Центр європейської інформації в м. Хмельницький

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Інформаційна естафета до Дня Європи на Хмельниччині

Інформаційна естафета до Дня Європи на Хмельниччині
Працівники Пунктів європейської інформації, які вже другий рік функціонують при центральних районних та міських бібліотеках області розпочали підготовку до проведення інформаційної естафети "Дізнайся більше про країни Євросоюзу". Розпочато збір статистичних, фактографічних та ілюстративних матеріалів. Кожен Пункт визначився про яку саме країну він буде інформувати.
До 10 травня всі інформаційні стенди буде зібрано в ОУНБ ім. М. Островського ( Театральна, 28) і, після ознайомлення з ними жителів обласного центру та відзначення кращих, відправлено в райони області. Працівники Пунктів європейської інформації, які вже другий рік функціонують при центральних районних та міських бібліотеках Хмельницької області розпочали підготовку до проведення інформаційної естафети "Дізнайся більше про країни Євросоюзу". Розпочато збір статистичних, фактографічних та ілюстративних матеріалів. Кожен Пункт визначився про яку саме країну він буде інформувати.
До 10 травня всі інформаційні стенди буде зібрано в ОУНБ ім. М. Островського ( Театральна, 28) і, після ознайомлення з ними жителів обласного центру та відзначення кращих, відправлено в райони області. По закінченню естафети (листопад 2010 р.), спенди повернуться до своїх "авторів" і будуть використовуватись в районних Пунктах європейської інформації
Даний захід буде проходити відповідно до грантової програми завдяки фінансовій підтримці Міжнародного фонду "Відродження".
Розділ: Новини Переглядів: 1129 | Розміщено: 27 березня 2010


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Хмельницький
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :