Центр європейської інформації в м. Хмельницький

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна тема

З Днем народження ЄС!

1 листопада Європейський Союз святкує чергову річницю свого народження.
Метою унікального об’єднання країн Європи є забезпечення економічного зростання, соціального розвитку, колективної відповідальності перед викликами сучасного світу. Консультанти ЦЄІ підготували віртуальну повнотекстову довідку літератури даної тематики з фондів бібліотеки.
http://ounbm..kua/vistavki/jevrosouz/index.php

    » читати далі »

Європо, пізнай мою Україну

"Будувати Європу без Європи", "Припинити "заглядати в очі" економічно багатшим країнам", "Щоб нас поважали інші, маємо самі себе поважати", "Кожна людина має бути агентом змін довкола себе", "Розвивати внутрішній туризм, потенціал України", - такими були меседжі онлайн зустрічі "Європо, пізнай мою Україну" до Дня Європи, в якій прийняли участь констультанти Хмельницького ЦЄІ. Захід організовано Львівським ЦЄІ в рамках відзначення свята. Серед учасників - представники обласних універсальних наукових бібліотек Львова, Полтави, Луцька, Старобільська Луганської області, також НГО "Сіверський Інститут Регіональних Досліджень" (Чернігів), студенти Львівського ВПУ.
Зазвичай ми пізнаємо/будуємо Європу в Україні, у цьому ж проекті організатори пішли від протилежного - аби ЄС розглядав нас як потенційного кандидата, має спершу пізнати Україну не лише в політично-економічному аспекті, а й в плані рівня культури, волонтерсько-громадської діяльності громадян, побуту, цінностей, характеру українців, їхньої активності для підтримки та розвитку наявних ресурсів та потенціалу.     » читати далі »

День Європи в Україні - 2021

У зв`язку із запровадженням в Україні активних карантинних заходів, змінився формат відзначення Дня Європи. В рамках святкування Дня Європи в Україні в Хмельницькому ЦЄІ на базі Хмельницької ОУНБ відбулися онлайн-заходи:
- віртуальний перегляд літератури "Подоляни, знані у Європі та світі";
- рекомендаційний список літератури "Хмельниччина в колі економічних інтересів";
- взяли участь у онлайн-заході «Євробібліомайданчик «Шлях до Європи через бібліотеку» на платформі ZOOM. Захід організовано Полтавською ОУНБ з іншими обласними бібліотеками до Дня Європи в Україні. Присутні обмінялись цікавим досвідом роботи з питань євроінтеграції та обговорили пропозиції щодо подальшої співпраці;
- інформаційно-пізнавальна зустріч "Подорожувати попри всі перешкоди". У заході взяли участь: начальник відділу з питань курортів і туризму Хмельницької ОДА Ігор Петраш; член спілки краєзнавців України, голова ГО «Поділля-Простір», заступник голови ГО «Проскурівський колекціонер», директор туристичної агенції «Поділля Story» Дмитро Казанцев; український журналіст, краєзнавець, поет, фотограф, колекціонер, член Національної Спілки журналістів України та Хмельницької міської літературної спілки «Поділля», директор туристичної агенції «Байдак-тур» Ігор Байдак та працівники бібліотек області. Під час зустрічі присутні ознайомилися з новими правилами безвізу для України в умовах пандемії, дізнались про нові цікаві туристичні маршрути до Європи і в Україні, отримали корисні рекомендації та поради для безпечних подорожей.     » читати далі »

Толерантність: що це?

Толерантність: мистецтво жити з іншими людьми та з іншими ідеями
Кофі Аннан
Ми живемо у суспільстві динамічних змін. Великі потоки інформації, широкі можливості, а водночас і спокуси та загрози, невміння розв`язувати конфлікти, допомагати іншим, з повагою ставитись до законних потреб іншої особи часто стають на заваді нормального життя людини. Але чи завжди кожен з нас ставиться з розумінням до проблем своїх батьків, буркотіння сусіда, молитовної потреби людей іншого віросповідання, поганого настрою власного вчителя, пофарбованого у всі кольорі веселки волосся власної дитини, думки іншої людини, яка суттєво відрізняється від нашої? Питання, дискусії, неоднозначні відповіді розглядали під час онлайн лекції-бесіди «Толерантність: що це?», яка відбулась зі студентами ХУУП до Міжнародного дня толерантності. Головною метою заходу було дізнатись, як сучасна молодь ставиться до поняття «толерантність», чи відчуває себе толерантною особистістю, чи згідна миритися з іншими поглядами будь-якої людини тощо.
Міжнародний день терпимості (толерантності) був оголошений ЮНЕСКО в листопаді 1995 року з нагоди 50-річного ювілею цієї організації і відзначається щорічно 16 листопада.
16 листопада 1995 року держави-члени ЮНЕСКО ухвалили Декларацію принципів терпимості.
В 1996 році Генеральна Асамблея запропонувала державам-членам щорічно 16 листопада відзначати Міжнародний день толерантності, приурочивши до нього відповідні заходи, орієнтовані як на навчальні заклади, так і на широку громадськість.
    » читати далі »

Україна - ЄС

В рамках Європейського тижня демократії консультанти ЦЄІ запропонували під час карантину всім бажаючим перевірити свої знання на тему євроінтеграції за допомогою онлайн-вікторини «Знайомтесь – Євросоюз!».

Мета заходу - формування у молодого покоління уявлень, що розкривають загальну стратегію України у ставленні до Євросоюзу, розширення світогляду підростаючого покоління про ЄС, історію його створення та інституцій.     » читати далі »

Партнерство з УБА

З метою розширення доступу до інформації з питань європейської інтеграції України та життя ЄС на базі Хмельницької ОУНБ в 2006 році створено Центр європейської інформації (ЦЄІ), який в 2008 році ввійшов до складу Мережі ЦЄІ України. Центр забезпечує доступ усіх бажаючих до інформаційних ресурсів та електронних баз даних матеріалів щодо інституцій Європейського Союзу, економіки, політики, освітніх та культурних процесів країн-членів ЄС та кандидатів.
За період активної та плідної роботи ЦЄІ має великий досвід по налагодженню співпраці з освітніми установами, громадськими організаціями, органами державної влади, ЗМІ, європейськими організаціями і установами, а також з
Українською бібліотечною асоціацією (УБА), яка стала переможцем програми Європейського Союзу «Еразмус+ (Жан Моне)» та з вересня 2015 року розпочала реалізацію проекту «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках».
Бібліотека не являється учасником проекту, тому що отримала ці напрацювання за період роботи ЦЄІ в Мережі, але підтримує проект і виступає інформаційним партнером УБА та консультативним центром для бібліотек області.
Проект УБА передбачає розширення мережі центрів європейської інформації, створених на базі більшості ОУНБ, і відкриття в містах і районах по всій Україні пунктів європейської інформації (ПЄІ), інформаційно-методичне забезпечення бібліотекарів щодо їх діяльності та активізацію роботи бібліотек з популяризації європейських цінностей. Завдяки грантам, отриманим ще в Мережі ЦЄІ України, в багатьох бібліотеках Хмельницької області відкриті Пункти європейської інформації. Хмельницький ЦЄІ являється методичним центром по організації роботи в них, обміну досвідом, проведенню лекцій, семінарів, тренінгів та ін. заходів. Маючи багато напрацювань з даної тематики, за проектом УБА основним завданням для бібліотеки визначили розширення ПЄІ у місцевих громадах. Отримані переваги – 6 бібліотек області - учасниць проекту стали переможцями конкурсу в 2015 році. В умовах децентралізації продовжуємо роботу по створенню ПЄІ в бібліотеках ОТГ.

    » читати далі »
reklamaterazwroclaw2.jpg (47.88 Kb)
Центр європейської інформації в м. Хмельницький

Карта сайту

Боротьба за європейські цінності (Добавлено: 4 травня 2018, Переглянуто: 461)

"Докудейс" в ЦЄІ (Добавлено: 20 травня 2015, Переглянуто: 480)

Семінар-практикум Пунктів Європейської інформації при районних та центральних міських бібліотеках області (Добавлено: 4 травня 2011, Переглянуто: 758)

1. (Добавлено: 22 листопада 2010, Переглянуто: 839)

Веб-конференція (Добавлено: 2 листопада 2010, Переглянуто: 868)

Фото (Добавлено: 2 листопада 2010, Переглянуто: 857)

Навчання для працівників ОУНБ ім. М. Островського (Добавлено: 31 жовтня 2010, Переглянуто: 793)

Новини

Мови різні - душа одна (Добавлено: 22 лютого 2013, Переглянуто: 6127)

Через волонтерство до діалогу поколінь (Добавлено: 22 лютого 2013, Переглянуто: 5779)

Кінопоказ європейського кіно (Добавлено: 4 грудня 2012, Переглянуто: 5760)

Знайомство з культурними традиціями європейських країн (Добавлено: 28 листопада 2012, Переглянуто: 5713)

Популяризація європейських цінностей (Добавлено: 20 листопада 2012, Переглянуто: 914)

Кінопоказ європейського кіно (Добавлено: 20 листопада 2012, Переглянуто: 5819)

Толерантність - демократичний спосіб життя (Добавлено: 16 листопада 2012, Переглянуто: 6265)

Кіноперегляд європейського кіно (Добавлено: 29 жовтня 2012, Переглянуто: 5853)

Ровесники Незалежності про реалізацію своїх прав в Україні (Добавлено: 28 травня 2012, Переглянуто: 1256)

"Європа очима молодих" (Добавлено: 21 травня 2012, Переглянуто: 1419)

Круглий стіл "Україна в Європі: пошуки спільного майбутнього" (Добавлено: 13 травня 2012, Переглянуто: 1243)

"Європейські інтеграційні процеси в Україні" (Добавлено: 13 травня 2012, Переглянуто: 1270)

"Стати Європою - щоб бути Україною" (Добавлено: 28 квітня 2012, Переглянуто: 1299)

Кінопоказ актуальних європейських фільмів (Добавлено: 26 квітня 2012, Переглянуто: 1186)

Відкритий урок "Здоровий спосіб життя" (Добавлено: 26 квітня 2012, Переглянуто: 2572)

Круглий стіл "Педагоги-організатори в гостях у ЦЄІ" (Добавлено: 30 березня 2012, Переглянуто: 1150)

Хмельницьким дітям роз'яснили їхні права (Добавлено: 16 березня 2012, Переглянуто: 1108)

Історична майстерня-тренінг у Хмельницькому (Добавлено: 16 березня 2012, Переглянуто: 1086)

Профорієнтаційна година "Можливості навчання української молоді за кордоном" (Добавлено: 23 січня 2012, Переглянуто: 1049)

Конференція "Толерантність - шлях до порозуміння" (Добавлено: 30 листопада 2011, Переглянуто: 1322)

Європейське кіно очима української молоді (Добавлено: 12 жовтня 2011, Переглянуто: 1127)

Презентація виставки "September 8 - International Literacy Day" (Добавлено: 12 вересня 2011, Переглянуто: 847)

Участь Хмельницького ЦЄІ у підсумковій конференції в рамках проекту "Волонтерство - шлях до успіху. Підвищення спроможності центрів європейської інформації" (Добавлено: 26 серпня 2011, Переглянуто: 943)

Ділова зустріч преставника ради Мережі ЦЄІ України з громадскістю Хмельницького (Добавлено: 26 серпня 2011, Переглянуто: 959)

Реалізація волонтерських міні-проектів (Добавлено: 20 червня 2011, Переглянуто: 1409)

День Європи у Хмельницькому (Добавлено: 23 травня 2011, Переглянуто: 3302)

Круглий стіл "Європеїзація та інтеграція: український підхід" (Добавлено: 20 травня 2011, Переглянуто: 1027)

Обласна рольова гра "Модель Європейського Союзу" (Добавлено: 19 травня 2011, Переглянуто: 1086)

Театралізований диспут "Молодь - за європейські цінності" (Добавлено: 18 травня 2011, Переглянуто: 1007)

Святкування Дня Європи в Шепетівці (Добавлено: 17 травня 2011, Переглянуто: 1249)

Семінар-практикум для працівників ПЄІ (Добавлено: 12 травня 2011, Переглянуто: 1169)

Семінар-тренінг "Шляхи активізації діяльності ПЄІ" (Добавлено: 10 травня 2011, Переглянуто: 1001)

Зустріч з лауреатом Національної премії ім. Т. Шевченка (Добавлено: 4 травня 2011, Переглянуто: 1098)

Семінар-практикум працівників Пунктів європейської інформації при районних та центральних міських бібліотеках області (Добавлено: 4 травня 2011, Переглянуто: 1056)

Відеоконференція „Освітні можливості в Європі для студентів України” (Добавлено: 4 травня 2011, Переглянуто: 2431)

Виставка "Шляхи та проблеми євроінтеграції України в працях подільських науковців" (Добавлено: 21 квітня 2011, Переглянуто: 1225)

Вікторина "А чи знаєш ти Німеччину?" (Добавлено: 18 квітня 2011, Переглянуто: 7669)

Семінар-тренінг "Шляхи активізації діяльності ПЄІ" (Добавлено: 15 квітня 2011, Переглянуто: 1128)

Всеукраїнська наукова-практична конференція "Педагогіка толерантності - основа розвитку освіти третього тисячоліття" (Добавлено: 15 квітня 2011, Переглянуто: 1066)

Інформаційний семінар до Дня Європи (Добавлено: 11 квітня 2011, Переглянуто: 1140)

Пропаганда волонтерства (Добавлено: 3 квітня 2011, Переглянуто: 1155)

Сенмінар для бібліотекарів "Українські книжки для виховання толерантності" (Добавлено: 16 березня 2011, Переглянуто: 1079)

Круглий стіл "Форми і методи популяризації європейських цінностей серед юнацтва" (Добавлено: 4 березня 2011, Переглянуто: 1129)

Пропаганда європейських цінностей (Добавлено: 4 березня 2011, Переглянуто: 1137)

Круглий стіл на тему "Що я вкладаю в поняття "європейські цінності" (Добавлено: 4 лютого 2011, Переглянуто: 1450)

Участь представників Хмельницького ЦЄІ у методичному тренінгу із розробки формату проведення Дня Європи - 2011 "Я поділяю європейські цінності" (м. Луганськ) (Добавлено: 3 лютого 2011, Переглянуто: 868)

Круглий стіл для керіників ШЄК (Добавлено: 17 січня 2011, Переглянуто: 1065)

Конкурс на кращий Пункт європейської інформації в Хмельницької області (Добавлено: 27 грудня 2010, Переглянуто: 995)

Участь у тренінгу "Залучення волонтерів до роботи центрів європейської інформації" (Добавлено: 12 грудня 2010, Переглянуто: 933)

Участь у роботі круглого столу "Європейські освітні проекти. Можливості навчання за кордоном" (Добавлено: 12 грудня 2010, Переглянуто: 937)

Кінопоказ європейського кіно (Добавлено: 30 листопада 2010, Переглянуто: 942)

Зустріч-дискусія "Гендерні аспекти життя молоді" (Добавлено: 23 листопада 2010, Переглянуто: 1039)

Інформаційна година "Європейська система освіти, як прояв сучасної європейської інтеграції. Можливості навчання за кордоном" (Добавлено: 23 листопада 2010, Переглянуто: 885)

Тиждень Європейської освіти (Добавлено: 18 листопада 2010, Переглянуто: 1057)

Навчання для працівників ОУНБ ім. М. Островського (Добавлено: 31 жовтня 2010, Переглянуто: 728)

Веб-конференція " Я - українець. Я- європеєць?" (Добавлено: 31 жовтня 2010, Переглянуто: 985)

Веб-конференція " Я - українець. Я- європеєць?" (Добавлено: 31 жовтня 2010, Переглянуто: 1204)

Навчання для працівників ОУНБ ім. М. Островського (Добавлено: 31 жовтня 2010, Переглянуто: 700)

Зустріч у Вроцлаві з письменником Миколою Рябчуком (Добавлено: 26 жовтня 2010, Переглянуто: 704)

Навчальний візит представників Центрів Європейської інформації України (Добавлено: 26 жовтня 2010, Переглянуто: 1044)

Інформаційна естафета до Дня Європи на Хмельниччині (Добавлено: 27 березня 2010, Переглянуто: 1239)

Навчальний семінар для працівників Пунктів європейської інформації Хмельниччини (Добавлено: 10 березня 2010, Переглянуто: 905)

Тиждень толерантності 2009 (Добавлено: 23 грудня 2009, Переглянуто: 852)

Анонси

До Дня Європи в Україні - 2015 (Добавлено: 5 травня 2015, Переглянуто: 447)

Відеоконференція "Антикорупційне законодавство ЄС та його пристосування до українських реалій" (Добавлено: 12 травня 2014, Переглянуто: 623)

Веб-конференція до Дня Європи 2014 (Добавлено: 16 квітня 2014, Переглянуто: 531)

До Дня Європи - 2014 в Україні (Добавлено: 10 квітня 2014, Переглянуто: 575)

Декада популяризації європейських цінностей (Добавлено: 7 квітня 2014, Переглянуто: 530)

Громадська акція "Підпису - ЄС!" (Добавлено: 15 жовтня 2013, Переглянуто: 643)

Презентація брошури проекту "Моя незалежність: двадцятирічні про права людини в 20-річній Україні" (Добавлено: 21 травня 2012, Переглянуто: 892)

Кіноперегляди актуальних фільмів (Добавлено: 16 березня 2012, Переглянуто: 772)

Обласна науково- практична конференція "Європейський рік волонтерства: творчий досвід" (Добавлено: 15 листопада 2011, Переглянуто: 733)

Обласна рольова гра (Добавлено: 18 травня 2011, Переглянуто: 734)

Святкування Дня Європи на Хмельниччині (Добавлено: 15 травня 2011, Переглянуто: 762)

До Дня Європи молодь Хмельниччини дискутуватиме про європейські цінності (Добавлено: 14 травня 2011, Переглянуто: 1050)

До Дня Європи (Добавлено: 13 травня 2011, Переглянуто: 743)

План ЦЄІ на травень (Добавлено: 13 травня 2011, Переглянуто: 853)

План ЦЄІ на квітень 2011 року (Добавлено: 3 квітня 2011, Переглянуто: 694)

Програма “Молодь в дії” (Добавлено: 16 грудня 2009, Переглянуто: 2519)

Про нас

Про Центр європейської інформації (Добавлено: 24 травня 2019, Переглянуто: 203)

Контакти (Добавлено: 24 травня 2019, Переглянуто: 189)

Конкурс

Конкурс на волонтерські міні-проекти (Добавлено: 1 квітня 2011, Переглянуто: 1061)

Бібліотека

Проект "Українські книжки для виховання толерантності" (Добавлено: 21 березня 2011, Переглянуто: 941)

Наші партнери

Міжнародний фонд "Відродження (Добавлено: 14 грудня 2009, Переглянуто: 816)

Представництво Європейської Комісії в Україні (Добавлено: 14 грудня 2009, Переглянуто: 802)

Офіс Ради Європи в Україні (Добавлено: 14 грудня 2009, Переглянуто: 753)

Ресурсний Центр для країн Східної Європи і Кавказу SALTO – МОЛОДЬ (Добавлено: 14 грудня 2009, Переглянуто: 777)

Мережа інформаційних представників програми Європейської Комісії «Молодь в дії» (Добавлено: 14 грудня 2009, Переглянуто: 761)

Мережа проєвропейських організацій України (Добавлено: 14 грудня 2009, Переглянуто: 726)

Головна тема

З Днем народження ЄС! (Добавлено: 28 жовтня 2021, Переглянуто: 41)

Європо, пізнай мою Україну (Добавлено: 25 травня 2021, Переглянуто: 116)

День Європи в Україні - 2021 (Добавлено: 14 травня 2021, Переглянуто: 125)

Толерантність: що це? (Добавлено: 16 листопада 2020, Переглянуто: 168)

Україна - ЄС (Добавлено: 16 листопада 2020, Переглянуто: 173)

Партнерство з УБА (Добавлено: 8 жовтня 2020, Переглянуто: 166)

До Дня Європи в Україні - 2020 (Добавлено: 15 травня 2020, Переглянуто: 242)

До якісної освіти через європейські практики (Добавлено: 31 січня 2020, Переглянуто: 217)

Лізо, ходи додому! (Добавлено: 18 листопада 2019, Переглянуто: 215)

Права дитини через кіноперегляди (Добавлено: 16 жовтня 2019, Переглянуто: 168)

Точка відліку (Добавлено: 11 жовтня 2019, Переглянуто: 166)

Перший урок - європейський (Добавлено: 2 вересня 2019, Переглянуто: 191)

Відеоподорожі "Країнами Європи" (Добавлено: 28 травня 2019, Переглянуто: 193)

До Дня Європи (Добавлено: 20 травня 2019, Переглянуто: 181)

День кар`єри ЄС (Добавлено: 17 травня 2019, Переглянуто: 181)

Євромайдан SOS. Право на гідність (Добавлено: 17 травня 2019, Переглянуто: 172)

Об!єднана Європа: культурні надбання та цінності (Добавлено: 15 травня 2019, Переглянуто: 146)

Видатні подоляни, знані в Європі та світі (Добавлено: 15 травня 2019, Переглянуто: 181)

Про права людини засобами кіно (Добавлено: 29 березня 2019, Переглянуто: 148)

Виготовлення валентинки (Добавлено: 28 лютого 2019, Переглянуто: 171)

"Євроінтеграція: сила можливостей" (Добавлено: 12 лютого 2019, Переглянуто: 217)

Невмирущий Батько Гімну (Добавлено: 28 січня 2019, Переглянуто: 173)

Боротьба за європейські цінності (Добавлено: 27 січня 2019, Переглянуто: 181)

До Дня європейської демократії (Добавлено: 2 січня 2019, Переглянуто: 267)

Про права людини через кіноперегляди (Добавлено: 22 грудня 2018, Переглянуто: 173)

Презентація фільму "Точка відліку" (Добавлено: 12 грудня 2018, Переглянуто: 167)

До Міжнародного дня людей з інвалідністю (Добавлено: 11 грудня 2018, Переглянуто: 186)

Габріель повідомляє з чемпіонату світу (Добавлено: 27 листопада 2018, Переглянуто: 169)

Проект "Бабця" (Добавлено: 26 листопада 2018, Переглянуто: 186)

Боротьба за європейські цінності (Добавлено: 26 листопада 2018, Переглянуто: 167)

Рівні права у різних людей (Добавлено: 15 листопада 2018, Переглянуто: 155)

Торгівля людьми (Добавлено: 13 листопада 2018, Переглянуто: 155)

До Дня європейської спадщини (Добавлено: 12 вересня 2018, Переглянуто: 192)

Музеї – духовні скарбниці (Добавлено: 21 травня 2018, Переглянуто: 257)

Видатні українці знані в світі (Добавлено: 18 травня 2018, Переглянуто: 271)

Канцелярська сотня (Добавлено: 18 травня 2018, Переглянуто: 266)

Знайомтесь - Євросоюз (Добавлено: 10 травня 2018, Переглянуто: 272)

До Дня Європи (Добавлено: 10 травня 2018, Переглянуто: 233)

Боротьба за європейські цінності (Добавлено: 4 травня 2018, Переглянуто: 211)

Ромська мрія (Добавлено: 5 квітня 2018, Переглянуто: 201)

Боротьба за європейські цінності (Добавлено: 27 березня 2018, Переглянуто: 237)

Євромайдан SOS. Право на гідність (Добавлено: 22 лютого 2018, Переглянуто: 292)

Засідання кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA. (Добавлено: 29 січня 2018, Переглянуто: 302)

Всеукраїнський тиждень права (Добавлено: 15 грудня 2017, Переглянуто: 372)

До Всесвітнього Дня інвалідів (Добавлено: 12 грудня 2017, Переглянуто: 369)

Видатні українці, знанні в Європі та світі (Добавлено: 1 грудня 2017, Переглянуто: 365)

Світ без насильства (Добавлено: 30 листопада 2017, Переглянуто: 380)

З Україною в серці! (Добавлено: 22 листопада 2017, Переглянуто: 311)

Мистецтво жити поруч (Добавлено: 16 листопада 2017, Переглянуто: 357)

До Дня Гідності та Свободи (Добавлено: 16 листопада 2017, Переглянуто: 357)

Концерт-презентація шкільних євроклубів міста (Добавлено: 30 жовтня 2017, Переглянуто: 295)

Торгівля людьми як соціальна проблема сучасності (Добавлено: 20 жовтня 2017, Переглянуто: 299)

Міжрегіональна відеоконференція (до Європейського тижня місцевої демократії) (Добавлено: 18 жовтня 2017, Переглянуто: 282)

Права людини. Мовна ситуація (Добавлено: 13 жовтня 2017, Переглянуто: 381)

Енциклопедія Майдану. Права людини. (Добавлено: 22 вересня 2017, Переглянуто: 409)

Знайомтесь - Європейський Союз (Добавлено: 5 вересня 2017, Переглянуто: 347)

Skype-консультування громадян та фільми Docudays UA онлайн (Добавлено: 3 вересня 2017, Переглянуто: 375)

Кіноперегляд фільмів онлайн (Добавлено: 31 липня 2017, Переглянуто: 397)

Кіноперегляд документального фільму про права людини (Добавлено: 26 червня 2017, Переглянуто: 352)

Зустріч представників Мережі ЦЄІ України (Добавлено: 22 червня 2017, Переглянуто: 361)

Бібліотеки в умовах децентралізації (Добавлено: 26 травня 2017, Переглянуто: 414)

Молодь: уроки права, уроки життя (Добавлено: 19 травня 2017, Переглянуто: 407)

З родини йде в життя людина (Добавлено: 19 травня 2017, Переглянуто: 357)

Святкування Дня Європи (Добавлено: 15 травня 2017, Переглянуто: 437)

Кіноперегляд документального фільму про права людини Docudays UA (Добавлено: 12 травня 2017, Переглянуто: 357)

Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках (Добавлено: 12 травня 2017, Переглянуто: 346)

Декада з відзначення Дня Європи в Україні "Україна: Курс на європейські цінності" (Добавлено: 8 травня 2017, Переглянуто: 268)

Про права людей з обмеженими можливостями (Добавлено: 3 квітня 2017, Переглянуто: 325)

Відомі європейці (Добавлено: 21 лютого 2017, Переглянуто: 434)

Видатні особистості України, знанні в Європі та світі (Добавлено: 21 лютого 2017, Переглянуто: 291)

Засідання кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA. (Добавлено: 30 січня 2017, Переглянуто: 399)

Правова освіта молоді в Україні - запорука розвитку демократичного суспільства (Добавлено: 18 грудня 2016, Переглянуто: 408)

Волонтер - це стан душі! (Добавлено: 18 грудня 2016, Переглянуто: 446)

До Міжнародного дня толерантності (Добавлено: 18 листопада 2016, Переглянуто: 352)

Декада «Толерантність і духовна безпека молоді» (Добавлено: 18 листопада 2016, Переглянуто: 355)

Міжнародний фестиваль документального кіно у Хмельницькому (Добавлено: 2 листопада 2016, Переглянуто: 314)

Кіноперегляд документального фільму про права людини Docudays UA (Добавлено: 14 вересня 2016, Переглянуто: 384)

"Західний вектор: інтеграційний ідеал і реальність сусідства" (Добавлено: 14 вересня 2016, Переглянуто: 370)

Міжрегіональна веб-конференція "Можливості регіонального розвитку: інфраструктурні проекти" (Добавлено: 25 травня 2016, Переглянуто: 391)

Конференція-діалог в рамках Кампанії «RE-ФОРМУЮСЬ Європейцем!» (Добавлено: 20 травня 2016, Переглянуто: 454)

Міжрегіональна веб-конференція «Бібліотеки в умовах децентралізації» в рамках Кампанії «RE-ФОРМУЮСЬ Європейцем (Добавлено: 18 травня 2016, Переглянуто: 429)

Видатні українці, знані в Європі та світі (Добавлено: 16 травня 2016, Переглянуто: 592)

До Міжнародного дня сім`ї (Добавлено: 13 травня 2016, Переглянуто: 452)

До Дня Європи в Україні - 2016 (Добавлено: 13 травня 2016, Переглянуто: 431)

Видатні особистості України, знанні в Європі та світі (Добавлено: 4 травня 2016, Переглянуто: 425)

Засідання кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA. (Добавлено: 18 квітня 2016, Переглянуто: 473)

Кінопоказ документальних фільмів про права людини (Добавлено: 24 лютого 2016, Переглянуто: 442)

Засідання круглого столу з питань правоосвітньої роботи (Добавлено: 15 лютого 2016, Переглянуто: 414)

Сімейно-родинні цінності в духовному розвитку молоді (Добавлено: 15 лютого 2016, Переглянуто: 446)

Про права людини Docudays UA (Добавлено: 15 лютого 2016, Переглянуто: 436)

Кіноклуб медіа-просвіти з прав людини Docudays UA (Добавлено: 15 лютого 2016, Переглянуто: 463)

Захист прав людини – гарантія правової держави (Добавлено: 11 грудня 2015, Переглянуто: 511)

До Міжнародного дня толерантності (Добавлено: 15 листопада 2015, Переглянуто: 568)

До Європейського дня боротьби із торгівлею людьми (Добавлено: 23 жовтня 2015, Переглянуто: 553)

Єврознавство - шлях до толерантності (Добавлено: 28 вересня 2015, Переглянуто: 602)

Зустрінь Польщу в своєму місті! (Добавлено: 23 вересня 2015, Переглянуто: 507)

Психологічні аспекти роботи з переселенцями (Добавлено: 9 липня 2015, Переглянуто: 577)

Європа - ключ до відкриття світу (Добавлено: 21 травня 2015, Переглянуто: 504)

Звичаї та побут польської родини (Добавлено: 21 травня 2015, Переглянуто: 515)

"Європейська ідентичність України: український культурний простір через призму історії". (Добавлено: 21 травня 2015, Переглянуто: 442)

"Докудейс" в ЦЄІ (Добавлено: 20 травня 2015, Переглянуто: 562)

Видатні особистості, знанні в Україні та світі. (Добавлено: 20 травня 2015, Переглянуто: 521)

Семінар з питань впровадження інтерактивних форм та методів проведення Дня Європи (Добавлено: 20 травня 2015, Переглянуто: 436)

Веб-конференція "Угода про асоціацію: виклики для малих виробників сільгосппродукції» (Добавлено: 30 квітня 2015, Переглянуто: 478)

 

Меню сайту
Радимо прочитати

Останні публікації

Найбільш популярне

Проголоуйте

Яка європейська інформація Вас більше цікавить?

Культурно-освітня (218)
Суспільно - політична (13)
Можлівості працевлаштування (5)
Туризм, відпочинок, подорожі (253)

Календар публікацій на сайті

« Січень 2022 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Календар - архів

За підтримки:
Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Хмельницький
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :