Центр європейської інформації в м. Хмельницький

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Головна тема » Про права людей з обмеженими можливостями

Про права людей з обмеженими можливостями
23 березня 2017 року відбулося чергове засідання кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA, під час якого студентами Хмельницького університету управління та права було переглянуто фільм Матьє Брона «Тілом і душею».
У сюжеті фільму піднімалася проблема людей з обмеженими можливостями, яка є досить актуальною для України. Саме тому після перегляду стрічки присутні говорили про героїв фільму та співставляли побачене із життям людей з обмеженими можливостями у нашому місті. Обговорювали порушення прав людини, умови для самореалізації і всі перешкоди забезпечення їх правами на рівні із звичайними мешканцями.
Практичний психолог Центру соціальних служб для сім’ї та молоді Виговська Антоніна допомагала студентам зрозуміти психологічний стан людей з обмеженими можливостями.
На завершення обговорення глядачі дійшли висновку, що більшість із мешканців міста не замислюються над тим, що поряд з нами живуть люди з фізичними вадами, які мають дуже сильну волю до повноцінного життя і вони не потребують жалості, вони хочуть жити так, як і здорові люди, і їхня «особливість» ніяк не стає на заваді у їх мріях, спілкуванні і повноцінному житті.
Студентами було відмічено, що фільм спонукає замислитися над власним життям, усвідомити, що ми – люди, і кожен є індивідуальною особистістю яка заслуговує на повагу, увагу оточуючих і має право бути щасливим.
tilomidusheyufilm1_m.jpg (24.01 Kb)
Розділ: Головна тема Переглядів: 245 | Розміщено: 3 квітня 2017


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Хмельницький
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :