Центр європейської інформації в м. Хмельницький

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Навчальний візит представників Центрів Європейської інформації України

Навчальний візит представників Центрів Європейської інформації України
18-22 жовтня 2010 року консультант ЦЄІ м. Хмельницького Ярмолюк Анжела відвідала м.Вроцлав (Польща) по програмі навчального візиту представників Центрів європейської інформації України під егідою Мережі ЦЄІ України за фінансової підтримки проекту "Тераз Вроцлав", Міжнародного фонду "Відродження" та Бюро Промоціїї Муніципалітету міста Вроцлава. Мета візиту - ознайомлення консультантів ЦЄІ із функціонуванням вроцлавських вищих навчальних закладів та проекту "Тераз Вроцлав", громадських організацій для подальшої промоції європейської освіти серед молодих українців. В рамках візиту відбулося 12 різноманітних зустрічей. Під час ознайомчих візитів до Вроцлавських ВНЗ представники ЦЄІ ближче познайомилися з європейською освітою, дізналися про відмінності державних та недержавних вузів. Дуже вдячні організаторам проекту "Тераз Вроцлав" за надану можливість безпосереднього спілкування з представниками української молоді, які здобувають вищу освіту в вузах Вроцлава.

pa140078_new.jpg (44.59 Kb)


Дискусія була влаштована в одном із корпусів Економічного Університету і відбувалася у двох напрямках - позитивні сторони навчання українців за кордоном та негативні. Перевага більш у бік позитиву. Аргументи досить вагомі: висока якість освіти, диплом європейського зразка, професійний склад викладачів-практиків, еластичний графік навчання, професійна практика, розвинуте студентське самоврядування, чудові умови проживання, рівень життя країн -членів ЄС. На жаль, хоч це і не патріотично, але великий відсоток українських випускників не бажають повертатися на Україну.
Поряд із зустрічами проходили ексурсіїї у вузах. Во Вроцлавському університеті (одному з найстаріших університетів в центральній та східній Європі, заснованому в 1702 році), учасники візиту відвідали музей вуза, ознайомилися з виставками та прекрасними залами навчального закладу. Про престижність вузу говорить той факт, що з початку ХХ століття Вроцлавський універсітет випустив 9 лауреатів Нобелівської преміїї в галузі фізики, літератури, хіміїї та медицини. В Економічному Університеті ми брали участь у Ярмарку праці, яку організовує Центр кар`єри . Цей захід дає можливість студентам та випускникам здобути інформацію про напрямки розвитку фірм фінансової, ІТ та виробничої сфер. Відбувається безпосередній контакт з працедавцем, що являється ефективним джерелом пропозицій практик, стажувань, а також праці для випускників.
Вроцлавська політехніка займає почесне місце серед найкращих польських технічних вузів, надає сучасну технічну освіту в 24 галузях більш 32000 студентів.

pa150133_new.jpg (34.62 Kb)


Кожний сьомий інформатик Польщі - випускник саме цього вузу.
Вищій банківській школі во Вроцлаві, завдяки динамічному розвитку на протязі своєї десятирічної історії, належить перше місце в Польші серед усіх недержавних вузів з профілю управління та бізнесу. Дуже висока якість професійної освіти гарантується високим рівнем наукових досягнень, професійного досвіду та кваліфікацій співробітників вищого навчального закладу. Крім освітнього процесу, студенти приймають участь в академічних клубах, студентських органах самоврядування, наукових товариствах, дайвінг клубі, Асоціації академічного спорту.

pa1400_new.jpg (42.88 Kb)


Вища школа управління "Edukacja" готує економістів, журналістів, політологів, дослідників, а також експертів в галузі міжнародних відносин та туризму. Серед недержавних вузів Вроцлава саме в даному закладі найкраща дидактична база. Престиж складає інтелектуальний потенціал викладачів з багатьох провідних вузів Польщі і із-за кордону.
Всі вищі навчальні заклади являються учасниками різноманітних міжнародних програм обміну студентами.
Під час тижневого навчального візиту представники ЦЄІ України відвідали ще організації, які реалізують європейські освітні проекти та обміни.
Вроцлавський Центр підтримки неурядових організацій Sektor 3 сприяє створенню та розвитку вроцлавських громадських організацій та ініціатив. Проводить навчальну, порадницьку, інформаційну роботу, а також надає організаціям у користування приміщення та техніку.
Дім зустрічей ім. Angelusa Silesiusa - освітня організація для шкільної та студентської молоді. Реалізує проекти у рамках діяльності Навчального молодіжного центру, Центру волонтаріату та ін.
Головними цілями Центру європейської співпраці є підтримка процесу європейської інтеграції, поширення ідеї громадянського суспільства та ідеї участі громадян у суспільному житті. Організація займається приготуванням, виданням та розповсюдженням публікацій, розробками та впровадженням навчальних програм, організацією конференцій, семінарів та тренінгів, проведенням інформаційних компаній та постійно співпрацює із засобами масової інформації, державними органами та приватними організаціями.
Розділ: Новини Переглядів: 940 | Розміщено: 26 жовтня 2010


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Хмельницький
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :