Центр європейської інформації в м. Хмельницький

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна тема

Ромська мрія

5 квітня 2018 року в бібліотеці відбулося чергове засідання дискусійного клубу з прав людини "Docudays UA", під час якого було переглянуто документальну стрічку «Ромська мрія» українського режисера Романа Бондарчука (До Міжнародного дня ромів).
«Ромська мрія» - це цикл короткометражних кінострічок про мешканців таборів Закарпаття: Дениса, Мирослава, Діани та Ренати, які стали успішними в ромському середовищі та які прагнуть бути взірцями.
На кіноперегляд завітали: завідуюча сектору національностей та релігій управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької обласної державної адміністрації Олена Западенко, керівник Хмельницького Офісу Мережі правового розвитку при ГО "Подільська правова ліга" Анастасія Площинська, практичний психолог Центру соціальних служб для сім’ї та молоді Антоніна Виговська та соціальні працівники міського центру соціальної допомоги сім’ї та молоді.
В ході переглянутих кінострічок відбулася жвава дискусія. Кожний із присутніх ділився власними спогадами, враженнями та думками щодо ромської меншини. Правозахисник Анастасія Площинська поділилася спогадами із власної юридичної практики, Олена Западенко ознайомила з інформацією законодавчого характеру, яка стосується ромських питань, а психолог Антоніна Виговська надала практичні поради щодо спілкування та ставлення до представників даної національності. По закінченню заходу присутні звернули увагу на важливість проведення таких зустрічей серед молоді, як приклад виховання толерантності.
    » читати далі »

Боротьба за європейські цінності

26 березня 2018 р. члени Хмельницького міського товариства молодих інвалідів взяли участь у черговому засіданні кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA, під час якого було переглянуто фільм режисера Елін Йонссон «Боротьба Джамали».
У сюжеті фільму йдеться про долю та боротьбу співачки Джамали, яка за три хвилини свого виступу на Євробаченні змогла нагадати декільком мільярдам людей про історію депортації кримських татар радянською владою та про окупацію рідної землі. Також у стрічці розповідається про життя кримських татар у сучасному Криму, про арешти та зникнення людей, про моральний тиск на російському телебаченні родини співачки.
Після перегляду кінострічки відбулася жвава дискусія з гострих питань сьогодення в Україні та світу загалом. Глядачі виразили свою гордість за патріотів країни, наголосили на тому, що не обов’язково професійно пов’язувати своє життя з правом чи політикою, щоб змінювати цей світ на краще, кожен з нас, де б він не був і чим би не займався в змозі вплинути на цей світ хоча б одним словом. В своїй маленькій справі ми можемо і повинні залишатися перш за все людьми. Також власними враженнями поділилася психолог Центру соціальної служби для сім’ї та молоді Антоніна Виговська, наголосивши на небайдужості до проблем власної країни, та звернула увагу на активну життєву позицію громадян, європейські цінності, до яких ми всі прагнемо.     » читати далі »

Євромайдан SOS. Право на гідність

20 лютого відбулося засідання кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA, приуроченого Дню пам’яті Героїв Небесної Сотні. Під час засідання студенти Хмельницького торговельно-економічного коледжу переглянули фільм режисера Світлани Ліщинської та Сергія Лисенка «Євромайдан SOS. Право на гідність».

У сюжеті фільму мова йшла про ініціативу, яка під час Революції Гідності об’єднала людей, готових з ризиком для себе захищати права, свободу та життя учасників протесту, це тисячі волонтерів у всіх регіонах України і за її межами, сотні тисяч читачів сторінок у соціальних мережах, кожен з яких робив свій внесок у ініціативу, долучався та допомагав у тій сфері, де міг найбільше бути корисним.

Саме тому темою для обговорення стали питання захисту та дотримання прав людини, свобода мирних зібрань, а також психологічний натиск на свідомість кожного громадянина України. Студентська молодь поділилася враженнями від переглянутого фільму, вшанувала хвилиною мовчання загиблих героїв на Майдані Незалежності, та наголосили на важливості обдумування та усвідомлення своїх кроків у власному житті та житті країни загалом.     » читати далі »

Засідання кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA.

25 січня відбулося чергове засідання кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA, під час якого учнівською молоддю було переглянуто фільм режисера Сергія Лисенка «Крим SOS».
Стрічка «Крим SOS» розповідає про перші дні російської окупації півострова та активну громадянську позицію кримських активістів, які створили сторінку у Facebook, щоб надавати оперативну та перевірену інформацію про ситуацію в Криму. Нині «Крим SOS» надає екстрену гуманітарну, правову, психологічну допомогу внутрішньо переміщеним особам, бореться за повернення Криму до складу України.
Після перегляду фільму учні ділилися своїми враженнями та емоціями, хтось зауважив, що відчуває гордість за волонтерів, які допомагають внутрішньо переміщеним особам, хтось виявив захоплення позицією українських військових, які зберегли вірність та присягу Україні, але також були виявлені і занепокоєння фактами викрадень, ув’язнень та арештів жителів Криму які не погоджуються з окупаційною політикою Росії.
Глядачі були щиро зворушені позицією кримських татар, зокрема у вияві мирних пікетів за свободу дотримання своїх прав, адже йдеться про порушення всіх принципів прав людини, і саме у таких порушеннях допомогла їм розібратися практичний психолог Центру соціальних служб для сім’ї та молоді Антоніна Виговська.
Приємно констатувати, що наша молодь мислить розумно, глибоко, патріотично, правильно оцінює проблеми і бачить шляхи її вирішення.

    » читати далі »

Всеукраїнський тиждень права

Починаючи з 2008 року в Україні проводиться Всеукраїнський тиждень права. Традиційно, заходи приурочені даній тематиці припадають на той тиждень в якому є 10 грудня – День прав людини, який відзначається в пам'ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.
В рамках заходів до Тижня права 06.12.2017р. працівниками Управління забезпечення прав людини Національної поліції України - УЗПЛ Сніберком Юрієм та Приходченко Ольгою (Ольга Приходченко в Хмельницькій обласній універсальній науковій бібліотеці було презентовано виставку видань, присвячених тематиці захисту прав людини та основних аспектів діяльності Національної поліції України. Метою даного заходу, в першу чергу, є підвищення загального рівня правової культури населення області та поширення інформації з питань реалізації і захисту прав людини. Ряд видань, які було представлено на виставці було передано до бібліотеки. Консультанти ЦЄІ продовжили співпрацю з працівниками Національної поліції України в Хмельницькій області.     » читати далі »

До Всесвітнього Дня інвалідів

До Всесвітнього Дня інвалідів 12 грудня в Хмельницькому ЦЄІ для людей з обмеженими можливостями відбувся кіноперегляд документального фільму про права людини "Тілом і душею" (реж. М. Брон, 2010) з колекції Міжнародного фестивалю документальних фільмів Docudays UA. Вікторія, Маріана та Васко, троє молодих мозамбікців із фізичними вадами, мешкають у периферійних кварталах Мапуто, столиці Мозамбіку. Вікторія організовує показ мод серед неповносправних жінок, аби надихнути їх до самоповаги, як її саму того вчили. Васко неофіційно промишляє тим, що лагодить взуття. Фільм виявляє їхнє ставлення до самих себе та до інших людей, а також ставить універсальні питання про те, як знайти своє місце в суспільстві.
Після перегляду кінострічки присутні поділилися враженнями від побаченого, обговорили цікаві моменти з фільму.     » читати далі »
reklamaterazwroclaw2.jpg (47.88 Kb)
Центр європейської інформації в м. Хмельницький

Карта сайту

"Докудейс" в ЦЄІ (Добавлено: 20 травня 2015, Переглянуто: 316)

Семінар-практикум Пунктів Європейської інформації при районних та центральних міських бібліотеках області (Добавлено: 4 травня 2011, Переглянуто: 578)

1. (Добавлено: 22 листопада 2010, Переглянуто: 637)

Веб-конференція (Добавлено: 2 листопада 2010, Переглянуто: 687)

Фото (Добавлено: 2 листопада 2010, Переглянуто: 665)

Навчання для працівників ОУНБ ім. М. Островського (Добавлено: 31 жовтня 2010, Переглянуто: 628)

Новини

Мови різні - душа одна (Добавлено: 22 лютого 2013, Переглянуто: 1551)

Через волонтерство до діалогу поколінь (Добавлено: 22 лютого 2013, Переглянуто: 1258)

Кінопоказ європейського кіно (Добавлено: 4 грудня 2012, Переглянуто: 1281)

Знайомство з культурними традиціями європейських країн (Добавлено: 28 листопада 2012, Переглянуто: 1257)

Популяризація європейських цінностей (Добавлено: 20 листопада 2012, Переглянуто: 739)

Кінопоказ європейського кіно (Добавлено: 20 листопада 2012, Переглянуто: 1323)

Толерантність - демократичний спосіб життя (Добавлено: 16 листопада 2012, Переглянуто: 1713)

Кіноперегляд європейського кіно (Добавлено: 29 жовтня 2012, Переглянуто: 1320)

Ровесники Незалежності про реалізацію своїх прав в Україні (Добавлено: 28 травня 2012, Переглянуто: 1024)

"Європа очима молодих" (Добавлено: 21 травня 2012, Переглянуто: 1204)

Круглий стіл "Україна в Європі: пошуки спільного майбутнього" (Добавлено: 13 травня 2012, Переглянуто: 1038)

"Європейські інтеграційні процеси в Україні" (Добавлено: 13 травня 2012, Переглянуто: 1085)

"Стати Європою - щоб бути Україною" (Добавлено: 28 квітня 2012, Переглянуто: 1088)

Кінопоказ актуальних європейських фільмів (Добавлено: 26 квітня 2012, Переглянуто: 997)

Відкритий урок "Здоровий спосіб життя" (Добавлено: 26 квітня 2012, Переглянуто: 2193)

Круглий стіл "Педагоги-організатори в гостях у ЦЄІ" (Добавлено: 30 березня 2012, Переглянуто: 946)

Хмельницьким дітям роз'яснили їхні права (Добавлено: 16 березня 2012, Переглянуто: 916)

Історична майстерня-тренінг у Хмельницькому (Добавлено: 16 березня 2012, Переглянуто: 840)

Профорієнтаційна година "Можливості навчання української молоді за кордоном" (Добавлено: 23 січня 2012, Переглянуто: 865)

Конференція "Толерантність - шлях до порозуміння" (Добавлено: 30 листопада 2011, Переглянуто: 1061)

Європейське кіно очима української молоді (Добавлено: 12 жовтня 2011, Переглянуто: 915)

Презентація виставки "September 8 - International Literacy Day" (Добавлено: 12 вересня 2011, Переглянуто: 708)

Участь Хмельницького ЦЄІ у підсумковій конференції в рамках проекту "Волонтерство - шлях до успіху. Підвищення спроможності центрів європейської інформації" (Добавлено: 26 серпня 2011, Переглянуто: 750)

Ділова зустріч преставника ради Мережі ЦЄІ України з громадскістю Хмельницького (Добавлено: 26 серпня 2011, Переглянуто: 778)

Реалізація волонтерських міні-проектів (Добавлено: 20 червня 2011, Переглянуто: 1173)

День Європи у Хмельницькому (Добавлено: 23 травня 2011, Переглянуто: 2783)

Круглий стіл "Європеїзація та інтеграція: український підхід" (Добавлено: 20 травня 2011, Переглянуто: 857)

Обласна рольова гра "Модель Європейського Союзу" (Добавлено: 19 травня 2011, Переглянуто: 889)

Театралізований диспут "Молодь - за європейські цінності" (Добавлено: 18 травня 2011, Переглянуто: 802)

Святкування Дня Європи в Шепетівці (Добавлено: 17 травня 2011, Переглянуто: 1062)

Семінар-практикум для працівників ПЄІ (Добавлено: 12 травня 2011, Переглянуто: 948)

Семінар-тренінг "Шляхи активізації діяльності ПЄІ" (Добавлено: 10 травня 2011, Переглянуто: 844)

Зустріч з лауреатом Національної премії ім. Т. Шевченка (Добавлено: 4 травня 2011, Переглянуто: 884)

Семінар-практикум працівників Пунктів європейської інформації при районних та центральних міських бібліотеках області (Добавлено: 4 травня 2011, Переглянуто: 833)

Відеоконференція „Освітні можливості в Європі для студентів України” (Добавлено: 4 травня 2011, Переглянуто: 2067)

Виставка "Шляхи та проблеми євроінтеграції України в працях подільських науковців" (Добавлено: 21 квітня 2011, Переглянуто: 1037)

Вікторина "А чи знаєш ти Німеччину?" (Добавлено: 18 квітня 2011, Переглянуто: 6493)

Семінар-тренінг "Шляхи активізації діяльності ПЄІ" (Добавлено: 15 квітня 2011, Переглянуто: 889)

Всеукраїнська наукова-практична конференція "Педагогіка толерантності - основа розвитку освіти третього тисячоліття" (Добавлено: 15 квітня 2011, Переглянуто: 896)

Інформаційний семінар до Дня Європи (Добавлено: 11 квітня 2011, Переглянуто: 928)

Пропаганда волонтерства (Добавлено: 3 квітня 2011, Переглянуто: 917)

Сенмінар для бібліотекарів "Українські книжки для виховання толерантності" (Добавлено: 16 березня 2011, Переглянуто: 844)

Круглий стіл "Форми і методи популяризації європейських цінностей серед юнацтва" (Добавлено: 4 березня 2011, Переглянуто: 938)

Пропаганда європейських цінностей (Добавлено: 4 березня 2011, Переглянуто: 957)

Круглий стіл на тему "Що я вкладаю в поняття "європейські цінності" (Добавлено: 4 лютого 2011, Переглянуто: 837)

Участь представників Хмельницького ЦЄІ у методичному тренінгу із розробки формату проведення Дня Європи - 2011 "Я поділяю європейські цінності" (м. Луганськ) (Добавлено: 3 лютого 2011, Переглянуто: 702)

Круглий стіл для керіників ШЄК (Добавлено: 17 січня 2011, Переглянуто: 795)

Конкурс на кращий Пункт європейської інформації в Хмельницької області (Добавлено: 27 грудня 2010, Переглянуто: 791)

Участь у тренінгу "Залучення волонтерів до роботи центрів європейської інформації" (Добавлено: 12 грудня 2010, Переглянуто: 751)

Участь у роботі круглого столу "Європейські освітні проекти. Можливості навчання за кордоном" (Добавлено: 12 грудня 2010, Переглянуто: 763)

Кінопоказ європейського кіно (Добавлено: 30 листопада 2010, Переглянуто: 748)

Зустріч-дискусія "Гендерні аспекти життя молоді" (Добавлено: 23 листопада 2010, Переглянуто: 850)

Інформаційна година "Європейська система освіти, як прояв сучасної європейської інтеграції. Можливості навчання за кордоном" (Добавлено: 23 листопада 2010, Переглянуто: 718)

Тиждень Європейської освіти (Добавлено: 18 листопада 2010, Переглянуто: 842)

Навчання для працівників ОУНБ ім. М. Островського (Добавлено: 31 жовтня 2010, Переглянуто: 598)

Веб-конференція " Я - українець. Я- європеєць?" (Добавлено: 31 жовтня 2010, Переглянуто: 813)

Веб-конференція " Я - українець. Я- європеєць?" (Добавлено: 31 жовтня 2010, Переглянуто: 964)

Навчання для працівників ОУНБ ім. М. Островського (Добавлено: 31 жовтня 2010, Переглянуто: 560)

Зустріч у Вроцлаві з письменником Миколою Рябчуком (Добавлено: 26 жовтня 2010, Переглянуто: 566)

Навчальний візит представників Центрів Європейської інформації України (Добавлено: 26 жовтня 2010, Переглянуто: 835)

Інформаційна естафета до Дня Європи на Хмельниччині (Добавлено: 27 березня 2010, Переглянуто: 1044)

Навчальний семінар для працівників Пунктів європейської інформації Хмельниччини (Добавлено: 10 березня 2010, Переглянуто: 769)

Тиждень толерантності 2009 (Добавлено: 23 грудня 2009, Переглянуто: 719)

Анонси

До Дня Європи в Україні - 2015 (Добавлено: 5 травня 2015, Переглянуто: 273)

Відеоконференція "Антикорупційне законодавство ЄС та його пристосування до українських реалій" (Добавлено: 12 травня 2014, Переглянуто: 450)

Веб-конференція до Дня Європи 2014 (Добавлено: 16 квітня 2014, Переглянуто: 383)

До Дня Європи - 2014 в Україні (Добавлено: 10 квітня 2014, Переглянуто: 391)

Декада популяризації європейських цінностей (Добавлено: 7 квітня 2014, Переглянуто: 363)

Громадська акція "Підпису - ЄС!" (Добавлено: 15 жовтня 2013, Переглянуто: 490)

Презентація брошури проекту "Моя незалежність: двадцятирічні про права людини в 20-річній Україні" (Добавлено: 21 травня 2012, Переглянуто: 730)

Кіноперегляди актуальних фільмів (Добавлено: 16 березня 2012, Переглянуто: 615)

Обласна науково- практична конференція "Європейський рік волонтерства: творчий досвід" (Добавлено: 15 листопада 2011, Переглянуто: 572)

Обласна рольова гра (Добавлено: 18 травня 2011, Переглянуто: 589)

Святкування Дня Європи на Хмельниччині (Добавлено: 15 травня 2011, Переглянуто: 620)

До Дня Європи молодь Хмельниччини дискутуватиме про європейські цінності (Добавлено: 14 травня 2011, Переглянуто: 859)

До Дня Європи (Добавлено: 13 травня 2011, Переглянуто: 571)

План ЦЄІ на травень (Добавлено: 13 травня 2011, Переглянуто: 651)

План ЦЄІ на квітень 2011 року (Добавлено: 3 квітня 2011, Переглянуто: 541)

Програма “Молодь в дії” (Добавлено: 16 грудня 2009, Переглянуто: 2149)

Про нас

Про Центр європейської інформації (Добавлено: 8 грудня 2009, Переглянуто: 623)

Контакти (Добавлено: 14 грудня 2009, Переглянуто: 2478)

Конкурс

Конкурс на волонтерські міні-проекти (Добавлено: 1 квітня 2011, Переглянуто: 853)

Бібліотека

Проект "Українські книжки для виховання толерантності" (Добавлено: 21 березня 2011, Переглянуто: 772)

Наші партнери

Міжнародний фонд "Відродження (Добавлено: 14 грудня 2009, Переглянуто: 655)

Представництво Європейської Комісії в Україні (Добавлено: 14 грудня 2009, Переглянуто: 661)

Офіс Ради Європи в Україні (Добавлено: 14 грудня 2009, Переглянуто: 584)

Ресурсний Центр для країн Східної Європи і Кавказу SALTO – МОЛОДЬ (Добавлено: 14 грудня 2009, Переглянуто: 606)

Мережа інформаційних представників програми Європейської Комісії «Молодь в дії» (Добавлено: 14 грудня 2009, Переглянуто: 605)

Мережа проєвропейських організацій України (Добавлено: 14 грудня 2009, Переглянуто: 575)

Головна тема

Ромська мрія (Добавлено: 5 квітня 2018, Переглянуто: 18)

Боротьба за європейські цінності (Добавлено: 27 березня 2018, Переглянуто: 38)

Євромайдан SOS. Право на гідність (Добавлено: 22 лютого 2018, Переглянуто: 86)

Засідання кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA. (Добавлено: 29 січня 2018, Переглянуто: 131)

Всеукраїнський тиждень права (Добавлено: 15 грудня 2017, Переглянуто: 177)

До Всесвітнього Дня інвалідів (Добавлено: 12 грудня 2017, Переглянуто: 173)

Видатні українці, знанні в Європі та світі (Добавлено: 1 грудня 2017, Переглянуто: 195)

Світ без насильства (Добавлено: 30 листопада 2017, Переглянуто: 182)

З Україною в серці! (Добавлено: 22 листопада 2017, Переглянуто: 163)

Мистецтво жити поруч (Добавлено: 16 листопада 2017, Переглянуто: 148)

До Дня Гідності та Свободи (Добавлено: 16 листопада 2017, Переглянуто: 157)

Концерт-презентація шкільних євроклубів міста (Добавлено: 30 жовтня 2017, Переглянуто: 145)

Торгівля людьми як соціальна проблема сучасності (Добавлено: 20 жовтня 2017, Переглянуто: 153)

Міжрегіональна відеоконференція (до Європейського тижня місцевої демократії) (Добавлено: 18 жовтня 2017, Переглянуто: 149)

Права людини. Мовна ситуація (Добавлено: 13 жовтня 2017, Переглянуто: 161)

Енциклопедія Майдану. Права людини. (Добавлено: 22 вересня 2017, Переглянуто: 192)

Знайомтесь - Європейський Союз (Добавлено: 5 вересня 2017, Переглянуто: 195)

Skype-консультування громадян та фільми Docudays UA онлайн (Добавлено: 3 вересня 2017, Переглянуто: 177)

Кіноперегляд фільмів онлайн (Добавлено: 31 липня 2017, Переглянуто: 209)

Кіноперегляд документального фільму про права людини (Добавлено: 26 червня 2017, Переглянуто: 197)

Зустріч представників Мережі ЦЄІ України (Добавлено: 22 червня 2017, Переглянуто: 210)

Бібліотеки в умовах децентралізації (Добавлено: 26 травня 2017, Переглянуто: 235)

Молодь: уроки права, уроки життя (Добавлено: 19 травня 2017, Переглянуто: 220)

З родини йде в життя людина (Добавлено: 19 травня 2017, Переглянуто: 203)

Святкування Дня Європи (Добавлено: 15 травня 2017, Переглянуто: 246)

Кіноперегляд документального фільму про права людини Docudays UA (Добавлено: 12 травня 2017, Переглянуто: 184)

Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках (Добавлено: 12 травня 2017, Переглянуто: 176)

Декада з відзначення Дня Європи в Україні "Україна: Курс на європейські цінності" (Добавлено: 8 травня 2017, Переглянуто: 139)

Про права людей з обмеженими можливостями (Добавлено: 3 квітня 2017, Переглянуто: 164)

Відомі європейці (Добавлено: 21 лютого 2017, Переглянуто: 225)

Видатні особистості України, знанні в Європі та світі (Добавлено: 21 лютого 2017, Переглянуто: 137)

Засідання кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA. (Добавлено: 30 січня 2017, Переглянуто: 255)

Правова освіта молоді в Україні - запорука розвитку демократичного суспільства (Добавлено: 18 грудня 2016, Переглянуто: 214)

Волонтер - це стан душі! (Добавлено: 18 грудня 2016, Переглянуто: 264)

До Міжнародного дня толерантності (Добавлено: 18 листопада 2016, Переглянуто: 201)

Декада «Толерантність і духовна безпека молоді» (Добавлено: 18 листопада 2016, Переглянуто: 190)

Міжнародний фестиваль документального кіно у Хмельницькому (Добавлено: 2 листопада 2016, Переглянуто: 177)

Кіноперегляд документального фільму про права людини Docudays UA (Добавлено: 14 вересня 2016, Переглянуто: 246)

"Західний вектор: інтеграційний ідеал і реальність сусідства" (Добавлено: 14 вересня 2016, Переглянуто: 204)

Міжрегіональна веб-конференція "Можливості регіонального розвитку: інфраструктурні проекти" (Добавлено: 25 травня 2016, Переглянуто: 237)

Конференція-діалог в рамках Кампанії «RE-ФОРМУЮСЬ Європейцем!» (Добавлено: 20 травня 2016, Переглянуто: 251)

Міжрегіональна веб-конференція «Бібліотеки в умовах децентралізації» в рамках Кампанії «RE-ФОРМУЮСЬ Європейцем (Добавлено: 18 травня 2016, Переглянуто: 247)

Видатні українці, знані в Європі та світі (Добавлено: 16 травня 2016, Переглянуто: 332)

До Міжнародного дня сім`ї (Добавлено: 13 травня 2016, Переглянуто: 277)

До Дня Європи в Україні - 2016 (Добавлено: 13 травня 2016, Переглянуто: 267)

Видатні особистості України, знанні в Європі та світі (Добавлено: 4 травня 2016, Переглянуто: 249)

Засідання кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA. (Добавлено: 18 квітня 2016, Переглянуто: 253)

Кінопоказ документальних фільмів про права людини (Добавлено: 24 лютого 2016, Переглянуто: 302)

Засідання круглого столу з питань правоосвітньої роботи (Добавлено: 15 лютого 2016, Переглянуто: 297)

Сімейно-родинні цінності в духовному розвитку молоді (Добавлено: 15 лютого 2016, Переглянуто: 288)

Про права людини Docudays UA (Добавлено: 15 лютого 2016, Переглянуто: 294)

Кіноклуб медіа-просвіти з прав людини Docudays UA (Добавлено: 15 лютого 2016, Переглянуто: 312)

Захист прав людини – гарантія правової держави (Добавлено: 11 грудня 2015, Переглянуто: 364)

До Міжнародного дня толерантності (Добавлено: 15 листопада 2015, Переглянуто: 404)

До Європейського дня боротьби із торгівлею людьми (Добавлено: 23 жовтня 2015, Переглянуто: 418)

Єврознавство - шлях до толерантності (Добавлено: 28 вересня 2015, Переглянуто: 378)

Зустрінь Польщу в своєму місті! (Добавлено: 23 вересня 2015, Переглянуто: 350)

Психологічні аспекти роботи з переселенцями (Добавлено: 9 липня 2015, Переглянуто: 392)

Європа - ключ до відкриття світу (Добавлено: 21 травня 2015, Переглянуто: 354)

Звичаї та побут польської родини (Добавлено: 21 травня 2015, Переглянуто: 350)

"Європейська ідентичність України: український культурний простір через призму історії". (Добавлено: 21 травня 2015, Переглянуто: 296)

"Докудейс" в ЦЄІ (Добавлено: 20 травня 2015, Переглянуто: 371)

Видатні особистості, знанні в Україні та світі. (Добавлено: 20 травня 2015, Переглянуто: 338)

Семінар з питань впровадження інтерактивних форм та методів проведення Дня Європи (Добавлено: 20 травня 2015, Переглянуто: 302)

Веб-конференція "Угода про асоціацію: виклики для малих виробників сільгосппродукції» (Добавлено: 30 квітня 2015, Переглянуто: 304)

Інформаційна година "Великі люди, знанні в Україні і світі" (Добавлено: 20 квітня 2015, Переглянуто: 365)

Толерантність - риса європейська (Добавлено: 14 листопада 2014, Переглянуто: 445)

Виховання міжкультурної толерантності у школі та позашкільній діяльності (Добавлено: 14 листопада 2014, Переглянуто: 431)

Є краща сторона Європи (Добавлено: 14 листопада 2014, Переглянуто: 475)

Міжрегіональна веб-конференція до Європейського тижня місцевої демократії (Добавлено: 17 жовтня 2014, Переглянуто: 450)

"Україна - Європейський Союз: крок назустріч" (Добавлено: 19 травня 2014, Переглянуто: 622)

Круглий стіл "Хмельниччина в колі соціокультурних інтересів Європи" (Добавлено: 16 травня 2014, Переглянуто: 556)

Круглий стіл "Хмельниччина в колі економічних інтересів Європи" (Добавлено: 16 травня 2014, Переглянуто: 520)

Турнір євроклубів "Європейський вибір України - наш вибір" (Добавлено: 14 травня 2014, Переглянуто: 531)

Європейські цінності - діалог поколінь (Добавлено: 7 травня 2014, Переглянуто: 524)

Всесвітній день поріднених міст у Хмельницькому (Добавлено: 7 травня 2014, Переглянуто: 491)

До Дня Європи з Міжнародним фестивалем документального кіно (Добавлено: 5 травня 2014, Переглянуто: 418)

Дні Європи в Україні з Docudays UA! (Добавлено: 5 травня 2014, Переглянуто: 393)

Веб-конференція до Дня Європи 2014 (Добавлено: 5 травня 2014, Переглянуто: 364)

Декада популяризації європейських цінностей (Добавлено: 10 квітня 2014, Переглянуто: 422)

Круглий стіл «Європейська інтеграція та практичні аспекти її реалізації. Напрями євроатлантичного співробітництва України» (Добавлено: 1 жовтня 2013, Переглянуто: 572)

Веб-конференція "Порівняння вигод і втрат від приєднання України до Митного Союзу РБК та Угоди про Асоціацію з ЄС" (Добавлено: 22 травня 2013, Переглянуто: 626)

Перегляд представленого на міжнародному кінофестивалі "Docu Days" фільму "Колись ми станемо щасливими" (Добавлено: 21 травня 2013, Переглянуто: 625)

Круглий стіл "Співробітництво України з ЄС: єдині цінності і цілі" (Добавлено: 17 травня 2013, Переглянуто: 609)

Віртуальна подорож країнами ЄС (Добавлено: 16 травня 2013, Переглянуто: 710)

Веб-конференція "Забезпечення доступності соціальних послуг для людей з обмеженими можливостями" (Добавлено: 16 травня 2013, Переглянуто: 564)

Перегляд представленого на міжнародному кінофестивалі "Доку Дейс" фільму "Нові герої" (Добавлено: 14 травня 2013, Переглянуто: 1018)

До Дня Європи - 2013 (Добавлено: 14 травня 2013, Переглянуто: 467)

Презентація проекту "Тераз Вроцлав" (Добавлено: 12 квітня 2013, Переглянуто: 740)

Запрошуємо на презентацію проекту «Teraz Wroclaw» (Добавлено: 2 квітня 2013, Переглянуто: 574)

Головне фото

mainhoto 1 (Добавлено: 9 грудня 2009, Переглянуто: 635)

 

Меню сайту
Радимо прочитати

Останні публікації

Найбільш популярне

Проголоуйте

Яка європейська інформація Вас більше цікавить?

Культурно-освітня (17)
Суспільно - політична (13)
Можлівості працевлаштування (5)
Туризм, відпочинок, подорожі (7)

Календар публікацій на сайті

« Квітень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30

Календар - архів

За підтримки:
Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Хмельницький
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :