роботи (Добавлено: 15 лютого 2016, Переглянуто: 340)

Сімейно-родинні цінності в духовному розвитку молоді (Добавлено: 15 лютого 2016, Переглянуто: 342)

Про права людини Docudays UA (Добавлено: 15 лютого 2016, Переглянуто: 350)

Кіноклуб медіа-просвіти з прав людини Docudays UA (Добавлено: 15 лютого 2016, Переглянуто: 361)

Захист прав людини – гарантія правової держави (Добавлено: 11 грудня 2015, Переглянуто: 406)

До Міжнародного дня толерантності (Добавлено: 15 листопада 2015, Переглянуто: 445)

До Європейського дня боротьби із торгівлею людьми (Добавлено: 23 жовтня 2015, Переглянуто: 470)

Єврознавство - шлях до толерантності (Добавлено: 28 вересня 2015, Переглянуто: 424)

Зустрінь Польщу в своєму місті! (Добавлено: 23 вересня 2015, Переглянуто: 393)

Психологічні аспекти роботи з переселенцями (Добавлено: 9 липня 2015, Переглянуто: 438)

Європа - ключ до відкриття світу (Добавлено: 21 травня 2015, Переглянуто: 393)

Звичаї та побут польської родини (Добавлено: 21 травня 2015, Переглянуто: 381)

"Європейська ідентичність України: український культурний простір через призму історії". (Добавлено: 21 травня 2015, Переглянуто: 327)

"Докудейс" в ЦЄІ (Добавлено: 20 травня 2015, Переглянуто: 419)

Видатні особистості, знанні в Україні та світі. (Добавлено: 20 травня 2015, Переглянуто: 388)

Семінар з питань впровадження інтерактивних форм та методів проведення Дня Європи (Добавлено: 20 травня 2015, Переглянуто: 340)

Веб-конференція "Угода про асоціацію: виклики для малих виробників сільгосппродукції» (Добавлено: 30 квітня 2015, Переглянуто: 353)

Інформаційна година "Великі люди, знанні в Україні і світі" (Добавлено: 20 квітня 2015, Переглянуто: 408)

Толерантність - риса європейська (Добавлено: 14 листопада 2014, Переглянуто: 488)

Виховання міжкультурної толерантності у школі та позашкільній діяльності (Добавлено: 14 листопада 2014, Переглянуто: 469)

Є краща сторона Європи (Добавлено: 14 листопада 2014, Переглянуто: 524)

Міжрегіональна веб-конференція до Європейського тижня місцевої демократії (Добавлено: 17 жовтня 2014, Переглянуто: 501)

"Україна - Європейський Союз: крок назустріч" (Добавлено: 19 травня 2014, Переглянуто: 672)

Круглий стіл "Хмельниччина в колі соціокультурних інтересів Європи" (Добавлено: 16 травня 2014, Переглянуто: 607)

Круглий стіл "Хмельниччина в колі економічних інтересів Європи" (Добавлено: 16 травня 2014, Переглянуто: 568)

Турнір євроклубів "Європейський вибір України - наш вибір" (Добавлено: 14 травня 2014, Переглянуто: 584)

Європейські цінності - діалог поколінь (Добавлено: 7 травня 2014, Переглянуто: 570)

Всесвітній день поріднених міст у Хмельницькому (Добавлено: 7 травня 2014, Переглянуто: 533)

До Дня Європи з Міжнародним фестивалем документального кіно (Добавлено: 5 травня 2014, Переглянуто: 463)

Дні Європи в Україні з Docudays UA! (Добавлено: 5 травня 2014, Переглянуто: 435)

Веб-конференція до Дня Європи 2014 (Добавлено: 5 травня 2014, Переглянуто: 405)

Декада популяризації європейських цінностей (Добавлено: 10 квітня 2014, Переглянуто: 467)

Круглий стіл «Європейська інтеграція та практичні аспекти її реалізації. Напрями євроатлантичного співробітництва України» (Добавлено: 1 жовтня 2013, Переглянуто: 612)

Веб-конференція "Порівняння вигод і втрат від приєднання України до Митного Союзу РБК та Угоди про Асоціацію з ЄС" (Добавлено: 22 травня 2013, Переглянуто: 671)

Перегляд представленого на міжнародному кінофестивалі "Docu Days" фільму "Колись ми станемо щасливими" (Добавлено: 21 травня 2013, Переглянуто: 674)

 

Меню сайту
Радимо прочитати

Останні публікації

Найбільш популярне

Проголоуйте

Яка європейська інформація Вас більше цікавить?

Культурно-освітня (17)
Суспільно - політична (13)
Можлівості працевлаштування (5)
Туризм, відпочинок, подорожі (8)

Календар публікацій на сайті

« Квітень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

Календар - архів

За підтримки:
Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Хмельницький
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :