Центр європейської інформації в м. Хмельницький

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Реалізація волонтерських міні-проектів

Реалізація волонтерських міні-проектів
sam_80731.jpg (68.75 Kb)В квітні 2011 року Хмельницьким ЦЄІ, в рамках діючого гранту, був оголошений конкурс волонтерських міні-проектів для вирішення поточних соціальних проблем місцевих громад.
Проект здійснювався за підтримки та фінансування Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження».
Участь у проекті приймали молодіжні волонтерські групи;
Проект мав бути реалізований на протязі 1 місяця;
Максимальний бюджет проекту 1000,00грн.;
Заявок було подано багато, але реалізовано наступні:
1.Гімназія № 2 АШЮ, євро клуб «Кур’єри ЮНЕСКО», команда «Patria» - учасник Всеукраїнського конкурсу «Чи знаєш ти Європу? Допоможи Європі дізнатися про тебе!» з міні-проектом на тему: «Волонтерська турбота про духовні скарби Хмельниччини». Координатор проекту,вчитель історії та європейської студії Степанова Оксана Володимирівна.
Результатом діяльності стало:
- Упорядкування мистецьких металевих скульптур народного художника України Миколи Мазура, що розташовані у різних районах міста Хмельницького.
- Привернення уваги молоді зі всіх районів Хмельницької області до актуальних проблем громади, що заважають сталому розвитку – засміченість територій та об’єктів, занесених до Державного реєстру нерухомих пам'яток України та пам’яток Всеукраїнського місцевого значення,
- Згуртування соціально - активної молоді та розвиток волонтерського руху на Хмельниччині.
- Організація постійної волонтерської турботи про визначні пам’ятки краю.
- Привернення уваги громадськості та влади до стану охорони визначних пам’яток краю, але невідомих широкому загалу.
- Популяризація визначних пам’яток краю, як важливих туристичних об’єктів.
Акція висвітлювалася в регіональних ЗМІ (10 червня 2011).
2. Волонтерська група при ГО Центр Стратегічних Ініціатив з проектом на тему: забезпечення організації та проведення всеукраїнської акції БФ «Серце до серця» на Хмельниччині з метою збору коштів на лікування дітей, хворих на цукровий діабет з дотриманням європейських стандартів проведення волонтерських акцій. Координатор проекту - директор ГО Центр Стратегічних Ініціатив - Шмурікова Наталя.
9 та 14-15 травня чисельні волонтери проводили збір коштів на вулицях міста Хмельницького та районних центрів області.
Загальна сума, що надходила на рахунок, широко висвітлювалася в ЗМІ та була доступна на інтернет-сторінці Фонду. Представники ВБФ “Серце до Серця” публічно заявили, що вся сума буде потрачена виключно на реалізацію Програми, не зважаючи на те, що закон дозволяє благодійним фондам витрачати певний відсоток зібраних ними коштів на свої потреби.
Закуплене медичне обладнання передаватиметься дитячим лікувальним закладам у безоплатне користування з головною умовою, що всі діти обслуговуватимуться на ньому безкоштовно. Перелік всіх апаратів від найменшого до найбільш складного та адреси дитячих лікувальних закладів, в котрих знаходитиметься обладнання будуть доступні широкому загалу на інтернет-сторінці Фонду та в ЗМІ. А в самих лікарнях громадяни легко зможуть ідентифікувати обладнання, закуплене Фондом, за яскравими наклейками-сердечками. Таким чином, населення України дізналося про захід, взяло в ньому участь, а також слідкувало не тільки за перебігом самої Акції, а й за детальним її розрахунком та закупівлями медобладнання.
Загальна сума коштів, зібраних за результатами акції на медичне обладнання у 2011 році становила більше 96 тисяч гривень. Приємно, що підтримку акції надала відома українська співачка Наталя Валевська, представники ОДА та місцевого самоврядування, ЗМІ, лікарі, вчителі та учні шкіл та позашкільних закладів освіти, студенти та викладачі ВНЗ, громадські організації та благодійні фонди, а також всі небайдужі мешканці нашого міста!
Гроші, які волонтерська група отримала по мікрогранту були використані на придбання канцелярських товарів для обслуговування даної акції.
sam_80321.jpg (69.07 Kb)sam_80331.jpg (66.99 Kb)sam_80581.jpg (64.91 Kb)sam_80621.jpg (70.31 Kb)sam_80641.jpg (66.32 Kb)sam_80651.jpg (66.31 Kb)sam_80661.jpg (70.3 Kb)
Розділ: Новини Переглядів: 1277 | Розміщено: 20 червня 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Хмельницький
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :