Центр європейської інформації в м. Хмельницький

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна тема

Кіноперегляд документального фільму про права людини

21 червня 2017 року відбулося чергове засідання кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA, під час якого присутнім було запропоновано переглянути документальну стрічку Сергія Лисенка «Канцелярська сотня» з циклу «Енциклопедія Майдану».
Дана стрічка представлена онлайн-кінотеатром DOCU/SPACE. Це перший онлайн-кінотеатр в Україні, що демонструє документальні фільми про права людини.
Герої фільму – громадські активісти, що прагнуть справедливості та хочуть змінити життя у своїй країні на краще. Саме вони першими зайшли на територію «Межигір’я» і побачили багаточисельні свідчення маштабної корупційної діяльності, які намагалися знищити, тікаючи з країни, колишній президент України та його оточення. Щоб врятувати утоплені, порізані, обгорілі документи й привести до покарання злочинців у владі, журналісти та волонтери організували «Канцелярську сотню», яка з найдрібніших клаптиків відновила та впорядкувала повноцінні докази злочинів. Тепер їх Канцелярська сотня працює над web-проектами, які дозволяють відслідкувати власність українських чиновників та їх родин – нерухомість, автомобілі, землю.
Демонструючи такі документальні фільми, ми прагнемо надихнути глядачів на активні дії, на усвідомлення того, що держава починається з нас самих. Закликаємо бути небайдужими громадянами та активно долучатися до всіх інноваційних процесів, які має пройти наша держава на шляху європейського вектору розвитку.
Після завершення фільму всі учасники заходу прийняли участь в його обговоренні, обмінялися думками, висловили свої побажання.     » читати далі »

Зустріч представників Мережі ЦЄІ України

5 червня на базі Товариства «Український Народний Дім в Чернівцях» відбулася зустріч представників Мережі ЦЄІ України, де було презентовано заходи, проведені у 2017 році до відзначення Дня Європи в Україні обласними науковими бібліотеками Чернівців, Вінниці, Львова, Луцька, Миколаєва, Полтави, Старобельська, Хмельницького та Чернігова. Модератором заходу була голова Мережі ЦЄІ України Євгенія Олійник. Також було обговорено проблеми та потреби бібліотек в умовах децентралізації.
6 червня відбувся тренінг на тему: «Медіаграмотність та перспективи діяльності», обговорені пропозиції проведення Кампанії Європейського тижня місцевої демократії ЦЄІ ОУНБ України. На базі Центру європейської інформації «Буковина – Європа» відбулося засідання круглого столу «Бібліотеки в умовах децентралізації».
З вітальними словами виступили начальник обласного управління культури ОДА Віра Китайгородська і т. в. о директора ОУНБ ім. М. Івасюка Наталія Філяк. Експерт з децентралізації регіонального відділення Асоціації міст України Тарас Халавка презентував дослідження «Перший рік роботи бібліотек в умовах децентралізації». Про правове регулювання бібліотечної справи в умовах децентралізації розповіла експерт, кандидат юридичних наук, доцент ЧНУ ім. Ю. Федьковича Ольга Чепель.
У засіданні круглого столу взяли участь представники 8 обласних наукових бібліотек України, директори та завідувачі базових бібліотек ОТГ Чернівецької області, які обговорили питання комплектування, надання нових соціальних та інформаційних послуг, підвищення кваліфікації бібліотекарів ОТГ. Модератором заходу був голова Товариства «Український Народний Дім в Чернівцях» Володимир Старик.     » читати далі »

Бібліотеки в умовах децентралізації

В рамках кампанії відзначення Днів Європи – 2017 25 травня 2017 року в читальному залі гуманітарного профілю Хмельницької ОУНБ відбулася веб-конференція «Бібліотеки в умовах децентралізації». Організатором заходу виступила Чернівецька обласна універсальна наукова бібліотека ім. М. Івасюка.
Учасниками спілкування, в режимі онлайн-підключення, стали бібліотечні працівники, журналісти, представники органів місцевого самоврядування Луцька, Миколаєва, Херсона, Чернігова, Вінниці, Полтави, Львівської області, Черкас, Кропивницького, Чернівців та Хмельницького і Хмельницької області.
Відкрила захід Довгань М. М. – заступник директора Чернівецької ОУНБ ім.М.Івасюка. Ольга Чепель – консультант із правових питань у Чернівецькій області (РВ Асоціації міст України), кандидат юридичних наук, доцент Кафедри європейського права та порівняльного правознавства ЧНУ поінформувала присутніх про наступні питання:
- Як децентралізація впливає на функціонування бібліотек?
- Бібліотеки в нових ОТГ: форми співпраці з ЦБС.
- Перші проблеми і потреби, з якими зіштовхнулись бібліотеки в нових ОТГ та які є можливі варіанти вирішення?
Після виступу спеціаліста-правознавця учасники веб-конференції мали можливість задати запитання стосовно піднятої теми та отримати повну професійну відповідь, а також поділитися своїм досвідом та баченням проблем.
    » читати далі »

Молодь: уроки права, уроки життя

17 травня консультанти ЦЄІ прийняли участь у заході, який відбувся у читальному залі гуманітарного профілю - правовий лабіринт «Молодь: уроки права, уроки життя» (в рамках роботи клубу правових знань “Держава. Право. Громадянин”).
Мета заходу: виховання почуттів правової самосвідомості, розкриття особливої ролі та значення прав і свобод людини.
"Знання права заслуговує найбільшої поваги”, цю чудову думку в свій час висловив знаменитий юрист Стародавнього Риму Ульпіан.
Права людини обов’язково потрібно знати молодому поколінню, залучення їх до правової культури збагачує духовне життя. Водночас, знання своїх прав і обов'язків розширює можливості їх реалізації, зокрема й у власних інтересах. Правове виховання зміцнює життєву позицію, підвищує громадянську активність, загострює почуття непримиренності до негативних явищ.
Наталія Білик – головний спеціаліст відділу правової роботи Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області ознайомила учнівську молодь з правами та обов’язками громадян України, міжнародними та національними правовими документами щодо захисту прав людини. Також слухачі отримали інформацію про юридичну відповідальність за різноманітні правопорушення неповнолітніх.
Під час заходу відбувся перегляд та обговорення документального фільму «Що таке права людини?»
    » читати далі »

З родини йде в життя людина

14 травня у читальному залі гуманітарного профілю відбулося чергове засідання клубу толерантності «Разом» (для внутрішньо переміщених осіб зі сходу України).
Тема заходу: «З родини йде в життя людина» (до Міжнародного дня сім`ї). Консультанти ЦЄІ виступили інформаційними партнерами зустрічі.
Члени клубу були ознайомленні з історією створення Міжнародного дня сім`ї, висловили свої думки з приводу того, що завдяки сім`ї міцніє і розвивається держава; щасливий союз сім`ї та держави – необхідна запорука процвітання і добробуту її громадян.
Юні учасники клубу взяли активну участь в обговоренні оповідання В. Сухомлинського «Сім доньок», яке присвячене родинним відносинам, а також відеороликів, які розповідають про роль сім`ї в житті людини.
Цікавою та зворушливою була зустріч з подільською поетесою, членом обласного осередку Всеукраїнської творчої спілки «Конгрес літераторів України» Галиною Корицькою, яка читала вірші, присвячені матерям та відносинам в родинному колі.
Закінчився захід традиційним чаюванням.     » читати далі »

Святкування Дня Європи

14 травня 2017 року на майданчику біля Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки в рамках святкування Дня Європи в Україні, пройшов літературно-музичний флешмоб «Ода радости», а в приміщенні бібліотеки відбувся євроквест «Європейські перегони».
Музичне оформлення забезпечив молодий гурт «The Gulf Stream». У виконанні учасників групи (Огнєва Артура, Горецької Кристини, Амбросійчук Анни – учні гімназії № 2) прозвучали відомі українські та зарубіжні хіти.
Учасниками євроквесту стали члени молодіжного громадського об`єднання «Молодь за Краще Майбутнє», які здійснили захоплюючу подорож столицями європейських держав, користуючись книгами, періодикою та Інтернетом бібліотеки. Зацікавила відвідувачів і вікторина «Що ти знаєш про літературу і мистецтво Європи». Молодь також із задоволенням приймала участь в інтерактивній грі «Знайди в каталозі свого улюбленого європейського письменника». Перед бібліотекою була організована книжково-ілюстративна виставка, яка привертала увагу і молоді, і людей старшого покоління. Зацікавленій частині аудиторії були презентовані матеріали рекламно-інформаційного характеру з питань європейських політик України.
    » читати далі »
reklamaterazwroclaw2.jpg (47.88 Kb)
Центр європейської інформації в м. Хмельницький

Карта сайту

"Докудейс" в ЦЄІ (Добавлено: 20 травня 2015, Переглянуто: 212)

Семінар-практикум Пунктів Європейської інформації при районних та центральних міських бібліотеках області (Добавлено: 4 травня 2011, Переглянуто: 467)

1. (Добавлено: 22 листопада 2010, Переглянуто: 521)

Веб-конференція (Добавлено: 2 листопада 2010, Переглянуто: 570)

Фото (Добавлено: 2 листопада 2010, Переглянуто: 551)

Навчання для працівників ОУНБ ім. М. Островського (Добавлено: 31 жовтня 2010, Переглянуто: 517)

Новини

Мови різні - душа одна (Добавлено: 22 лютого 2013, Переглянуто: 1287)

Через волонтерство до діалогу поколінь (Добавлено: 22 лютого 2013, Переглянуто: 1027)

Кінопоказ європейського кіно (Добавлено: 4 грудня 2012, Переглянуто: 1052)

Знайомство з культурними традиціями європейських країн (Добавлено: 28 листопада 2012, Переглянуто: 1036)

Популяризація європейських цінностей (Добавлено: 20 листопада 2012, Переглянуто: 613)

Кінопоказ європейського кіно (Добавлено: 20 листопада 2012, Переглянуто: 1108)

Толерантність - демократичний спосіб життя (Добавлено: 16 листопада 2012, Переглянуто: 1484)

Кіноперегляд європейського кіно (Добавлено: 29 жовтня 2012, Переглянуто: 1099)

Ровесники Незалежності про реалізацію своїх прав в Україні (Добавлено: 28 травня 2012, Переглянуто: 878)

"Європа очима молодих" (Добавлено: 21 травня 2012, Переглянуто: 1084)

Круглий стіл "Україна в Європі: пошуки спільного майбутнього" (Добавлено: 13 травня 2012, Переглянуто: 899)

"Європейські інтеграційні процеси в Україні" (Добавлено: 13 травня 2012, Переглянуто: 961)

"Стати Європою - щоб бути Україною" (Добавлено: 28 квітня 2012, Переглянуто: 952)

Кінопоказ актуальних європейських фільмів (Добавлено: 26 квітня 2012, Переглянуто: 876)

Відкритий урок "Здоровий спосіб життя" (Добавлено: 26 квітня 2012, Переглянуто: 1920)

Круглий стіл "Педагоги-організатори в гостях у ЦЄІ" (Добавлено: 30 березня 2012, Переглянуто: 814)

Хмельницьким дітям роз'яснили їхні права (Добавлено: 16 березня 2012, Переглянуто: 785)

Історична майстерня-тренінг у Хмельницькому (Добавлено: 16 березня 2012, Переглянуто: 719)

Профорієнтаційна година "Можливості навчання української молоді за кордоном" (Добавлено: 23 січня 2012, Переглянуто: 739)

Конференція "Толерантність - шлях до порозуміння" (Добавлено: 30 листопада 2011, Переглянуто: 924)

Європейське кіно очима української молоді (Добавлено: 12 жовтня 2011, Переглянуто: 791)

Презентація виставки "September 8 - International Literacy Day" (Добавлено: 12 вересня 2011, Переглянуто: 599)

Участь Хмельницького ЦЄІ у підсумковій конференції в рамках проекту "Волонтерство - шлях до успіху. Підвищення спроможності центрів європейської інформації" (Добавлено: 26 серпня 2011, Переглянуто: 626)

Ділова зустріч преставника ради Мережі ЦЄІ України з громадскістю Хмельницького (Добавлено: 26 серпня 2011, Переглянуто: 657)

Реалізація волонтерських міні-проектів (Добавлено: 20 червня 2011, Переглянуто: 1052)

День Європи у Хмельницькому (Добавлено: 23 травня 2011, Переглянуто: 2472)

Круглий стіл "Європеїзація та інтеграція: український підхід" (Добавлено: 20 травня 2011, Переглянуто: 734)

Обласна рольова гра "Модель Європейського Союзу" (Добавлено: 19 травня 2011, Переглянуто: 764)

Театралізований диспут "Молодь - за європейські цінності" (Добавлено: 18 травня 2011, Переглянуто: 686)

Святкування Дня Європи в Шепетівці (Добавлено: 17 травня 2011, Переглянуто: 939)

Семінар-практикум для працівників ПЄІ (Добавлено: 12 травня 2011, Переглянуто: 823)

Семінар-тренінг "Шляхи активізації діяльності ПЄІ" (Добавлено: 10 травня 2011, Переглянуто: 716)

Зустріч з лауреатом Національної премії ім. Т. Шевченка (Добавлено: 4 травня 2011, Переглянуто: 765)

Семінар-практикум працівників Пунктів європейської інформації при районних та центральних міських бібліотеках області (Добавлено: 4 травня 2011, Переглянуто: 714)

Відеоконференція „Освітні можливості в Європі для студентів України” (Добавлено: 4 травня 2011, Переглянуто: 1812)

Виставка "Шляхи та проблеми євроінтеграції України в працях подільських науковців" (Добавлено: 21 квітня 2011, Переглянуто: 912)

Вікторина "А чи знаєш ти Німеччину?" (Добавлено: 18 квітня 2011, Переглянуто: 5591)

Семінар-тренінг "Шляхи активізації діяльності ПЄІ" (Добавлено: 15 квітня 2011, Переглянуто: 769)

Всеукраїнська наукова-практична конференція "Педагогіка толерантності - основа розвитку освіти третього тисячоліття" (Добавлено: 15 квітня 2011, Переглянуто: 783)

Інформаційний семінар до Дня Європи (Добавлено: 11 квітня 2011, Переглянуто: 811)

Пропаганда волонтерства (Добавлено: 3 квітня 2011, Переглянуто: 794)

Сенмінар для бібліотекарів "Українські книжки для виховання толерантності" (Добавлено: 16 березня 2011, Переглянуто: 713)

Круглий стіл "Форми і методи популяризації європейських цінностей серед юнацтва" (Добавлено: 4 березня 2011, Переглянуто: 812)

Пропаганда європейських цінностей (Добавлено: 4 березня 2011, Переглянуто: 858)

Круглий стіл на тему "Що я вкладаю в поняття "європейські цінності" (Добавлено: 4 лютого 2011, Переглянуто: 736)

Участь представників Хмельницького ЦЄІ у методичному тренінгу із розробки формату проведення Дня Європи - 2011 "Я поділяю європейські цінності" (м. Луганськ) (Добавлено: 3 лютого 2011, Переглянуто: 609)

Круглий стіл для керіників ШЄК (Добавлено: 17 січня 2011, Переглянуто: 696)

Конкурс на кращий Пункт європейської інформації в Хмельницької області (Добавлено: 27 грудня 2010, Переглянуто: 694)

Участь у тренінгу "Залучення волонтерів до роботи центрів європейської інформації" (Добавлено: 12 грудня 2010, Переглянуто: 652)

Участь у роботі круглого столу "Європейські освітні проекти. Можливості навчання за кордоном" (Добавлено: 12 грудня 2010, Переглянуто: 672)

Кінопоказ європейського кіно (Добавлено: 30 листопада 2010, Переглянуто: 648)

Зустріч-дискусія "Гендерні аспекти життя молоді" (Добавлено: 23 листопада 2010, Переглянуто: 744)

Інформаційна година "Європейська система освіти, як прояв сучасної європейської інтеграції. Можливості навчання за кордоном" (Добавлено: 23 листопада 2010, Переглянуто: 631)

Тиждень Європейської освіти (Добавлено: 18 листопада 2010, Переглянуто: 741)

Навчання для працівників ОУНБ ім. М. Островського (Добавлено: 31 жовтня 2010, Переглянуто: 509)

Веб-конференція " Я - українець. Я- європеєць?" (Добавлено: 31 жовтня 2010, Переглянуто: 707)

Веб-конференція " Я - українець. Я- європеєць?" (Добавлено: 31 жовтня 2010, Переглянуто: 828)

Навчання для працівників ОУНБ ім. М. Островського (Добавлено: 31 жовтня 2010, Переглянуто: 473)

Зустріч у Вроцлаві з письменником Миколою Рябчуком (Добавлено: 26 жовтня 2010, Переглянуто: 483)

Навчальний візит представників Центрів Європейської інформації України (Добавлено: 26 жовтня 2010, Переглянуто: 717)

Інформаційна естафета до Дня Європи на Хмельниччині (Добавлено: 27 березня 2010, Переглянуто: 935)

Навчальний семінар для працівників Пунктів європейської інформації Хмельниччини (Добавлено: 10 березня 2010, Переглянуто: 685)

Тиждень толерантності 2009 (Добавлено: 23 грудня 2009, Переглянуто: 630)

Анонси

До Дня Європи в Україні - 2015 (Добавлено: 5 травня 2015, Переглянуто: 192)

Відеоконференція "Антикорупційне законодавство ЄС та його пристосування до українських реалій" (Добавлено: 12 травня 2014, Переглянуто: 365)

Веб-конференція до Дня Європи 2014 (Добавлено: 16 квітня 2014, Переглянуто: 290)

До Дня Європи - 2014 в Україні (Добавлено: 10 квітня 2014, Переглянуто: 299)

Декада популяризації європейських цінностей (Добавлено: 7 квітня 2014, Переглянуто: 276)

Громадська акція "Підпису - ЄС!" (Добавлено: 15 жовтня 2013, Переглянуто: 399)

Презентація брошури проекту "Моя незалежність: двадцятирічні про права людини в 20-річній Україні" (Добавлено: 21 травня 2012, Переглянуто: 644)

Кіноперегляди актуальних фільмів (Добавлено: 16 березня 2012, Переглянуто: 528)

Обласна науково- практична конференція "Європейський рік волонтерства: творчий досвід" (Добавлено: 15 листопада 2011, Переглянуто: 479)

Обласна рольова гра (Добавлено: 18 травня 2011, Переглянуто: 507)

Святкування Дня Європи на Хмельниччині (Добавлено: 15 травня 2011, Переглянуто: 536)

До Дня Європи молодь Хмельниччини дискутуватиме про європейські цінності (Добавлено: 14 травня 2011, Переглянуто: 743)

До Дня Європи (Добавлено: 13 травня 2011, Переглянуто: 479)

План ЦЄІ на травень (Добавлено: 13 травня 2011, Переглянуто: 554)

План ЦЄІ на квітень 2011 року (Добавлено: 3 квітня 2011, Переглянуто: 453)

Програма “Молодь в дії” (Добавлено: 16 грудня 2009, Переглянуто: 1904)

Про нас

Про Центр європейської інформації (Добавлено: 8 грудня 2009, Переглянуто: 534)

Контакти (Добавлено: 14 грудня 2009, Переглянуто: 2177)

Конкурс

Конкурс на волонтерські міні-проекти (Добавлено: 1 квітня 2011, Переглянуто: 735)

Бібліотека

Проект "Українські книжки для виховання толерантності" (Добавлено: 21 березня 2011, Переглянуто: 679)

Наші партнери

Міжнародний фонд "Відродження (Добавлено: 14 грудня 2009, Переглянуто: 559)

Представництво Європейської Комісії в Україні (Добавлено: 14 грудня 2009, Переглянуто: 566)

Офіс Ради Європи в Україні (Добавлено: 14 грудня 2009, Переглянуто: 498)

Ресурсний Центр для країн Східної Європи і Кавказу SALTO – МОЛОДЬ (Добавлено: 14 грудня 2009, Переглянуто: 516)

Мережа інформаційних представників програми Європейської Комісії «Молодь в дії» (Добавлено: 14 грудня 2009, Переглянуто: 519)

Мережа проєвропейських організацій України (Добавлено: 14 грудня 2009, Переглянуто: 491)

Головна тема

Кіноперегляд документального фільму про права людини (Добавлено: 26 червня 2017, Переглянуто: 28)

Зустріч представників Мережі ЦЄІ України (Добавлено: 22 червня 2017, Переглянуто: 44)

Бібліотеки в умовах децентралізації (Добавлено: 26 травня 2017, Переглянуто: 64)

Молодь: уроки права, уроки життя (Добавлено: 19 травня 2017, Переглянуто: 56)

З родини йде в життя людина (Добавлено: 19 травня 2017, Переглянуто: 54)

Святкування Дня Європи (Добавлено: 15 травня 2017, Переглянуто: 67)

Кіноперегляд документального фільму про права людини Docudays UA (Добавлено: 12 травня 2017, Переглянуто: 46)

Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках (Добавлено: 12 травня 2017, Переглянуто: 41)

Декада з відзначення Дня Європи в Україні "Україна: Курс на європейські цінності" (Добавлено: 8 травня 2017, Переглянуто: 36)

Про права людей з обмеженими можливостями (Добавлено: 3 квітня 2017, Переглянуто: 37)

Відомі європейці (Добавлено: 21 лютого 2017, Переглянуто: 81)

Видатні особистості України, знанні в Європі та світі (Добавлено: 21 лютого 2017, Переглянуто: 51)

Засідання кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA. (Добавлено: 30 січня 2017, Переглянуто: 136)

Правова освіта молоді в Україні - запорука розвитку демократичного суспільства (Добавлено: 18 грудня 2016, Переглянуто: 98)

Волонтер - це стан душі! (Добавлено: 18 грудня 2016, Переглянуто: 134)

До Міжнародного дня толерантності (Добавлено: 18 листопада 2016, Переглянуто: 99)

Декада «Толерантність і духовна безпека молоді» (Добавлено: 18 листопада 2016, Переглянуто: 90)

Міжнародний фестиваль документального кіно у Хмельницькому (Добавлено: 2 листопада 2016, Переглянуто: 89)

Кіноперегляд документального фільму про права людини Docudays UA (Добавлено: 14 вересня 2016, Переглянуто: 139)

"Західний вектор: інтеграційний ідеал і реальність сусідства" (Добавлено: 14 вересня 2016, Переглянуто: 104)

Міжрегіональна веб-конференція "Можливості регіонального розвитку: інфраструктурні проекти" (Добавлено: 25 травня 2016, Переглянуто: 150)

Конференція-діалог в рамках Кампанії «RE-ФОРМУЮСЬ Європейцем!» (Добавлено: 20 травня 2016, Переглянуто: 160)

Міжрегіональна веб-конференція «Бібліотеки в умовах децентралізації» в рамках Кампанії «RE-ФОРМУЮСЬ Європейцем (Добавлено: 18 травня 2016, Переглянуто: 159)

Видатні українці, знані в Європі та світі (Добавлено: 16 травня 2016, Переглянуто: 227)

До Міжнародного дня сім`ї (Добавлено: 13 травня 2016, Переглянуто: 181)

До Дня Європи в Україні - 2016 (Добавлено: 13 травня 2016, Переглянуто: 179)

Видатні особистості України, знанні в Європі та світі (Добавлено: 4 травня 2016, Переглянуто: 158)

Засідання кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA. (Добавлено: 18 квітня 2016, Переглянуто: 171)

Кінопоказ документальних фільмів про права людини (Добавлено: 24 лютого 2016, Переглянуто: 216)

Засідання круглого столу з питань правоосвітньої роботи (Добавлено: 15 лютого 2016, Переглянуто: 210)

Сімейно-родинні цінності в духовному розвитку молоді (Добавлено: 15 лютого 2016, Переглянуто: 205)

Про права людини Docudays UA (Добавлено: 15 лютого 2016, Переглянуто: 215)

Кіноклуб медіа-просвіти з прав людини Docudays UA (Добавлено: 15 лютого 2016, Переглянуто: 222)

Захист прав людини – гарантія правової держави (Добавлено: 11 грудня 2015, Переглянуто: 274)

До Міжнародного дня толерантності (Добавлено: 15 листопада 2015, Переглянуто: 322)

До Європейського дня боротьби із торгівлею людьми (Добавлено: 23 жовтня 2015, Переглянуто: 327)

Єврознавство - шлях до толерантності (Добавлено: 28 вересня 2015, Переглянуто: 298)

Зустрінь Польщу в своєму місті! (Добавлено: 23 вересня 2015, Переглянуто: 275)

Психологічні аспекти роботи з переселенцями (Добавлено: 9 липня 2015, Переглянуто: 317)

Європа - ключ до відкриття світу (Добавлено: 21 травня 2015, Переглянуто: 285)

Звичаї та побут польської родини (Добавлено: 21 травня 2015, Переглянуто: 278)

"Європейська ідентичність України: український культурний простір через призму історії". (Добавлено: 21 травня 2015, Переглянуто: 229)

"Докудейс" в ЦЄІ (Добавлено: 20 травня 2015, Переглянуто: 286)

Видатні особистості, знанні в Україні та світі. (Добавлено: 20 травня 2015, Переглянуто: 256)

Семінар з питань впровадження інтерактивних форм та методів проведення Дня Європи (Добавлено: 20 травня 2015, Переглянуто: 228)

Веб-конференція "Угода про асоціацію: виклики для малих виробників сільгосппродукції» (Добавлено: 30 квітня 2015, Переглянуто: 226)

Інформаційна година "Великі люди, знанні в Україні і світі" (Добавлено: 20 квітня 2015, Переглянуто: 285)

Толерантність - риса європейська (Добавлено: 14 листопада 2014, Переглянуто: 366)

Виховання міжкультурної толерантності у школі та позашкільній діяльності (Добавлено: 14 листопада 2014, Переглянуто: 352)

Є краща сторона Європи (Добавлено: 14 листопада 2014, Переглянуто: 396)

Міжрегіональна веб-конференція до Європейського тижня місцевої демократії (Добавлено: 17 жовтня 2014, Переглянуто: 358)

"Україна - Європейський Союз: крок назустріч" (Добавлено: 19 травня 2014, Переглянуто: 535)

Круглий стіл "Хмельниччина в колі соціокультурних інтересів Європи" (Добавлено: 16 травня 2014, Переглянуто: 471)

Круглий стіл "Хмельниччина в колі економічних інтересів Європи" (Добавлено: 16 травня 2014, Переглянуто: 435)

Турнір євроклубів "Європейський вибір України - наш вибір" (Добавлено: 14 травня 2014, Переглянуто: 440)

Європейські цінності - діалог поколінь (Добавлено: 7 травня 2014, Переглянуто: 430)

Всесвітній день поріднених міст у Хмельницькому (Добавлено: 7 травня 2014, Переглянуто: 410)

До Дня Європи з Міжнародним фестивалем документального кіно (Добавлено: 5 травня 2014, Переглянуто: 332)

Дні Європи в Україні з Docudays UA! (Добавлено: 5 травня 2014, Переглянуто: 305)

Веб-конференція до Дня Європи 2014 (Добавлено: 5 травня 2014, Переглянуто: 274)

Декада популяризації європейських цінностей (Добавлено: 10 квітня 2014, Переглянуто: 334)

Круглий стіл «Європейська інтеграція та практичні аспекти її реалізації. Напрями євроатлантичного співробітництва України» (Добавлено: 1 жовтня 2013, Переглянуто: 495)

Веб-конференція "Порівняння вигод і втрат від приєднання України до Митного Союзу РБК та Угоди про Асоціацію з ЄС" (Добавлено: 22 травня 2013, Переглянуто: 548)

Перегляд представленого на міжнародному кінофестивалі "Docu Days" фільму "Колись ми станемо щасливими" (Добавлено: 21 травня 2013, Переглянуто: 535)

Круглий стіл "Співробітництво України з ЄС: єдині цінності і цілі" (Добавлено: 17 травня 2013, Переглянуто: 524)

Віртуальна подорож країнами ЄС (Добавлено: 16 травня 2013, Переглянуто: 623)

Веб-конференція "Забезпечення доступності соціальних послуг для людей з обмеженими можливостями" (Добавлено: 16 травня 2013, Переглянуто: 487)

Перегляд представленого на міжнародному кінофестивалі "Доку Дейс" фільму "Нові герої" (Добавлено: 14 травня 2013, Переглянуто: 923)

До Дня Європи - 2013 (Добавлено: 14 травня 2013, Переглянуто: 385)

Презентація проекту "Тераз Вроцлав" (Добавлено: 12 квітня 2013, Переглянуто: 652)

Запрошуємо на презентацію проекту «Teraz Wroclaw» (Добавлено: 2 квітня 2013, Переглянуто: 483)

Головне фото

mainhoto 1 (Добавлено: 9 грудня 2009, Переглянуто: 551)

 

Меню сайту
Радимо прочитати

Останні публікації

Найбільш популярне

Проголоуйте

Яка європейська інформація Вас більше цікавить?

Культурно-освітня (17)
Суспільно - політична (13)
Можлівості працевлаштування (5)
Туризм, відпочинок, подорожі (6)

Календар публікацій на сайті

« Липень 2017 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Календар - архів

За підтримки:
Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Хмельницький
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :