Центр європейської інформації в м. Хмельницький

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна тема

Всеукраїнський тиждень права

Починаючи з 2008 року в Україні проводиться Всеукраїнський тиждень права. Традиційно, заходи приурочені даній тематиці припадають на той тиждень в якому є 10 грудня – День прав людини, який відзначається в пам'ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.
В рамках заходів до Тижня права 06.12.2017р. працівниками Управління забезпечення прав людини Національної поліції України - УЗПЛ Сніберком Юрієм та Приходченко Ольгою (Ольга Приходченко в Хмельницькій обласній універсальній науковій бібліотеці було презентовано виставку видань, присвячених тематиці захисту прав людини та основних аспектів діяльності Національної поліції України. Метою даного заходу, в першу чергу, є підвищення загального рівня правової культури населення області та поширення інформації з питань реалізації і захисту прав людини. Ряд видань, які було представлено на виставці було передано до бібліотеки. Консультанти ЦЄІ продовжили співпрацю з працівниками Національної поліції України в Хмельницькій області.     » читати далі »

До Всесвітнього Дня інвалідів

До Всесвітнього Дня інвалідів 12 грудня в Хмельницькому ЦЄІ для людей з обмеженими можливостями відбувся кіноперегляд документального фільму про права людини "Тілом і душею" (реж. М. Брон, 2010) з колекції Міжнародного фестивалю документальних фільмів Docudays UA. Вікторія, Маріана та Васко, троє молодих мозамбікців із фізичними вадами, мешкають у периферійних кварталах Мапуто, столиці Мозамбіку. Вікторія організовує показ мод серед неповносправних жінок, аби надихнути їх до самоповаги, як її саму того вчили. Васко неофіційно промишляє тим, що лагодить взуття. Фільм виявляє їхнє ставлення до самих себе та до інших людей, а також ставить універсальні питання про те, як знайти своє місце в суспільстві.
Після перегляду кінострічки присутні поділилися враженнями від побаченого, обговорили цікаві моменти з фільму.     » читати далі »

Видатні українці, знанні в Європі та світі

В рамках циклу «Видатні українці, знанні в Європі та світі» 1 грудня 2017 року для учнів старших класів ліцею № 17 працівниками Центру європейської інформації спільно з відділом мистецтв проведено мистецько-просвітницьку годину «Микола Леонтович – Бах у хоровій музиці», присвячену 140-річчю від дня народження українського композитора, хорового диригента.
В ході заходу присутні мали можливість познайомитися з різдвяною обрядовостю, історією розвитку українського хорового мистецтва, цікавими моментами життєвого та творчого шляху Миколи Леонтовича та впливом його творчості на розвиток національної культури.
Під час зустрічі було продемонстровано уривки відеоматеріалів: «Народженні в Україні», «Микола Леонтович», «ART. ПерсонА. Микола Леонтович. Гімн Різдва».
Презентовано літературу даної тематики з фондів бібліотеки.
    » читати далі »

Світ без насильства

29 листопада 2017 року 29 листопада 2017 року у читальному залі гуманітарного профілю в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» відбулася бесіда «Світ без насильства» (до Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок).
Насильство – найпоширеніше порушення прав людини в світі. Жорстоке поводження забирає більше життів і частіше перетворює жінок у інвалідів, ніж онкологія, малярія, дорожньо-транспортні пригоди та військові дії взяті разом. Щорічно в нашій державі фіксується понад 100 тис. випадків насильства в родинах. Насилля над жінками завдає їм невимовних страждань. Воно не дозволяє жінкам використовувати всі свої потенційні можливості, обмежує економічне зростання і підриває розвиток всього суспільства.
Практичний психолог Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Антоніна Віговська привернула увагу молоді до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків. Кожен з нас має сказати «Ні! Насильству» у власній родині. Сім’я – це саме те місце, яке має бути світлим затишком, острівцем безпеки і комфорту у нашому житті, місце, де тебе розуміють і поважають, де можна нікого не боятися і почуватися вільно кожному: і маленькій дитині, і дорослому.
Під час заходу відбулася презентація книжкової виставки «Насильство: реалії сьогодення» та обговорення документального фільму «16 днів проти насилля».
Консультанти ЦЄІ виступили інформаційними партнерами зустрічі.
    » читати далі »

З Україною в серці!

Під такою назвою в читальному залі гуманітарного профілю відбулися патріотичні читання до Дня Гідності і Свободи.
21 листопада українці відзначають одне із знакових свят в новітній історії України – День Гідності та Свободи. Свято встановлено на честь початку цього дня двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.
Захід відбувся з метою вшанування громадянського подвигу учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності; утвердження демократичних цінностей, ідеалів свободи і справедливості та європейського шляху розвитку України.
Відтоді минуло небагато часу, але, здається, пройшла ціла епоха, так сильно змінилася країна і так сильно змінився світ навколо нас. Біля сотні молодих українців, які прагнули свободи і поваги до себе, не хотіли миритися з владою, яка позбавляла права на вільний вибір свого майбутнього, загинули від куль правоохоронців, але їхній подвиг змінив нас, наші погляди та ставлення до тих процесів, які сьогодні відбуваються в державі. Україна остаточно підтвердила свій європейський вектор розвитку та прагнення збудувати нову демократичну правову європейську державу.
Про це йшла мова з активними учасниками подій на Майдані: Ольгою Ковпак – поетесою, активісткою Майданів; Тетяною Юзепчук – волонтером, головою благодійного фонду «Подих надії нації»; Віктором Данилевським – учасником бойових дій в зоні АТО, волонтером; Сергієм Скоробогатим – отаманом Хмельницького окремого козацького куреня ім. І. Нечая; Михайлом Цимбалюком – письменником, журналістом; Сергієм Швецем – волонтером.
Під час проведення заходу відбулися показ та обговорення документального фільму з колекції Міжнародного кінофестивалю документальних фільмів про права людини "Docudays UA" - "Євромайдан SOS"(реж. С. Лисенко, 2014)     » читати далі »

Мистецтво жити поруч

16 листопада у Міжнародний День толерантності у читальному залі відбулося засідання дискусійного клубу на тему «Мистецтво жити поруч».
Захід проходив з метою формування у молоді активної життєвої позиції, що базується на основі визнання універсальних прав та основних свобод людини; залучення присутніх до спільного обговорення проблеми толерантності у світі; виховання спостережливості, уважності до інших людей, здатності бачити і розуміти відмінність іншої людини від себе; сприяння формуванню ціннісних установок на толерантне спілкування.
У заході взяла участь практичний психолог міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Антоніна Віговська, яка ознайомила молодь з поняттям «толерантність» та сформувала принципи позитивного відношення до інших людей, корегуючи міжособистісні стосунки. Психолог продемонструвала учасникам заходу відео на тему толерантності, відбулося його жваве обговорення. Молоді було запропоновано декілька вправ для того, щоб практично пояснити, що означає бути толерантним в сучасному світі.
Під час заходу відбулася презентація книжкової виставки «Мистецтво жити поруч».
    » читати далі »
reklamaterazwroclaw2.jpg (47.88 Kb)
Центр європейської інформації в м. Хмельницький

Карта сайту

"Докудейс" в ЦЄІ (Добавлено: 20 травня 2015, Переглянуто: 254)

Семінар-практикум Пунктів Європейської інформації при районних та центральних міських бібліотеках області (Добавлено: 4 травня 2011, Переглянуто: 511)

1. (Добавлено: 22 листопада 2010, Переглянуто: 569)

Веб-конференція (Добавлено: 2 листопада 2010, Переглянуто: 621)

Фото (Добавлено: 2 листопада 2010, Переглянуто: 599)

Навчання для працівників ОУНБ ім. М. Островського (Добавлено: 31 жовтня 2010, Переглянуто: 565)

Новини

Мови різні - душа одна (Добавлено: 22 лютого 2013, Переглянуто: 1405)

Через волонтерство до діалогу поколінь (Добавлено: 22 лютого 2013, Переглянуто: 1123)

Кінопоказ європейського кіно (Добавлено: 4 грудня 2012, Переглянуто: 1152)

Знайомство з культурними традиціями європейських країн (Добавлено: 28 листопада 2012, Переглянуто: 1135)

Популяризація європейських цінностей (Добавлено: 20 листопада 2012, Переглянуто: 668)

Кінопоказ європейського кіно (Добавлено: 20 листопада 2012, Переглянуто: 1205)

Толерантність - демократичний спосіб життя (Добавлено: 16 листопада 2012, Переглянуто: 1593)

Кіноперегляд європейського кіно (Добавлено: 29 жовтня 2012, Переглянуто: 1195)

Ровесники Незалежності про реалізацію своїх прав в Україні (Добавлено: 28 травня 2012, Переглянуто: 950)

"Європа очима молодих" (Добавлено: 21 травня 2012, Переглянуто: 1140)

Круглий стіл "Україна в Європі: пошуки спільного майбутнього" (Добавлено: 13 травня 2012, Переглянуто: 967)

"Європейські інтеграційні процеси в Україні" (Добавлено: 13 травня 2012, Переглянуто: 1021)

"Стати Європою - щоб бути Україною" (Добавлено: 28 квітня 2012, Переглянуто: 1017)

Кінопоказ актуальних європейських фільмів (Добавлено: 26 квітня 2012, Переглянуто: 937)

Відкритий урок "Здоровий спосіб життя" (Добавлено: 26 квітня 2012, Переглянуто: 2057)

Круглий стіл "Педагоги-організатори в гостях у ЦЄІ" (Добавлено: 30 березня 2012, Переглянуто: 876)

Хмельницьким дітям роз'яснили їхні права (Добавлено: 16 березня 2012, Переглянуто: 849)

Історична майстерня-тренінг у Хмельницькому (Добавлено: 16 березня 2012, Переглянуто: 776)

Профорієнтаційна година "Можливості навчання української молоді за кордоном" (Добавлено: 23 січня 2012, Переглянуто: 800)

Конференція "Толерантність - шлях до порозуміння" (Добавлено: 30 листопада 2011, Переглянуто: 994)

Європейське кіно очима української молоді (Добавлено: 12 жовтня 2011, Переглянуто: 850)

Презентація виставки "September 8 - International Literacy Day" (Добавлено: 12 вересня 2011, Переглянуто: 646)

Участь Хмельницького ЦЄІ у підсумковій конференції в рамках проекту "Волонтерство - шлях до успіху. Підвищення спроможності центрів європейської інформації" (Добавлено: 26 серпня 2011, Переглянуто: 682)

Ділова зустріч преставника ради Мережі ЦЄІ України з громадскістю Хмельницького (Добавлено: 26 серпня 2011, Переглянуто: 715)

Реалізація волонтерських міні-проектів (Добавлено: 20 червня 2011, Переглянуто: 1108)

День Європи у Хмельницькому (Добавлено: 23 травня 2011, Переглянуто: 2640)

Круглий стіл "Європеїзація та інтеграція: український підхід" (Добавлено: 20 травня 2011, Переглянуто: 790)

Обласна рольова гра "Модель Європейського Союзу" (Добавлено: 19 травня 2011, Переглянуто: 819)

Театралізований диспут "Молодь - за європейські цінності" (Добавлено: 18 травня 2011, Переглянуто: 741)

Святкування Дня Європи в Шепетівці (Добавлено: 17 травня 2011, Переглянуто: 997)

Семінар-практикум для працівників ПЄІ (Добавлено: 12 травня 2011, Переглянуто: 886)

Семінар-тренінг "Шляхи активізації діяльності ПЄІ" (Добавлено: 10 травня 2011, Переглянуто: 781)

Зустріч з лауреатом Національної премії ім. Т. Шевченка (Добавлено: 4 травня 2011, Переглянуто: 825)

Семінар-практикум працівників Пунктів європейської інформації при районних та центральних міських бібліотеках області (Добавлено: 4 травня 2011, Переглянуто: 775)

Відеоконференція „Освітні можливості в Європі для студентів України” (Добавлено: 4 травня 2011, Переглянуто: 1939)

Виставка "Шляхи та проблеми євроінтеграції України в працях подільських науковців" (Добавлено: 21 квітня 2011, Переглянуто: 974)

Вікторина "А чи знаєш ти Німеччину?" (Добавлено: 18 квітня 2011, Переглянуто: 6084)

Семінар-тренінг "Шляхи активізації діяльності ПЄІ" (Добавлено: 15 квітня 2011, Переглянуто: 826)

Всеукраїнська наукова-практична конференція "Педагогіка толерантності - основа розвитку освіти третього тисячоліття" (Добавлено: 15 квітня 2011, Переглянуто: 836)

Інформаційний семінар до Дня Європи (Добавлено: 11 квітня 2011, Переглянуто: 870)

Пропаганда волонтерства (Добавлено: 3 квітня 2011, Переглянуто: 856)

Сенмінар для бібліотекарів "Українські книжки для виховання толерантності" (Добавлено: 16 березня 2011, Переглянуто: 779)

Круглий стіл "Форми і методи популяризації європейських цінностей серед юнацтва" (Добавлено: 4 березня 2011, Переглянуто: 877)

Пропаганда європейських цінностей (Добавлено: 4 березня 2011, Переглянуто: 902)

Круглий стіл на тему "Що я вкладаю в поняття "європейські цінності" (Добавлено: 4 лютого 2011, Переглянуто: 781)

Участь представників Хмельницького ЦЄІ у методичному тренінгу із розробки формату проведення Дня Європи - 2011 "Я поділяю європейські цінності" (м. Луганськ) (Добавлено: 3 лютого 2011, Переглянуто: 648)

Круглий стіл для керіників ШЄК (Добавлено: 17 січня 2011, Переглянуто: 739)

Конкурс на кращий Пункт європейської інформації в Хмельницької області (Добавлено: 27 грудня 2010, Переглянуто: 736)

Участь у тренінгу "Залучення волонтерів до роботи центрів європейської інформації" (Добавлено: 12 грудня 2010, Переглянуто: 695)

Участь у роботі круглого столу "Європейські освітні проекти. Можливості навчання за кордоном" (Добавлено: 12 грудня 2010, Переглянуто: 709)

Кінопоказ європейського кіно (Добавлено: 30 листопада 2010, Переглянуто: 693)

Зустріч-дискусія "Гендерні аспекти життя молоді" (Добавлено: 23 листопада 2010, Переглянуто: 795)

Інформаційна година "Європейська система освіти, як прояв сучасної європейської інтеграції. Можливості навчання за кордоном" (Добавлено: 23 листопада 2010, Переглянуто: 666)

Тиждень Європейської освіти (Добавлено: 18 листопада 2010, Переглянуто: 787)

Навчання для працівників ОУНБ ім. М. Островського (Добавлено: 31 жовтня 2010, Переглянуто: 549)

Веб-конференція " Я - українець. Я- європеєць?" (Добавлено: 31 жовтня 2010, Переглянуто: 758)

Веб-конференція " Я - українець. Я- європеєць?" (Добавлено: 31 жовтня 2010, Переглянуто: 901)

Навчання для працівників ОУНБ ім. М. Островського (Добавлено: 31 жовтня 2010, Переглянуто: 511)

Зустріч у Вроцлаві з письменником Миколою Рябчуком (Добавлено: 26 жовтня 2010, Переглянуто: 517)

Навчальний візит представників Центрів Європейської інформації України (Добавлено: 26 жовтня 2010, Переглянуто: 776)

Інформаційна естафета до Дня Європи на Хмельниччині (Добавлено: 27 березня 2010, Переглянуто: 987)

Навчальний семінар для працівників Пунктів європейської інформації Хмельниччини (Добавлено: 10 березня 2010, Переглянуто: 719)

Тиждень толерантності 2009 (Добавлено: 23 грудня 2009, Переглянуто: 667)

Анонси

До Дня Європи в Україні - 2015 (Добавлено: 5 травня 2015, Переглянуто: 227)

Відеоконференція "Антикорупційне законодавство ЄС та його пристосування до українських реалій" (Добавлено: 12 травня 2014, Переглянуто: 401)

Веб-конференція до Дня Європи 2014 (Добавлено: 16 квітня 2014, Переглянуто: 329)

До Дня Європи - 2014 в Україні (Добавлено: 10 квітня 2014, Переглянуто: 340)

Декада популяризації європейських цінностей (Добавлено: 7 квітня 2014, Переглянуто: 313)

Громадська акція "Підпису - ЄС!" (Добавлено: 15 жовтня 2013, Переглянуто: 438)

Презентація брошури проекту "Моя незалежність: двадцятирічні про права людини в 20-річній Україні" (Добавлено: 21 травня 2012, Переглянуто: 680)

Кіноперегляди актуальних фільмів (Добавлено: 16 березня 2012, Переглянуто: 564)

Обласна науково- практична конференція "Європейський рік волонтерства: творчий досвід" (Добавлено: 15 листопада 2011, Переглянуто: 519)

Обласна рольова гра (Добавлено: 18 травня 2011, Переглянуто: 542)

Святкування Дня Європи на Хмельниччині (Добавлено: 15 травня 2011, Переглянуто: 569)

До Дня Європи молодь Хмельниччини дискутуватиме про європейські цінності (Добавлено: 14 травня 2011, Переглянуто: 800)

До Дня Європи (Добавлено: 13 травня 2011, Переглянуто: 519)

План ЦЄІ на травень (Добавлено: 13 травня 2011, Переглянуто: 601)

План ЦЄІ на квітень 2011 року (Добавлено: 3 квітня 2011, Переглянуто: 494)

Програма “Молодь в дії” (Добавлено: 16 грудня 2009, Переглянуто: 2030)

Про нас

Про Центр європейської інформації (Добавлено: 8 грудня 2009, Переглянуто: 573)

Контакти (Добавлено: 14 грудня 2009, Переглянуто: 2325)

Конкурс

Конкурс на волонтерські міні-проекти (Добавлено: 1 квітня 2011, Переглянуто: 792)

Бібліотека

Проект "Українські книжки для виховання толерантності" (Добавлено: 21 березня 2011, Переглянуто: 722)

Наші партнери

Міжнародний фонд "Відродження (Добавлено: 14 грудня 2009, Переглянуто: 603)

Представництво Європейської Комісії в Україні (Добавлено: 14 грудня 2009, Переглянуто: 608)

Офіс Ради Європи в Україні (Добавлено: 14 грудня 2009, Переглянуто: 537)

Ресурсний Центр для країн Східної Європи і Кавказу SALTO – МОЛОДЬ (Добавлено: 14 грудня 2009, Переглянуто: 556)

Мережа інформаційних представників програми Європейської Комісії «Молодь в дії» (Добавлено: 14 грудня 2009, Переглянуто: 556)

Мережа проєвропейських організацій України (Добавлено: 14 грудня 2009, Переглянуто: 527)

Головна тема

Всеукраїнський тиждень права (Добавлено: 15 грудня 2017, Переглянуто: 40)

До Всесвітнього Дня інвалідів (Добавлено: 12 грудня 2017, Переглянуто: 42)

Видатні українці, знанні в Європі та світі (Добавлено: 1 грудня 2017, Переглянуто: 55)

Світ без насильства (Добавлено: 30 листопада 2017, Переглянуто: 56)

З Україною в серці! (Добавлено: 22 листопада 2017, Переглянуто: 68)

Мистецтво жити поруч (Добавлено: 16 листопада 2017, Переглянуто: 63)

До Дня Гідності та Свободи (Добавлено: 16 листопада 2017, Переглянуто: 71)

Концерт-презентація шкільних євроклубів міста (Добавлено: 30 жовтня 2017, Переглянуто: 71)

Торгівля людьми як соціальна проблема сучасності (Добавлено: 20 жовтня 2017, Переглянуто: 80)

Міжрегіональна відеоконференція (до Європейського тижня місцевої демократії) (Добавлено: 18 жовтня 2017, Переглянуто: 74)

Права людини. Мовна ситуація (Добавлено: 13 жовтня 2017, Переглянуто: 83)

Енциклопедія Майдану. Права людини. (Добавлено: 22 вересня 2017, Переглянуто: 107)

Знайомтесь - Європейський Союз (Добавлено: 5 вересня 2017, Переглянуто: 113)

Skype-консультування громадян та фільми Docudays UA онлайн (Добавлено: 3 вересня 2017, Переглянуто: 98)

Кіноперегляд фільмів онлайн (Добавлено: 31 липня 2017, Переглянуто: 127)

Кіноперегляд документального фільму про права людини (Добавлено: 26 червня 2017, Переглянуто: 128)

Зустріч представників Мережі ЦЄІ України (Добавлено: 22 червня 2017, Переглянуто: 148)

Бібліотеки в умовах децентралізації (Добавлено: 26 травня 2017, Переглянуто: 171)

Молодь: уроки права, уроки життя (Добавлено: 19 травня 2017, Переглянуто: 161)

З родини йде в життя людина (Добавлено: 19 травня 2017, Переглянуто: 146)

Святкування Дня Європи (Добавлено: 15 травня 2017, Переглянуто: 189)

Кіноперегляд документального фільму про права людини Docudays UA (Добавлено: 12 травня 2017, Переглянуто: 125)

Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках (Добавлено: 12 травня 2017, Переглянуто: 114)

Декада з відзначення Дня Європи в Україні "Україна: Курс на європейські цінності" (Добавлено: 8 травня 2017, Переглянуто: 92)

Про права людей з обмеженими можливостями (Добавлено: 3 квітня 2017, Переглянуто: 105)

Відомі європейці (Добавлено: 21 лютого 2017, Переглянуто: 162)

Видатні особистості України, знанні в Європі та світі (Добавлено: 21 лютого 2017, Переглянуто: 91)

Засідання кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA. (Добавлено: 30 січня 2017, Переглянуто: 203)

Правова освіта молоді в Україні - запорука розвитку демократичного суспільства (Добавлено: 18 грудня 2016, Переглянуто: 154)

Волонтер - це стан душі! (Добавлено: 18 грудня 2016, Переглянуто: 207)

До Міжнародного дня толерантності (Добавлено: 18 листопада 2016, Переглянуто: 150)

Декада «Толерантність і духовна безпека молоді» (Добавлено: 18 листопада 2016, Переглянуто: 141)

Міжнародний фестиваль документального кіно у Хмельницькому (Добавлено: 2 листопада 2016, Переглянуто: 129)

Кіноперегляд документального фільму про права людини Docudays UA (Добавлено: 14 вересня 2016, Переглянуто: 190)

"Західний вектор: інтеграційний ідеал і реальність сусідства" (Добавлено: 14 вересня 2016, Переглянуто: 154)

Міжрегіональна веб-конференція "Можливості регіонального розвитку: інфраструктурні проекти" (Добавлено: 25 травня 2016, Переглянуто: 190)

Конференція-діалог в рамках Кампанії «RE-ФОРМУЮСЬ Європейцем!» (Добавлено: 20 травня 2016, Переглянуто: 203)

Міжрегіональна веб-конференція «Бібліотеки в умовах децентралізації» в рамках Кампанії «RE-ФОРМУЮСЬ Європейцем (Добавлено: 18 травня 2016, Переглянуто: 201)

Видатні українці, знані в Європі та світі (Добавлено: 16 травня 2016, Переглянуто: 281)

До Міжнародного дня сім`ї (Добавлено: 13 травня 2016, Переглянуто: 229)

До Дня Європи в Україні - 2016 (Добавлено: 13 травня 2016, Переглянуто: 223)

Видатні особистості України, знанні в Європі та світі (Добавлено: 4 травня 2016, Переглянуто: 202)

Засідання кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA. (Добавлено: 18 квітня 2016, Переглянуто: 207)

Кінопоказ документальних фільмів про права людини (Добавлено: 24 лютого 2016, Переглянуто: 255)

Засідання круглого столу з питань правоосвітньої роботи (Добавлено: 15 лютого 2016, Переглянуто: 252)

Сімейно-родинні цінності в духовному розвитку молоді (Добавлено: 15 лютого 2016, Переглянуто: 244)

Про права людини Docudays UA (Добавлено: 15 лютого 2016, Переглянуто: 250)

Кіноклуб медіа-просвіти з прав людини Docudays UA (Добавлено: 15 лютого 2016, Переглянуто: 265)

Захист прав людини – гарантія правової держави (Добавлено: 11 грудня 2015, Переглянуто: 321)

До Міжнародного дня толерантності (Добавлено: 15 листопада 2015, Переглянуто: 362)

До Європейського дня боротьби із торгівлею людьми (Добавлено: 23 жовтня 2015, Переглянуто: 375)

Єврознавство - шлях до толерантності (Добавлено: 28 вересня 2015, Переглянуто: 336)

Зустрінь Польщу в своєму місті! (Добавлено: 23 вересня 2015, Переглянуто: 309)

Психологічні аспекти роботи з переселенцями (Добавлено: 9 липня 2015, Переглянуто: 355)

Європа - ключ до відкриття світу (Добавлено: 21 травня 2015, Переглянуто: 315)

Звичаї та побут польської родини (Добавлено: 21 травня 2015, Переглянуто: 310)

"Європейська ідентичність України: український культурний простір через призму історії". (Добавлено: 21 травня 2015, Переглянуто: 258)

"Докудейс" в ЦЄІ (Добавлено: 20 травня 2015, Переглянуто: 328)

Видатні особистості, знанні в Україні та світі. (Добавлено: 20 травня 2015, Переглянуто: 298)

Семінар з питань впровадження інтерактивних форм та методів проведення Дня Європи (Добавлено: 20 травня 2015, Переглянуто: 263)

Веб-конференція "Угода про асоціацію: виклики для малих виробників сільгосппродукції» (Добавлено: 30 квітня 2015, Переглянуто: 262)

Інформаційна година "Великі люди, знанні в Україні і світі" (Добавлено: 20 квітня 2015, Переглянуто: 322)

Толерантність - риса європейська (Добавлено: 14 листопада 2014, Переглянуто: 403)

Виховання міжкультурної толерантності у школі та позашкільній діяльності (Добавлено: 14 листопада 2014, Переглянуто: 392)

Є краща сторона Європи (Добавлено: 14 листопада 2014, Переглянуто: 435)

Міжрегіональна веб-конференція до Європейського тижня місцевої демократії (Добавлено: 17 жовтня 2014, Переглянуто: 405)

"Україна - Європейський Союз: крок назустріч" (Добавлено: 19 травня 2014, Переглянуто: 578)

Круглий стіл "Хмельниччина в колі соціокультурних інтересів Європи" (Добавлено: 16 травня 2014, Переглянуто: 514)

Круглий стіл "Хмельниччина в колі економічних інтересів Європи" (Добавлено: 16 травня 2014, Переглянуто: 476)

Турнір євроклубів "Європейський вибір України - наш вибір" (Добавлено: 14 травня 2014, Переглянуто: 485)

Європейські цінності - діалог поколінь (Добавлено: 7 травня 2014, Переглянуто: 477)

Всесвітній день поріднених міст у Хмельницькому (Добавлено: 7 травня 2014, Переглянуто: 449)

До Дня Європи з Міжнародним фестивалем документального кіно (Добавлено: 5 травня 2014, Переглянуто: 376)

Дні Європи в Україні з Docudays UA! (Добавлено: 5 травня 2014, Переглянуто: 351)

Веб-конференція до Дня Європи 2014 (Добавлено: 5 травня 2014, Переглянуто: 320)

Декада популяризації європейських цінностей (Добавлено: 10 квітня 2014, Переглянуто: 376)

Круглий стіл «Європейська інтеграція та практичні аспекти її реалізації. Напрями євроатлантичного співробітництва України» (Добавлено: 1 жовтня 2013, Переглянуто: 531)

Веб-конференція "Порівняння вигод і втрат від приєднання України до Митного Союзу РБК та Угоди про Асоціацію з ЄС" (Добавлено: 22 травня 2013, Переглянуто: 584)

Перегляд представленого на міжнародному кінофестивалі "Docu Days" фільму "Колись ми станемо щасливими" (Добавлено: 21 травня 2013, Переглянуто: 582)

Круглий стіл "Співробітництво України з ЄС: єдині цінності і цілі" (Добавлено: 17 травня 2013, Переглянуто: 564)

Віртуальна подорож країнами ЄС (Добавлено: 16 травня 2013, Переглянуто: 668)

Веб-конференція "Забезпечення доступності соціальних послуг для людей з обмеженими можливостями" (Добавлено: 16 травня 2013, Переглянуто: 524)

Перегляд представленого на міжнародному кінофестивалі "Доку Дейс" фільму "Нові герої" (Добавлено: 14 травня 2013, Переглянуто: 971)

До Дня Європи - 2013 (Добавлено: 14 травня 2013, Переглянуто: 426)

Презентація проекту "Тераз Вроцлав" (Добавлено: 12 квітня 2013, Переглянуто: 696)

Запрошуємо на презентацію проекту «Teraz Wroclaw» (Добавлено: 2 квітня 2013, Переглянуто: 530)

Головне фото

mainhoto 1 (Добавлено: 9 грудня 2009, Переглянуто: 591)

 

Меню сайту
Радимо прочитати

Останні публікації

Найбільш популярне

Проголоуйте

Яка європейська інформація Вас більше цікавить?

Культурно-освітня (17)
Суспільно - політична (13)
Можлівості працевлаштування (5)
Туризм, відпочинок, подорожі (7)

Календар публікацій на сайті

« Січень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Календар - архів

За підтримки:
Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Хмельницький
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :