Центр європейської інформації в м. Хмельницький

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Головна тема » Звичаї та побут польської родини

Звичаї та побут польської родини
20 травня 2015 року у Хмельницькій ОУНБ ім М. Островського відбувся соціокультурний захід у форматі Живої бібліотеки "Звичаї та побут польської родини", приурочений до Міжнародного дня родини. Інформаційними партнерами заходу виступили консультанти Хмельницького ЦЄІ. Мета - ознайомлення учнівської молоді зі звичаями та традиціями польського народу.
15 травня у всьому світі відзначається Міжнародний день сім`ї. Це святобуло встановлено в 1993 році Генеральною Асамблеєю ООН для того, щоб об`єднати родини всього світу, які підтримують ідеї демократії і привернути увагу громадськості до численних проблем сім`ї. Жодна нація, жодне цивілізоване суспільство не можуть обійтися без сім`ї.
На захід для учнів старших класів НВО № 5 були запрошені представники Хмельницького обласного осередку спілки поляків України Валентина Чумаченко та Людмила Дзядзіловська, які ознайомили присутніх з традиціями та обрядами, яких дотримуються у своїх сім`ях. По завершенню зустрічі відбулася презентація книжково-ілюстративної виставки "Звичаї та традиції польського народу" та фотозображень польських національних костюмів.
Розділ: Головна тема Переглядів: 412 | Розміщено: 21 травня 2015


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Хмельницький
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :