Центр європейської інформації в м. Хмельницький

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна тема

Мистецтво жити поруч

16 листопада у Міжнародний День толерантності у читальному залі відбулося засідання дискусійного клубу на тему «Мистецтво жити поруч».
Захід проходив з метою формування у молоді активної життєвої позиції, що базується на основі визнання універсальних прав та основних свобод людини; залучення присутніх до спільного обговорення проблеми толерантності у світі; виховання спостережливості, уважності до інших людей, здатності бачити і розуміти відмінність іншої людини від себе; сприяння формуванню ціннісних установок на толерантне спілкування.
У заході взяла участь практичний психолог міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Антоніна Віговська, яка ознайомила молодь з поняттям «толерантність» та сформувала принципи позитивного відношення до інших людей, корегуючи міжособистісні стосунки. Психолог продемонструвала учасникам заходу відео на тему толерантності, відбулося його жваве обговорення. Молоді було запропоновано декілька вправ для того, щоб практично пояснити, що означає бути толерантним в сучасному світі.
Під час заходу відбулася презентація книжкової виставки «Мистецтво жити поруч».
    » читати далі »

До Дня Гідності та Свободи

7 листопада консультанти ЦЄІ провели для колективу обласної бібліотеки для юнацтва виїзне засідання кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA, приурочене Дню Гідності та Свободи.
Під час зустрічі учасники заходу переглянули стрічку Сергія Лисенка «Самооборона».
Сама назва вже говорить про сюжет фільму. Самооборона – ініціатива, яка під час Революції Гідності об’єднала людей, готових з ризиком для себе захищати права, свободу та життя учасників протесту. Основною ідеєю фільму є взаємодопомога, те, що мотивує людей боротися, що надихає та не дає падати духом, щоб там не сталося.
Після перегляду, за традицією, відбулося обговорення. Присутні ділилися враженнями від переглянутого фільму, адже сюжет є досить хвилюючим. На запитання: «Чи бачать глядачі щасливе майбутнє своєї країни та своє майбутнє в нашій країні?» – усі замислились, адже кожний із нас має власне право на прагнення до щастя, але яким буде майбутнє в нашій країні залежить лише від кожного з нас. Учасники відзначили, що сюжет переглянутого фільму мотивує йти наполегливіше до реалізації своїх мрій, долати труднощі та бути патріотом своєї країни.
На закінчення присутні підсумували, що держава починається з нас самих, з нашої активності та бажання мати ці права, адже насправді ми маємо стільки прав, скільки готові відстоювати.     » читати далі »

Концерт-презентація шкільних євроклубів міста

24 жовтня у гімназії № 2 м. Хмельницького відбувся концерт-презентація шкільних євроклубів міста, приурочений до Дня створення ООН. Себе представляли команди 11 навчальних закладів: ССЗШ №1, гімназія № 2, ліцей №17, НВО №5, НВК №4, СЗОШ №7, НВК №9, НВО №28, СЗОШ №29, СЗОШ №8, ТБЛ. У цікавій формі відбулося знайомство із діяльністю євроклубів міста, а ще було проведено інтерактивний телеміст між країнами та загальний флешмоб лідерів нової європейської спільноти. Кожна команда презентувала свій клуб яскраво та креативно. Усі виступи були по-своєму незабутні та неординарні.
Не залишається сумнівів, що усі ми об’єднані спільною метою та кожен з нас є справжнім лідером, оскільки вже сьогодні своєю творчістю та працею ми змінюємо світ на краще.Консультанти ЦЄІ, як інформаційні партнери, прийняли участь у заході.
24 жовтня 1946 року набув чинності основоположний документ ООН - її Статут, тому цей день рішенням Генеральної Асамблеї ООН щорічно відзначається у світі як День ООН. Протягом тривалого періоду існування ООН Україна всіма своїми діями доводила відданість ключовим завданням Організації - сприяти соціальному прогресу і процвітанню та захищати гідність кожної людини.     » читати далі »

Торгівля людьми як соціальна проблема сучасності

«Торгівля людьми як соціальна проблема сучасності», під такою назвою з нагоди проведення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми 18 жовтня в читальному залі гуманітарного профілю відбулася правова година.
Цей день був започаткований 18 жовтня 2007 року Європейським Парламентом як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми.
Складна економічна ситуація в Україні, високий рівень безробіття, недосконалість законодавства та правова необізнаність громадян є основними умовами, що сприяють цьому явищу. Прагнучи кращої долі, люди їдуть за кордон шукати добру роботу. Торгівля людьми – це злочин, жертвами якого можуть стати чоловіки, жінки і діти, як з метою примусової праці, так і сексуальної експлуатації.
Для обговорення цієї проблеми та попередження насильства в сім`ї була запрошена практичний психолог міського Центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Антоніна Віговська, яка розповіла про небайдужість громадськості до цього явища та наголосила на ризиках, з якими можуть стикатися молоді люди в сучасному світі. Підводячи підсумки, присутні зауважили, що такі бесіди дуже необхідні сьогодні, адже вони дають усвідомлення того, що найвищою цінністю є людина, її здоров`я, недоторканість та безпека.
Під час заходу відбулася презентація книжкової виставки «Торгівля людьми. Міф чи реальність?», перегляд та обговорення фільму «Небезпечна гра».
Консультанти ЦЄІ виступили інформаційними партнерами заходу.     » читати далі »

Міжрегіональна відеоконференція (до Європейського тижня місцевої демократії)

В рамках відзначення Всеукраїнського тижня місцевої демократії, 17 жовтня 2017 року Хмельницька ОУНБ долучилась до Міжрегіональної веб-конференції "Конкурентноспроможна бібіліотека в ОТГ". Якою є конкурентоспроможна бібліотека в ОТГ? Яка її роль в репрезентації культурного потенціалу громади, як посередника діалогу влади та громади? Яка практична реалізація мінімального культурного кошика? Про це говорили представники 8 областей України: Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Кіроворадської, Львівської, Хмельницької, Чернівецької та Чернігівської. Питання виявилося болючим як для бібліотекарів, так і представників громадськості та органів місцевого самоврядування. Оскільки викликів сьогодні для бібліотек безліч - від законодавчого неврегулювання їх діяльності в умовах реформи до банальної нестачі коштів на сферу культури. Онлайн-майданчик для обговорення - результат співпраці Чернігівського Центру розвитку місцевого самоврядування з Чернігівською ОУНБ імені В.Г.Короленка, Центром підвищення кваліфікації, Мережею Центрів європейської інформації, Чернівецьким ЦЄІ та ще цілою низкою державних та недержавних інституцій.
У заході приймали участь:
представники бібліотек, представники органів місцевого самоврядування, зокрема голови територіальних громад, представники громадських організацій, студенти, викладачі, відвідувачі Центрів європейської інформації

Учасники прагнуть продовження таких онлайн-зустрічей в майбутньому.
    » читати далі »

Права людини. Мовна ситуація

11 жовтня вчителі української мови та літератури Хмельницького району взяли участь у перегляді фільму із колекції Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA «Мова» (режисер Сергій Лисенко).
В сюжеті переглянутої стрічки піднімалася тема права на досконале вивчення української мови внутрішньо переміщених осіб зі Сходу нашої країни. Завдяки активним молодим волонтерам у містах та містечках півдня та сходу України проводяться книжкові ярмарки, музичні гурти, зустрічі з письменниками.
Фільм дуже зворушив глядачів, тому після перегляду вони обговорили мовну ситуацію, яка склалась в нашій країні. Ідея організувати безкоштовні курси вивчення української мови присутнім дуже сподабалась, адже для дітей старших класів це нагода безкоштовно підготуватись до складання ЗНО з української мови, а для людей старшого покоління – можливість оволодіти рідною мовою на кращому рівні. Вчителі висловлювали цікаві погляди на проблему двомовності, статусу державної мови, пагубні наслідки русифікації і її відголосок сьогодні.
Консультанти ЦЄІ виступили інформаційними партнерами заходу.     » читати далі »
reklamaterazwroclaw2.jpg (47.88 Kb)
Центр європейської інформації в м. Хмельницький

Карта сайту

"Докудейс" в ЦЄІ (Добавлено: 20 травня 2015, Переглянуто: 234)

Семінар-практикум Пунктів Європейської інформації при районних та центральних міських бібліотеках області (Добавлено: 4 травня 2011, Переглянуто: 492)

1. (Добавлено: 22 листопада 2010, Переглянуто: 548)

Веб-конференція (Добавлено: 2 листопада 2010, Переглянуто: 599)

Фото (Добавлено: 2 листопада 2010, Переглянуто: 577)

Навчання для працівників ОУНБ ім. М. Островського (Добавлено: 31 жовтня 2010, Переглянуто: 544)

Новини

Мови різні - душа одна (Добавлено: 22 лютого 2013, Переглянуто: 1357)

Через волонтерство до діалогу поколінь (Добавлено: 22 лютого 2013, Переглянуто: 1083)

Кінопоказ європейського кіно (Добавлено: 4 грудня 2012, Переглянуто: 1107)

Знайомство з культурними традиціями європейських країн (Добавлено: 28 листопада 2012, Переглянуто: 1094)

Популяризація європейських цінностей (Добавлено: 20 листопада 2012, Переглянуто: 644)

Кінопоказ європейського кіно (Добавлено: 20 листопада 2012, Переглянуто: 1164)

Толерантність - демократичний спосіб життя (Добавлено: 16 листопада 2012, Переглянуто: 1549)

Кіноперегляд європейського кіно (Добавлено: 29 жовтня 2012, Переглянуто: 1157)

Ровесники Незалежності про реалізацію своїх прав в Україні (Добавлено: 28 травня 2012, Переглянуто: 919)

"Європа очима молодих" (Добавлено: 21 травня 2012, Переглянуто: 1117)

Круглий стіл "Україна в Європі: пошуки спільного майбутнього" (Добавлено: 13 травня 2012, Переглянуто: 935)

"Європейські інтеграційні процеси в Україні" (Добавлено: 13 травня 2012, Переглянуто: 991)

"Стати Європою - щоб бути Україною" (Добавлено: 28 квітня 2012, Переглянуто: 985)

Кінопоказ актуальних європейських фільмів (Добавлено: 26 квітня 2012, Переглянуто: 913)

Відкритий урок "Здоровий спосіб життя" (Добавлено: 26 квітня 2012, Переглянуто: 2003)

Круглий стіл "Педагоги-організатори в гостях у ЦЄІ" (Добавлено: 30 березня 2012, Переглянуто: 848)

Хмельницьким дітям роз'яснили їхні права (Добавлено: 16 березня 2012, Переглянуто: 816)

Історична майстерня-тренінг у Хмельницькому (Добавлено: 16 березня 2012, Переглянуто: 746)

Профорієнтаційна година "Можливості навчання української молоді за кордоном" (Добавлено: 23 січня 2012, Переглянуто: 768)

Конференція "Толерантність - шлях до порозуміння" (Добавлено: 30 листопада 2011, Переглянуто: 962)

Європейське кіно очима української молоді (Добавлено: 12 жовтня 2011, Переглянуто: 820)

Презентація виставки "September 8 - International Literacy Day" (Добавлено: 12 вересня 2011, Переглянуто: 624)

Участь Хмельницького ЦЄІ у підсумковій конференції в рамках проекту "Волонтерство - шлях до успіху. Підвищення спроможності центрів європейської інформації" (Добавлено: 26 серпня 2011, Переглянуто: 651)

Ділова зустріч преставника ради Мережі ЦЄІ України з громадскістю Хмельницького (Добавлено: 26 серпня 2011, Переглянуто: 686)

Реалізація волонтерських міні-проектів (Добавлено: 20 червня 2011, Переглянуто: 1083)

День Європи у Хмельницькому (Добавлено: 23 травня 2011, Переглянуто: 2563)

Круглий стіл "Європеїзація та інтеграція: український підхід" (Добавлено: 20 травня 2011, Переглянуто: 763)

Обласна рольова гра "Модель Європейського Союзу" (Добавлено: 19 травня 2011, Переглянуто: 792)

Театралізований диспут "Молодь - за європейські цінності" (Добавлено: 18 травня 2011, Переглянуто: 714)

Святкування Дня Європи в Шепетівці (Добавлено: 17 травня 2011, Переглянуто: 969)

Семінар-практикум для працівників ПЄІ (Добавлено: 12 травня 2011, Переглянуто: 855)

Семінар-тренінг "Шляхи активізації діяльності ПЄІ" (Добавлено: 10 травня 2011, Переглянуто: 748)

Зустріч з лауреатом Національної премії ім. Т. Шевченка (Добавлено: 4 травня 2011, Переглянуто: 796)

Семінар-практикум працівників Пунктів європейської інформації при районних та центральних міських бібліотеках області (Добавлено: 4 травня 2011, Переглянуто: 741)

Відеоконференція „Освітні можливості в Європі для студентів України” (Добавлено: 4 травня 2011, Переглянуто: 1893)

Виставка "Шляхи та проблеми євроінтеграції України в працях подільських науковців" (Добавлено: 21 квітня 2011, Переглянуто: 944)

Вікторина "А чи знаєш ти Німеччину?" (Добавлено: 18 квітня 2011, Переглянуто: 5924)

Семінар-тренінг "Шляхи активізації діяльності ПЄІ" (Добавлено: 15 квітня 2011, Переглянуто: 798)

Всеукраїнська наукова-практична конференція "Педагогіка толерантності - основа розвитку освіти третього тисячоліття" (Добавлено: 15 квітня 2011, Переглянуто: 808)

Інформаційний семінар до Дня Європи (Добавлено: 11 квітня 2011, Переглянуто: 841)

Пропаганда волонтерства (Добавлено: 3 квітня 2011, Переглянуто: 825)

Сенмінар для бібліотекарів "Українські книжки для виховання толерантності" (Добавлено: 16 березня 2011, Переглянуто: 748)

Круглий стіл "Форми і методи популяризації європейських цінностей серед юнацтва" (Добавлено: 4 березня 2011, Переглянуто: 846)

Пропаганда європейських цінностей (Добавлено: 4 березня 2011, Переглянуто: 884)

Круглий стіл на тему "Що я вкладаю в поняття "європейські цінності" (Добавлено: 4 лютого 2011, Переглянуто: 761)

Участь представників Хмельницького ЦЄІ у методичному тренінгу із розробки формату проведення Дня Європи - 2011 "Я поділяю європейські цінності" (м. Луганськ) (Добавлено: 3 лютого 2011, Переглянуто: 631)

Круглий стіл для керіників ШЄК (Добавлено: 17 січня 2011, Переглянуто: 721)

Конкурс на кращий Пункт європейської інформації в Хмельницької області (Добавлено: 27 грудня 2010, Переглянуто: 718)

Участь у тренінгу "Залучення волонтерів до роботи центрів європейської інформації" (Добавлено: 12 грудня 2010, Переглянуто: 676)

Участь у роботі круглого столу "Європейські освітні проекти. Можливості навчання за кордоном" (Добавлено: 12 грудня 2010, Переглянуто: 691)

Кінопоказ європейського кіно (Добавлено: 30 листопада 2010, Переглянуто: 675)

Зустріч-дискусія "Гендерні аспекти життя молоді" (Добавлено: 23 листопада 2010, Переглянуто: 774)

Інформаційна година "Європейська система освіти, як прояв сучасної європейської інтеграції. Можливості навчання за кордоном" (Добавлено: 23 листопада 2010, Переглянуто: 651)

Тиждень Європейської освіти (Добавлено: 18 листопада 2010, Переглянуто: 767)

Навчання для працівників ОУНБ ім. М. Островського (Добавлено: 31 жовтня 2010, Переглянуто: 528)

Веб-конференція " Я - українець. Я- європеєць?" (Добавлено: 31 жовтня 2010, Переглянуто: 735)

Веб-конференція " Я - українець. Я- європеєць?" (Добавлено: 31 жовтня 2010, Переглянуто: 867)

Навчання для працівників ОУНБ ім. М. Островського (Добавлено: 31 жовтня 2010, Переглянуто: 494)

Зустріч у Вроцлаві з письменником Миколою Рябчуком (Добавлено: 26 жовтня 2010, Переглянуто: 500)

Навчальний візит представників Центрів Європейської інформації України (Добавлено: 26 жовтня 2010, Переглянуто: 747)

Інформаційна естафета до Дня Європи на Хмельниччині (Добавлено: 27 березня 2010, Переглянуто: 964)

Навчальний семінар для працівників Пунктів європейської інформації Хмельниччини (Добавлено: 10 березня 2010, Переглянуто: 703)

Тиждень толерантності 2009 (Добавлено: 23 грудня 2009, Переглянуто: 651)

Анонси

До Дня Європи в Україні - 2015 (Добавлено: 5 травня 2015, Переглянуто: 209)

Відеоконференція "Антикорупційне законодавство ЄС та його пристосування до українських реалій" (Добавлено: 12 травня 2014, Переглянуто: 384)

Веб-конференція до Дня Європи 2014 (Добавлено: 16 квітня 2014, Переглянуто: 311)

До Дня Європи - 2014 в Україні (Добавлено: 10 квітня 2014, Переглянуто: 323)

Декада популяризації європейських цінностей (Добавлено: 7 квітня 2014, Переглянуто: 297)

Громадська акція "Підпису - ЄС!" (Добавлено: 15 жовтня 2013, Переглянуто: 422)

Презентація брошури проекту "Моя незалежність: двадцятирічні про права людини в 20-річній Україні" (Добавлено: 21 травня 2012, Переглянуто: 662)

Кіноперегляди актуальних фільмів (Добавлено: 16 березня 2012, Переглянуто: 547)

Обласна науково- практична конференція "Європейський рік волонтерства: творчий досвід" (Добавлено: 15 листопада 2011, Переглянуто: 501)

Обласна рольова гра (Добавлено: 18 травня 2011, Переглянуто: 526)

Святкування Дня Європи на Хмельниччині (Добавлено: 15 травня 2011, Переглянуто: 553)

До Дня Європи молодь Хмельниччини дискутуватиме про європейські цінності (Добавлено: 14 травня 2011, Переглянуто: 775)

До Дня Європи (Добавлено: 13 травня 2011, Переглянуто: 501)

План ЦЄІ на травень (Добавлено: 13 травня 2011, Переглянуто: 582)

План ЦЄІ на квітень 2011 року (Добавлено: 3 квітня 2011, Переглянуто: 475)

Програма “Молодь в дії” (Добавлено: 16 грудня 2009, Переглянуто: 1983)

Про нас

Про Центр європейської інформації (Добавлено: 8 грудня 2009, Переглянуто: 555)

Контакти (Добавлено: 14 грудня 2009, Переглянуто: 2272)

Конкурс

Конкурс на волонтерські міні-проекти (Добавлено: 1 квітня 2011, Переглянуто: 766)

Бібліотека

Проект "Українські книжки для виховання толерантності" (Добавлено: 21 березня 2011, Переглянуто: 702)

Наші партнери

Міжнародний фонд "Відродження (Добавлено: 14 грудня 2009, Переглянуто: 584)

Представництво Європейської Комісії в Україні (Добавлено: 14 грудня 2009, Переглянуто: 587)

Офіс Ради Європи в Україні (Добавлено: 14 грудня 2009, Переглянуто: 520)

Ресурсний Центр для країн Східної Європи і Кавказу SALTO – МОЛОДЬ (Добавлено: 14 грудня 2009, Переглянуто: 536)

Мережа інформаційних представників програми Європейської Комісії «Молодь в дії» (Добавлено: 14 грудня 2009, Переглянуто: 539)

Мережа проєвропейських організацій України (Добавлено: 14 грудня 2009, Переглянуто: 511)

Головна тема

Мистецтво жити поруч (Добавлено: 16 листопада 2017, Переглянуто: 15)

До Дня Гідності та Свободи (Добавлено: 16 листопада 2017, Переглянуто: 15)

Концерт-презентація шкільних євроклубів міста (Добавлено: 30 жовтня 2017, Переглянуто: 32)

Торгівля людьми як соціальна проблема сучасності (Добавлено: 20 жовтня 2017, Переглянуто: 38)

Міжрегіональна відеоконференція (до Європейського тижня місцевої демократії) (Добавлено: 18 жовтня 2017, Переглянуто: 34)

Права людини. Мовна ситуація (Добавлено: 13 жовтня 2017, Переглянуто: 46)

Енциклопедія Майдану. Права людини. (Добавлено: 22 вересня 2017, Переглянуто: 64)

Знайомтесь - Європейський Союз (Добавлено: 5 вересня 2017, Переглянуто: 71)

Skype-консультування громадян та фільми Docudays UA онлайн (Добавлено: 3 вересня 2017, Переглянуто: 63)

Кіноперегляд фільмів онлайн (Добавлено: 31 липня 2017, Переглянуто: 89)

Кіноперегляд документального фільму про права людини (Добавлено: 26 червня 2017, Переглянуто: 90)

Зустріч представників Мережі ЦЄІ України (Добавлено: 22 червня 2017, Переглянуто: 107)

Бібліотеки в умовах децентралізації (Добавлено: 26 травня 2017, Переглянуто: 131)

Молодь: уроки права, уроки життя (Добавлено: 19 травня 2017, Переглянуто: 119)

З родини йде в життя людина (Добавлено: 19 травня 2017, Переглянуто: 117)

Святкування Дня Європи (Добавлено: 15 травня 2017, Переглянуто: 154)

Кіноперегляд документального фільму про права людини Docudays UA (Добавлено: 12 травня 2017, Переглянуто: 90)

Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках (Добавлено: 12 травня 2017, Переглянуто: 77)

Декада з відзначення Дня Європи в Україні "Україна: Курс на європейські цінності" (Добавлено: 8 травня 2017, Переглянуто: 70)

Про права людей з обмеженими можливостями (Добавлено: 3 квітня 2017, Переглянуто: 74)

Відомі європейці (Добавлено: 21 лютого 2017, Переглянуто: 124)

Видатні особистості України, знанні в Європі та світі (Добавлено: 21 лютого 2017, Переглянуто: 72)

Засідання кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA. (Добавлено: 30 січня 2017, Переглянуто: 167)

Правова освіта молоді в Україні - запорука розвитку демократичного суспільства (Добавлено: 18 грудня 2016, Переглянуто: 127)

Волонтер - це стан душі! (Добавлено: 18 грудня 2016, Переглянуто: 170)

До Міжнародного дня толерантності (Добавлено: 18 листопада 2016, Переглянуто: 125)

Декада «Толерантність і духовна безпека молоді» (Добавлено: 18 листопада 2016, Переглянуто: 115)

Міжнародний фестиваль документального кіно у Хмельницькому (Добавлено: 2 листопада 2016, Переглянуто: 107)

Кіноперегляд документального фільму про права людини Docudays UA (Добавлено: 14 вересня 2016, Переглянуто: 165)

"Західний вектор: інтеграційний ідеал і реальність сусідства" (Добавлено: 14 вересня 2016, Переглянуто: 130)

Міжрегіональна веб-конференція "Можливості регіонального розвитку: інфраструктурні проекти" (Добавлено: 25 травня 2016, Переглянуто: 167)

Конференція-діалог в рамках Кампанії «RE-ФОРМУЮСЬ Європейцем!» (Добавлено: 20 травня 2016, Переглянуто: 178)

Міжрегіональна веб-конференція «Бібліотеки в умовах децентралізації» в рамках Кампанії «RE-ФОРМУЮСЬ Європейцем (Добавлено: 18 травня 2016, Переглянуто: 176)

Видатні українці, знані в Європі та світі (Добавлено: 16 травня 2016, Переглянуто: 256)

До Міжнародного дня сім`ї (Добавлено: 13 травня 2016, Переглянуто: 202)

До Дня Європи в Україні - 2016 (Добавлено: 13 травня 2016, Переглянуто: 199)

Видатні особистості України, знанні в Європі та світі (Добавлено: 4 травня 2016, Переглянуто: 182)

Засідання кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA. (Добавлено: 18 квітня 2016, Переглянуто: 189)

Кінопоказ документальних фільмів про права людини (Добавлено: 24 лютого 2016, Переглянуто: 235)

Засідання круглого столу з питань правоосвітньої роботи (Добавлено: 15 лютого 2016, Переглянуто: 233)

Сімейно-родинні цінності в духовному розвитку молоді (Добавлено: 15 лютого 2016, Переглянуто: 226)

Про права людини Docudays UA (Добавлено: 15 лютого 2016, Переглянуто: 234)

Кіноклуб медіа-просвіти з прав людини Docudays UA (Добавлено: 15 лютого 2016, Переглянуто: 245)

Захист прав людини – гарантія правової держави (Добавлено: 11 грудня 2015, Переглянуто: 300)

До Міжнародного дня толерантності (Добавлено: 15 листопада 2015, Переглянуто: 345)

До Європейського дня боротьби із торгівлею людьми (Добавлено: 23 жовтня 2015, Переглянуто: 354)

Єврознавство - шлях до толерантності (Добавлено: 28 вересня 2015, Переглянуто: 318)

Зустрінь Польщу в своєму місті! (Добавлено: 23 вересня 2015, Переглянуто: 294)

Психологічні аспекти роботи з переселенцями (Добавлено: 9 липня 2015, Переглянуто: 339)

Європа - ключ до відкриття світу (Добавлено: 21 травня 2015, Переглянуто: 300)

Звичаї та побут польської родини (Добавлено: 21 травня 2015, Переглянуто: 295)

"Європейська ідентичність України: український культурний простір через призму історії". (Добавлено: 21 травня 2015, Переглянуто: 243)

"Докудейс" в ЦЄІ (Добавлено: 20 травня 2015, Переглянуто: 309)

Видатні особистості, знанні в Україні та світі. (Добавлено: 20 травня 2015, Переглянуто: 279)

Семінар з питань впровадження інтерактивних форм та методів проведення Дня Європи (Добавлено: 20 травня 2015, Переглянуто: 246)

Веб-конференція "Угода про асоціацію: виклики для малих виробників сільгосппродукції» (Добавлено: 30 квітня 2015, Переглянуто: 245)

Інформаційна година "Великі люди, знанні в Україні і світі" (Добавлено: 20 квітня 2015, Переглянуто: 304)

Толерантність - риса європейська (Добавлено: 14 листопада 2014, Переглянуто: 386)

Виховання міжкультурної толерантності у школі та позашкільній діяльності (Добавлено: 14 листопада 2014, Переглянуто: 373)

Є краща сторона Європи (Добавлено: 14 листопада 2014, Переглянуто: 417)

Міжрегіональна веб-конференція до Європейського тижня місцевої демократії (Добавлено: 17 жовтня 2014, Переглянуто: 385)

"Україна - Європейський Союз: крок назустріч" (Добавлено: 19 травня 2014, Переглянуто: 555)

Круглий стіл "Хмельниччина в колі соціокультурних інтересів Європи" (Добавлено: 16 травня 2014, Переглянуто: 497)

Круглий стіл "Хмельниччина в колі економічних інтересів Європи" (Добавлено: 16 травня 2014, Переглянуто: 457)

Турнір євроклубів "Європейський вибір України - наш вибір" (Добавлено: 14 травня 2014, Переглянуто: 465)

Європейські цінності - діалог поколінь (Добавлено: 7 травня 2014, Переглянуто: 458)

Всесвітній день поріднених міст у Хмельницькому (Добавлено: 7 травня 2014, Переглянуто: 431)

До Дня Європи з Міжнародним фестивалем документального кіно (Добавлено: 5 травня 2014, Переглянуто: 355)

Дні Європи в Україні з Docudays UA! (Добавлено: 5 травня 2014, Переглянуто: 331)

Веб-конференція до Дня Європи 2014 (Добавлено: 5 травня 2014, Переглянуто: 300)

Декада популяризації європейських цінностей (Добавлено: 10 квітня 2014, Переглянуто: 355)

Круглий стіл «Європейська інтеграція та практичні аспекти її реалізації. Напрями євроатлантичного співробітництва України» (Добавлено: 1 жовтня 2013, Переглянуто: 516)

Веб-конференція "Порівняння вигод і втрат від приєднання України до Митного Союзу РБК та Угоди про Асоціацію з ЄС" (Добавлено: 22 травня 2013, Переглянуто: 568)

Перегляд представленого на міжнародному кінофестивалі "Docu Days" фільму "Колись ми станемо щасливими" (Добавлено: 21 травня 2013, Переглянуто: 563)

Круглий стіл "Співробітництво України з ЄС: єдині цінності і цілі" (Добавлено: 17 травня 2013, Переглянуто: 547)

Віртуальна подорож країнами ЄС (Добавлено: 16 травня 2013, Переглянуто: 647)

Веб-конференція "Забезпечення доступності соціальних послуг для людей з обмеженими можливостями" (Добавлено: 16 травня 2013, Переглянуто: 508)

Перегляд представленого на міжнародному кінофестивалі "Доку Дейс" фільму "Нові герої" (Добавлено: 14 травня 2013, Переглянуто: 952)

До Дня Європи - 2013 (Добавлено: 14 травня 2013, Переглянуто: 409)

Презентація проекту "Тераз Вроцлав" (Добавлено: 12 квітня 2013, Переглянуто: 677)

Запрошуємо на презентацію проекту «Teraz Wroclaw» (Добавлено: 2 квітня 2013, Переглянуто: 513)

Головне фото

mainhoto 1 (Добавлено: 9 грудня 2009, Переглянуто: 570)

 

Меню сайту
Радимо прочитати

Останні публікації

Найбільш популярне

Проголоуйте

Яка європейська інформація Вас більше цікавить?

Культурно-освітня (17)
Суспільно - політична (13)
Можлівості працевлаштування (5)
Туризм, відпочинок, подорожі (7)

Календар публікацій на сайті

« Листопад 2017 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Календар - архів

За підтримки:
Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Хмельницький
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :