Центр європейської інформації в м. Хмельницький

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Круглий стіл "Україна в Європі: пошуки спільного майбутнього"

Круглий стіл "Україна в Європі: пошуки спільного майбутнього"
dscn09271.jpg (79.43 Kb)10 травня 2012 року в читальному залі Хмельницької ОУНБ ім. М. Островського відбувся щорічний круглий стіл "Україна в Європі: пошуки спільного майбутнього", присвяченого святкуванню Дня Європи в Україні.
Програма засідання:
Публічні бібліотеки: роль і місце в системі популяризації європейських цінностей. Вступне слово: Синиця Н.М., директор ОУНБ ім. М. Островського.

Зовнішньоекономічні зв`язки Хмельниччини з країнами Європи та інвестиційний потенціал області. Флєнтін С.В., начальник відділу зовнішньоекономічних зносин та іновацій Головного Управління економіки Хмельницької ОДА.

Центр та Пункти європейської інформації при публічних бібліотеках як осередки інформування населення з питань європейської політики України. Безвушко Т., консультант Хмельницького ЦЄІ.

Залучення до участі у соціально значимих проектах - як одна із форм соціалізації молоді. Шмурикова Н., координатор проекту "Серце до серця".

Презентація циклу тематичних кінопереглядів із циклу "Про європейські цінності мовою кіно. Ярмолюк А., консультант-волонтер Хмельницького ЦЄІ.

Перегляд кіносюжетів на тему європейських цінностей.

Захід відбувся в рамках Декади інформування "Європейські інтеграційні процеси в Україні" для представників громадськості, освіти та місцевих ЗМІ.
[/url]dscn09291.jpg (88.13 Kb)dscn09321.jpg (87.43 Kb)dscn09331.jpg (87.09 Kb)
Розділ: Новини Переглядів: 1129 | Розміщено: 13 травня 2012


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Хмельницький
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :