Центр європейської інформації в м. Хмельницький

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Головна тема » "Україна - Європейський Союз: крок назустріч"

"Україна - Європейський Союз: крок назустріч"

День Європи - свято держав, членів європейського співтовариства. Цей день став символом мирної співпраці між суверенними націями, що грунтується на спільних цінностях та спільних інтересах, миру, солідарності, демократії. Прагнення до європейського рівня життя та європейських стандартів визначило європейський вибір нашої країни.
В Україні День Європи відзначають в третю суботу травня відповідно до Указу Президента №339/2003 від 19 квітня 2003 року. Це свято в черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України, вона починається у серці кожного українця.
15 травня в приміщенні Хмельницької обласної бібліотеки для юнацтва для учнів ліцею №17 відбувся захід до Дня Європи "Україна - Європейський Союз: крок назустріч", інформаційними партнерами якого виступили консультанти Хмельницького ЦЄІ. Метою заходу є формування у підростаючого покоління загальноєвропейського світогляду, знань, умінь та навичок для проживання у європейському співтоваристві, сприяння вивченню іноземних мов.
Віртуальну подорож країнами Європи здійснила працівник Центру європейської інформації на базі ОУНБ ім. М. Островського Ярмолюк А.Г., яка поділилася своїми враженнями від перебування в цих країнах.
Присутні змогли дізнатися багато нового про Європейський Союз, його історію і сьогодення, а також пройтися чудовими вулицями Берліну, помилуватись краєвидами Парижу. Класична музика, зокрема музичні шедеври видатних композиторів Л. Ван Бетховена, Ф.Мендельсона створили неповторну атмосферу в залі, а твори всесвітньо відомих поетів Г. Гейне, П. Верлена стали чудовою літературною родзинкою заходу.

Учні мали нагоду ознайомитись з книжковою виставкою “Україна - Європа: відкриті обрії” та відповісти на запитання вікторини “Що ти знаєш про країни Європи?” Переможці вікторини були нагороджені призами з символикою ЄС від Хмельницького ЦЄІ.
img_18611.jpg (24.59 Kb)img_18681.jpg (24.33 Kb)img_18711.jpg (25.25 Kb)img_18731.jpg (25.35 Kb)
Розділ: Головна тема Переглядів: 703 | Розміщено: 19 травня 2014


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Хмельницький
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :