Центр європейської інформації в м. Хмельницький

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна тема

Клуб любителів книги та європейського кіно

Відбулось перше засідання Клубу любителів книги та європейського кіно. Організований Хмельницьким Центром європейської інформації на базі Хмельницької ОУНБ кіноперегляд польського фільму "Відьмак" (2002, реж. Марек Бродський) і наступне обговорення відмінностей від книги "Відьмак" Анджея Сапковського зі студентами Хмельницького політехнічного коледжу був цікавим та пізнавальним. Серіал "Відьмак", знятий за мотивами однойменної книги відомого польського письменника, має велику популярність як у Польщі, так і в усьому світі, став успішним серед шанувальників фільмів фентезі.
Під час кіноперегляду студенти мали можливість насолодитися візуальними ефектами, акцентом на деталях та епічних сценах фільму. Вони занурювалися в захопливий світ головного героя, Геральта з Рівії, відомого як Відьмак, який бореться з монстрами та злом, спостерігали за його захоплюючими пригодами.
Після перегляду присутні мали можливість обговорити відмінності між фільмом і книгою. Це стимулювало активну дискусію, під час якої учасники зустрічі порівнювали сюжетні лінії, персонажів, стиль та атмосферу обох творів. Обговорення надало студентам можливість поділитися власними враженнями від книги та фільму, обґрунтувати свою думку. розповісти про улюблені моменти з обох версій.
Ця подія була корисною для молоді: стимулювала критичне мислення та аналітичні навички, дала можливість розширити свої літературні знання, а також сприяла спільному обговоренню і спілкуванню.
    » читати далі »

Європейська співпраця в умовах війни: виклики та можливості

В рамках святкування Дня Європи в Україні – 2023 відбувся захід «Європейська співпраця в умовах війни: виклики та можливості».
Мета зустрічі - підвищення обізнаності про Європейський Союз та зміцнення співпраці між Україною та Європейським Союзом, а також зосередження уваги на значну підтримку тих країн, які стали партнерами України в контексті російської агресії та висвітлення важливості європейських цінностей і ролі діаспори в їх сприянні.
Основними учасниками заходу були представники національних спільнот Хмельниччини: Голова Хмельницького обласного осередку Спілки поляків України Франц Міцінський, Голова товариства німців Хмельниччини «Відергебурт» Володимир Бауер, Голова правління Хмельницької регіональної спілки угорців імені Святого Іштвана Аттіла Сікора. Серед почесних гостей: начальник управління культури Департаменту інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій Хмельницької ОДА Оксана Натальська, кандидат історичних наук, доцент Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, член НСКУ, Почесний краєзнавець України Юрій Блажевич.
Зустріч проходила у змішаному форматі. Аудиторія: офлайн – студенти-юристи міжнародного права, які мають інтерес до Європейського Союзу та міжнародного права; онлайн – представники Пунктів європейської інформації публічних бібліотек територіальних громад області.
Під час заходу відбулася цікава дискусія між гостями та присутніми на тему захисту прав людини та міжнародного права в сучасному світі.
Учасники мали можливість ознайомитися з експозиціями, присвяченими історії та культурі Європи, які були підготовлені консультантами Хмельницького ЦЄІ спільно з працівниками відділу літератури іноземними мовами.
Ми хочемо показати, що незважаючи на складність часів, зберігаємо дух єдності та культурного співтовариства Європи.
    » читати далі »

Хмельниччина європейська

В рамках святкування Дня Європи в Україні – 2023 в Хмельницькому ЦЄІ на базі ХОУНБ відбулась творча зустріч та виставка фоторобіт українського журналіста, краєзнавця, поета, фотографа, колекціонера, члена Національної спілки журналістів України та Хмельницької міської літературної спілки «Поділля» Ігоря Байдака «Хмельниччина європейська».
Нині Ігор працює у туристичній фірмі «Байдак-тур». Як екскурсовод розробив низку авторських турів по Хмельницькій області: по обласному центру, Кам'янець-Подільський – Сатанів; Меджибіж – Летичів – Головчинці, «Чудеса над Дністром», Маліївці, Кам'янець-Подільський – Хотин, Хмельницький – Отроків тощо.
Як краєзнавець, Ігор Байдак має великий досвід та знання про культурне та історичне значення різних регіонів Хмельниччини. Для студентів Хмельницького політехнічного коледжу та всіх бажаючих творча зустріч з автором стала прекрасною нагодою поглибити свої знання про культуру, історію рідного краю та насолодитися красою фоторобіт краєзнавця.
Як талановитий фотограф має здатність бачити особливість у звичайних речах і фіксувати цю особливість на своїх знімках. Виставка фото відображає багатогранність культурних аспектів Хмельниччини, її унікальну архітектуру, природні краєвиди, традиції та незабутні моменти.
Ця подія дозволяє побачити Хмельниччину з іншого ракурсу та познайомитися з унікальними європейськими куточками нашої землі.

    » читати далі »

Український вибір - євроінтеграція

В рамках святкування Дня Європи за сприянням Хмельницького ЦЄІ в читальному залі гуманітарного профілю Хмельницької ОУНБ відкрилась книжкова виставка «Український вибір - євроінтеграція», яка присвячена питанням, пов’язаним з наближенням України до Європейського Союзу.
На тематичній експозиції представлена література з фондів бібліотеки на тему європейської інтеграції України.
Виставка допоможе людям зрозуміти важливість цього процесу та стане корисним джерелом інформації для всіх, хто цікавиться такою важливою та актуальною темою.
Бібліотека, як інституція культури, здійснює важливу роль у збереженні та розширенні знань. Книжкові виставки, зокрема, допомагають привернути увагу до важливих соціальних, культурних та політичних питань і проблем.
Сподіваємось, що виставка «Український вибір – євроінтеграція» знайде своїх глядачів та допоможе їм зрозуміти сутність та переваги європейської інтеграції для України, збільшити рівень культурної та політичної освіти і сприятиме розвитку свідомого громадянина.     » читати далі »

Україна милозвучна

Консультанти Центру європейської інформації (ЦЄІ) на базі Хмельницької ОУНБ взяли участь у літературно-поетичній зустрічі "Україна милозвучна". Патріотичний захід відбувся в Хмельницькому політехнічному коледжі, де звучали вірші молодих талановитих поетів, присвячені коханню та воєнним подіям в Україні.
На зустрічі консультанти ЦЄІ виступили з промовою про важливість розвитку літературної та культурної сфери в Україні, підкреслили значення підтримки молодих талантів, які створюють свої твори про теми, що стосуються нашої країни та її історії.
Представники Центру поділились своїм досвідом роботи з європейськими проєктами та програмами, що дозволяють молоді отримати знання та навички для професійного розвитку в різних галузях, а також анонсували та запросили студентську молодь на відкриття клубу читання та європейського кіно в бібліотеці в рамках святкування Дня Європи в Україні.     » читати далі »

Вільям Шекспір – титан епохи Відродження

Консультанти Центру європейської інформації на базі Хмельницької ОУНБ взяли участь у виховному заході для молоді «Вільям Шекспір – титан епохи Відродження», присвяченому літературній спадщині видатного англійського поета та драматурга. Зустріч зі студентами відбулася в Хмельницькому політехнічному коледжі.
На заході молодь та любителі літератури обговорювали життєвий шлях та творчість Шекспіра, його внесок у світову культуру та літературу. З фондів Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки була представлена книжкова виставка даної тематики. Наші консультанти ділилися своїм досвідом роботи з європейськими проєктами та програмами, що дозволяють молоді отримати знання та навички для професійного розвитку в різних галузях.     » читати далі »
reklamaterazwroclaw2.jpg (47.88 Kb)
Центр європейської інформації в м. Хмельницький

Карта сайту

Вільям Шекспір – титан епохи Відродження (Добавлено: 28 квітня 2023, Переглянуто: 9)

Боротьба за європейські цінності (Добавлено: 4 травня 2018, Переглянуто: 531)

"Докудейс" в ЦЄІ (Добавлено: 20 травня 2015, Переглянуто: 563)

Семінар-практикум Пунктів Європейської інформації при районних та центральних міських бібліотеках області (Добавлено: 4 травня 2011, Переглянуто: 831)

1. (Добавлено: 22 листопада 2010, Переглянуто: 916)

Веб-конференція (Добавлено: 2 листопада 2010, Переглянуто: 932)

Фото (Добавлено: 2 листопада 2010, Переглянуто: 928)

Навчання для працівників ОУНБ ім. М. Островського (Добавлено: 31 жовтня 2010, Переглянуто: 862)

Новини

Мови різні - душа одна (Добавлено: 22 лютого 2013, Переглянуто: 9064)

Через волонтерство до діалогу поколінь (Добавлено: 22 лютого 2013, Переглянуто: 8717)

Кінопоказ європейського кіно (Добавлено: 4 грудня 2012, Переглянуто: 8699)

Знайомство з культурними традиціями європейських країн (Добавлено: 28 листопада 2012, Переглянуто: 8648)

Популяризація європейських цінностей (Добавлено: 20 листопада 2012, Переглянуто: 1004)

Кінопоказ європейського кіно (Добавлено: 20 листопада 2012, Переглянуто: 8769)

Толерантність - демократичний спосіб життя (Добавлено: 16 листопада 2012, Переглянуто: 9218)

Кіноперегляд європейського кіно (Добавлено: 29 жовтня 2012, Переглянуто: 8794)

Ровесники Незалежності про реалізацію своїх прав в Україні (Добавлено: 28 травня 2012, Переглянуто: 1354)

"Європа очима молодих" (Добавлено: 21 травня 2012, Переглянуто: 1496)

Круглий стіл "Україна в Європі: пошуки спільного майбутнього" (Добавлено: 13 травня 2012, Переглянуто: 1331)

"Європейські інтеграційні процеси в Україні" (Добавлено: 13 травня 2012, Переглянуто: 1339)

"Стати Європою - щоб бути Україною" (Добавлено: 28 квітня 2012, Переглянуто: 1387)

Кінопоказ актуальних європейських фільмів (Добавлено: 26 квітня 2012, Переглянуто: 1271)

Відкритий урок "Здоровий спосіб життя" (Добавлено: 26 квітня 2012, Переглянуто: 2671)

Круглий стіл "Педагоги-організатори в гостях у ЦЄІ" (Добавлено: 30 березня 2012, Переглянуто: 1233)

Хмельницьким дітям роз'яснили їхні права (Добавлено: 16 березня 2012, Переглянуто: 1187)

Історична майстерня-тренінг у Хмельницькому (Добавлено: 16 березня 2012, Переглянуто: 1189)

Профорієнтаційна година "Можливості навчання української молоді за кордоном" (Добавлено: 23 січня 2012, Переглянуто: 1138)

Конференція "Толерантність - шлях до порозуміння" (Добавлено: 30 листопада 2011, Переглянуто: 1421)

Європейське кіно очима української молоді (Добавлено: 12 жовтня 2011, Переглянуто: 1205)

Презентація виставки "September 8 - International Literacy Day" (Добавлено: 12 вересня 2011, Переглянуто: 912)

Участь Хмельницького ЦЄІ у підсумковій конференції в рамках проекту "Волонтерство - шлях до успіху. Підвищення спроможності центрів європейської інформації" (Добавлено: 26 серпня 2011, Переглянуто: 995)

Ділова зустріч преставника ради Мережі ЦЄІ України з громадскістю Хмельницького (Добавлено: 26 серпня 2011, Переглянуто: 1034)

Реалізація волонтерських міні-проектів (Добавлено: 20 червня 2011, Переглянуто: 1506)

День Європи у Хмельницькому (Добавлено: 23 травня 2011, Переглянуто: 3431)

Круглий стіл "Європеїзація та інтеграція: український підхід" (Добавлено: 20 травня 2011, Переглянуто: 1106)

Обласна рольова гра "Модель Європейського Союзу" (Добавлено: 19 травня 2011, Переглянуто: 1161)

Театралізований диспут "Молодь - за європейські цінності" (Добавлено: 18 травня 2011, Переглянуто: 1098)

Святкування Дня Європи в Шепетівці (Добавлено: 17 травня 2011, Переглянуто: 1321)

Семінар-практикум для працівників ПЄІ (Добавлено: 12 травня 2011, Переглянуто: 1257)

Семінар-тренінг "Шляхи активізації діяльності ПЄІ" (Добавлено: 10 травня 2011, Переглянуто: 1079)

Зустріч з лауреатом Національної премії ім. Т. Шевченка (Добавлено: 4 травня 2011, Переглянуто: 1175)

Семінар-практикум працівників Пунктів європейської інформації при районних та центральних міських бібліотеках області (Добавлено: 4 травня 2011, Переглянуто: 1131)

Відеоконференція „Освітні можливості в Європі для студентів України” (Добавлено: 4 травня 2011, Переглянуто: 2525)

Виставка "Шляхи та проблеми євроінтеграції України в працях подільських науковців" (Добавлено: 21 квітня 2011, Переглянуто: 1291)

Вікторина "А чи знаєш ти Німеччину?" (Добавлено: 18 квітня 2011, Переглянуто: 7844)

Семінар-тренінг "Шляхи активізації діяльності ПЄІ" (Добавлено: 15 квітня 2011, Переглянуто: 1218)

Всеукраїнська наукова-практична конференція "Педагогіка толерантності - основа розвитку освіти третього тисячоліття" (Добавлено: 15 квітня 2011, Переглянуто: 1129)

Інформаційний семінар до Дня Європи (Добавлено: 11 квітня 2011, Переглянуто: 1228)

Пропаганда волонтерства (Добавлено: 3 квітня 2011, Переглянуто: 1243)

Сенмінар для бібліотекарів "Українські книжки для виховання толерантності" (Добавлено: 16 березня 2011, Переглянуто: 1174)

Круглий стіл "Форми і методи популяризації європейських цінностей серед юнацтва" (Добавлено: 4 березня 2011, Переглянуто: 1213)

Пропаганда європейських цінностей (Добавлено: 4 березня 2011, Переглянуто: 1229)

Круглий стіл на тему "Що я вкладаю в поняття "європейські цінності" (Добавлено: 4 лютого 2011, Переглянуто: 1525)

Участь представників Хмельницького ЦЄІ у методичному тренінгу із розробки формату проведення Дня Європи - 2011 "Я поділяю європейські цінності" (м. Луганськ) (Добавлено: 3 лютого 2011, Переглянуто: 927)

Круглий стіл для керіників ШЄК (Добавлено: 17 січня 2011, Переглянуто: 1153)

Конкурс на кращий Пункт європейської інформації в Хмельницької області (Добавлено: 27 грудня 2010, Переглянуто: 1092)

Участь у тренінгу "Залучення волонтерів до роботи центрів європейської інформації" (Добавлено: 12 грудня 2010, Переглянуто: 1005)

Участь у роботі круглого столу "Європейські освітні проекти. Можливості навчання за кордоном" (Добавлено: 12 грудня 2010, Переглянуто: 1009)

Кінопоказ європейського кіно (Добавлено: 30 листопада 2010, Переглянуто: 1022)

Зустріч-дискусія "Гендерні аспекти життя молоді" (Добавлено: 23 листопада 2010, Переглянуто: 1108)

Інформаційна година "Європейська система освіти, як прояв сучасної європейської інтеграції. Можливості навчання за кордоном" (Добавлено: 23 листопада 2010, Переглянуто: 952)

Тиждень Європейської освіти (Добавлено: 18 листопада 2010, Переглянуто: 1137)

Навчання для працівників ОУНБ ім. М. Островського (Добавлено: 31 жовтня 2010, Переглянуто: 798)

Веб-конференція " Я - українець. Я- європеєць?" (Добавлено: 31 жовтня 2010, Переглянуто: 1044)

Веб-конференція " Я - українець. Я- європеєць?" (Добавлено: 31 жовтня 2010, Переглянуто: 1300)

Навчання для працівників ОУНБ ім. М. Островського (Добавлено: 31 жовтня 2010, Переглянуто: 762)

Зустріч у Вроцлаві з письменником Миколою Рябчуком (Добавлено: 26 жовтня 2010, Переглянуто: 768)

Навчальний візит представників Центрів Європейської інформації України (Добавлено: 26 жовтня 2010, Переглянуто: 1135)

Інформаційна естафета до Дня Європи на Хмельниччині (Добавлено: 27 березня 2010, Переглянуто: 1324)

Навчальний семінар для працівників Пунктів європейської інформації Хмельниччини (Добавлено: 10 березня 2010, Переглянуто: 979)

Тиждень толерантності 2009 (Добавлено: 23 грудня 2009, Переглянуто: 915)

Анонси

До Дня Європи в Україні - 2015 (Добавлено: 5 травня 2015, Переглянуто: 522)

Відеоконференція "Антикорупційне законодавство ЄС та його пристосування до українських реалій" (Добавлено: 12 травня 2014, Переглянуто: 689)

Веб-конференція до Дня Європи 2014 (Добавлено: 16 квітня 2014, Переглянуто: 608)

До Дня Європи - 2014 в Україні (Добавлено: 10 квітня 2014, Переглянуто: 654)

Декада популяризації європейських цінностей (Добавлено: 7 квітня 2014, Переглянуто: 593)

Громадська акція "Підпису - ЄС!" (Добавлено: 15 жовтня 2013, Переглянуто: 723)

Презентація брошури проекту "Моя незалежність: двадцятирічні про права людини в 20-річній Україні" (Добавлено: 21 травня 2012, Переглянуто: 957)

Кіноперегляди актуальних фільмів (Добавлено: 16 березня 2012, Переглянуто: 847)

Обласна науково- практична конференція "Європейський рік волонтерства: творчий досвід" (Добавлено: 15 листопада 2011, Переглянуто: 801)

Обласна рольова гра (Добавлено: 18 травня 2011, Переглянуто: 817)

Святкування Дня Європи на Хмельниччині (Добавлено: 15 травня 2011, Переглянуто: 828)

До Дня Європи молодь Хмельниччини дискутуватиме про європейські цінності (Добавлено: 14 травня 2011, Переглянуто: 1137)

До Дня Європи (Добавлено: 13 травня 2011, Переглянуто: 813)

План ЦЄІ на травень (Добавлено: 13 травня 2011, Переглянуто: 936)

План ЦЄІ на квітень 2011 року (Добавлено: 3 квітня 2011, Переглянуто: 771)

Програма “Молодь в дії” (Добавлено: 16 грудня 2009, Переглянуто: 2607)

Про нас

Про Центр європейської інформації (Добавлено: 24 травня 2019, Переглянуто: 295)

Контакти (Добавлено: 24 травня 2019, Переглянуто: 262)

Конкурс

Конкурс на волонтерські міні-проекти (Добавлено: 1 квітня 2011, Переглянуто: 1160)

Бібліотека

Проект "Українські книжки для виховання толерантності" (Добавлено: 21 березня 2011, Переглянуто: 1027)

Наші партнери

Міжнародний фонд "Відродження (Добавлено: 14 грудня 2009, Переглянуто: 916)

Представництво Європейської Комісії в Україні (Добавлено: 14 грудня 2009, Переглянуто: 871)

Офіс Ради Європи в Україні (Добавлено: 14 грудня 2009, Переглянуто: 838)

Ресурсний Центр для країн Східної Європи і Кавказу SALTO – МОЛОДЬ (Добавлено: 14 грудня 2009, Переглянуто: 850)

Мережа інформаційних представників програми Європейської Комісії «Молодь в дії» (Добавлено: 14 грудня 2009, Переглянуто: 825)

Мережа проєвропейських організацій України (Добавлено: 14 грудня 2009, Переглянуто: 794)

Головна тема

Клуб любителів книги та європейського кіно (Добавлено: 26 травня 2023, Переглянуто: 18)

Європейська співпраця в умовах війни: виклики та можливості (Добавлено: 18 травня 2023, Переглянуто: 36)

Хмельниччина європейська (Добавлено: 16 травня 2023, Переглянуто: 20)

Український вибір - євроінтеграція (Добавлено: 10 травня 2023, Переглянуто: 23)

Україна милозвучна (Добавлено: 28 квітня 2023, Переглянуто: 33)

Вільям Шекспір – титан епохи Відродження (Добавлено: 28 квітня 2023, Переглянуто: 33)

Разом ми - Європа (Добавлено: 5 грудня 2022, Переглянуто: 61)

ООН: минуле і сьогодення (Добавлено: 26 жовтня 2022, Переглянуто: 71)

«Вивчаємо світ з іноземними мовами!» (Добавлено: 26 вересня 2022, Переглянуто: 75)

Організація роботи пунктів (куточків) європейської інформації в бібліотеках (Добавлено: 18 липня 2022, Переглянуто: 78)

ПЄІ в публічних бібліотеках області (Добавлено: 17 червня 2022, Переглянуто: 83)

Круглий стіл "Євроінтеграція: шлях від самоідентифікації громадян України через упровадження європейських цінностей та підходів у освіті - до системної трансформації держави" (Добавлено: 31 травня 2022, Переглянуто: 76)

День Європи в Україні (Добавлено: 23 травня 2022, Переглянуто: 112)

Вивчай Європу – змінюй Україну (Добавлено: 19 травня 2022, Переглянуто: 86)

Європейські цінності та стандарти щодо верховенства права та поваги до прав людини (Добавлено: 18 травня 2022, Переглянуто: 110)

Євробібліомайданчик: бібліотеки у системі забезпечення євроінтеграційних процесів України (Добавлено: 12 травня 2022, Переглянуто: 73)

Можливості від ЄС для українців, що постраждали внаслідок війни (Добавлено: 22 березня 2022, Переглянуто: 87)

З Днем народження ЄС! (Добавлено: 28 жовтня 2021, Переглянуто: 157)

Європо, пізнай мою Україну (Добавлено: 25 травня 2021, Переглянуто: 232)

День Європи в Україні - 2021 (Добавлено: 14 травня 2021, Переглянуто: 252)

Толерантність: що це? (Добавлено: 16 листопада 2020, Переглянуто: 276)

Україна - ЄС (Добавлено: 16 листопада 2020, Переглянуто: 291)

Партнерство з УБА (Добавлено: 8 жовтня 2020, Переглянуто: 264)

До Дня Європи в Україні - 2020 (Добавлено: 15 травня 2020, Переглянуто: 315)

До якісної освіти через європейські практики (Добавлено: 31 січня 2020, Переглянуто: 298)

Лізо, ходи додому! (Добавлено: 18 листопада 2019, Переглянуто: 303)

Права дитини через кіноперегляди (Добавлено: 16 жовтня 2019, Переглянуто: 256)

Точка відліку (Добавлено: 11 жовтня 2019, Переглянуто: 249)

Перший урок - європейський (Добавлено: 2 вересня 2019, Переглянуто: 278)

Відеоподорожі "Країнами Європи" (Добавлено: 28 травня 2019, Переглянуто: 269)

До Дня Європи (Добавлено: 20 травня 2019, Переглянуто: 252)

День кар`єри ЄС (Добавлено: 17 травня 2019, Переглянуто: 253)

Євромайдан SOS. Право на гідність (Добавлено: 17 травня 2019, Переглянуто: 247)

Об!єднана Європа: культурні надбання та цінності (Добавлено: 15 травня 2019, Переглянуто: 215)

Видатні подоляни, знані в Європі та світі (Добавлено: 15 травня 2019, Переглянуто: 252)

Про права людини засобами кіно (Добавлено: 29 березня 2019, Переглянуто: 220)

Виготовлення валентинки (Добавлено: 28 лютого 2019, Переглянуто: 237)

"Євроінтеграція: сила можливостей" (Добавлено: 12 лютого 2019, Переглянуто: 292)

Невмирущий Батько Гімну (Добавлено: 28 січня 2019, Переглянуто: 249)

Боротьба за європейські цінності (Добавлено: 27 січня 2019, Переглянуто: 255)

До Дня європейської демократії (Добавлено: 2 січня 2019, Переглянуто: 342)

Про права людини через кіноперегляди (Добавлено: 22 грудня 2018, Переглянуто: 255)

Презентація фільму "Точка відліку" (Добавлено: 12 грудня 2018, Переглянуто: 238)

До Міжнародного дня людей з інвалідністю (Добавлено: 11 грудня 2018, Переглянуто: 257)

Габріель повідомляє з чемпіонату світу (Добавлено: 27 листопада 2018, Переглянуто: 233)

Проект "Бабця" (Добавлено: 26 листопада 2018, Переглянуто: 254)

Боротьба за європейські цінності (Добавлено: 26 листопада 2018, Переглянуто: 235)

Рівні права у різних людей (Добавлено: 15 листопада 2018, Переглянуто: 240)

Торгівля людьми (Добавлено: 13 листопада 2018, Переглянуто: 230)

До Дня європейської спадщини (Добавлено: 12 вересня 2018, Переглянуто: 252)

Музеї – духовні скарбниці (Добавлено: 21 травня 2018, Переглянуто: 339)

Видатні українці знані в світі (Добавлено: 18 травня 2018, Переглянуто: 329)

Канцелярська сотня (Добавлено: 18 травня 2018, Переглянуто: 339)

Знайомтесь - Євросоюз (Добавлено: 10 травня 2018, Переглянуто: 344)

До Дня Європи (Добавлено: 10 травня 2018, Переглянуто: 299)

Боротьба за європейські цінності (Добавлено: 4 травня 2018, Переглянуто: 281)

Ромська мрія (Добавлено: 5 квітня 2018, Переглянуто: 268)

Боротьба за європейські цінності (Добавлено: 27 березня 2018, Переглянуто: 346)

Євромайдан SOS. Право на гідність (Добавлено: 22 лютого 2018, Переглянуто: 367)

Засідання кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA. (Добавлено: 29 січня 2018, Переглянуто: 383)

Всеукраїнський тиждень права (Добавлено: 15 грудня 2017, Переглянуто: 447)

До Всесвітнього Дня інвалідів (Добавлено: 12 грудня 2017, Переглянуто: 432)

Видатні українці, знанні в Європі та світі (Добавлено: 1 грудня 2017, Переглянуто: 440)

Світ без насильства (Добавлено: 30 листопада 2017, Переглянуто: 442)

З Україною в серці! (Добавлено: 22 листопада 2017, Переглянуто: 384)

Мистецтво жити поруч (Добавлено: 16 листопада 2017, Переглянуто: 427)

До Дня Гідності та Свободи (Добавлено: 16 листопада 2017, Переглянуто: 419)

Концерт-презентація шкільних євроклубів міста (Добавлено: 30 жовтня 2017, Переглянуто: 370)

Торгівля людьми як соціальна проблема сучасності (Добавлено: 20 жовтня 2017, Переглянуто: 369)

Міжрегіональна відеоконференція (до Європейського тижня місцевої демократії) (Добавлено: 18 жовтня 2017, Переглянуто: 341)

Права людини. Мовна ситуація (Добавлено: 13 жовтня 2017, Переглянуто: 461)

Енциклопедія Майдану. Права людини. (Добавлено: 22 вересня 2017, Переглянуто: 476)

Знайомтесь - Європейський Союз (Добавлено: 5 вересня 2017, Переглянуто: 430)

Skype-консультування громадян та фільми Docudays UA онлайн (Добавлено: 3 вересня 2017, Переглянуто: 454)

Кіноперегляд фільмів онлайн (Добавлено: 31 липня 2017, Переглянуто: 465)

Кіноперегляд документального фільму про права людини (Добавлено: 26 червня 2017, Переглянуто: 413)

Зустріч представників Мережі ЦЄІ України (Добавлено: 22 червня 2017, Переглянуто: 442)

Бібліотеки в умовах децентралізації (Добавлено: 26 травня 2017, Переглянуто: 476)

Молодь: уроки права, уроки життя (Добавлено: 19 травня 2017, Переглянуто: 488)

З родини йде в життя людина (Добавлено: 19 травня 2017, Переглянуто: 423)

Святкування Дня Європи (Добавлено: 15 травня 2017, Переглянуто: 505)

Кіноперегляд документального фільму про права людини Docudays UA (Добавлено: 12 травня 2017, Переглянуто: 424)

Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках (Добавлено: 12 травня 2017, Переглянуто: 406)

Декада з відзначення Дня Європи в Україні "Україна: Курс на європейські цінності" (Добавлено: 8 травня 2017, Переглянуто: 344)

Про права людей з обмеженими можливостями (Добавлено: 3 квітня 2017, Переглянуто: 393)

Відомі європейці (Добавлено: 21 лютого 2017, Переглянуто: 511)

Видатні особистості України, знанні в Європі та світі (Добавлено: 21 лютого 2017, Переглянуто: 350)

Засідання кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA. (Добавлено: 30 січня 2017, Переглянуто: 474)

Правова освіта молоді в Україні - запорука розвитку демократичного суспільства (Добавлено: 18 грудня 2016, Переглянуто: 472)

Волонтер - це стан душі! (Добавлено: 18 грудня 2016, Переглянуто: 510)

До Міжнародного дня толерантності (Добавлено: 18 листопада 2016, Переглянуто: 419)

Декада «Толерантність і духовна безпека молоді» (Добавлено: 18 листопада 2016, Переглянуто: 423)

Міжнародний фестиваль документального кіно у Хмельницькому (Добавлено: 2 листопада 2016, Переглянуто: 368)

Кіноперегляд документального фільму про права людини Docudays UA (Добавлено: 14 вересня 2016, Переглянуто: 451)

"Західний вектор: інтеграційний ідеал і реальність сусідства" (Добавлено: 14 вересня 2016, Переглянуто: 434)

Міжрегіональна веб-конференція "Можливості регіонального розвитку: інфраструктурні проекти" (Добавлено: 25 травня 2016, Переглянуто: 444)

Конференція-діалог в рамках Кампанії «RE-ФОРМУЮСЬ Європейцем!» (Добавлено: 20 травня 2016, Переглянуто: 532)

Міжрегіональна веб-конференція «Бібліотеки в умовах децентралізації» в рамках Кампанії «RE-ФОРМУЮСЬ Європейцем (Добавлено: 18 травня 2016, Переглянуто: 503)

Видатні українці, знані в Європі та світі (Добавлено: 16 травня 2016, Переглянуто: 688)

До Міжнародного дня сім`ї (Добавлено: 13 травня 2016, Переглянуто: 525)

До Дня Європи в Україні - 2016 (Добавлено: 13 травня 2016, Переглянуто: 502)

Видатні особистості України, знанні в Європі та світі (Добавлено: 4 травня 2016, Переглянуто: 478)

Засідання кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA. (Добавлено: 18 квітня 2016, Переглянуто: 550)

 

Меню сайту
Радимо прочитати

Останні публікації

Найбільш популярне

Проголоуйте

Яка європейська інформація Вас більше цікавить?

Культурно-освітня (218)
Суспільно - політична (13)
Можлівості працевлаштування (5)
Туризм, відпочинок, подорожі (253)

Календар публікацій на сайті

« Червень 2023 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Календар - архів

За підтримки:
Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Хмельницький
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :