Центр європейської інформації в м. Хмельницький

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Головна тема » Перегляд представленого на міжнародному кінофестивалі "Docu Days" фільму "Колись ми станемо щасливими"

Перегляд представленого на міжнародному кінофестивалі "Docu Days" фільму "Колись ми станемо щасливими"
21 травня в читальному залі ОУНБ ім. М. Островського відбувся перегляд представленого на міжнародному кінофестивалі "Docu Days" фільму "Колись ми станемо щасливими". Аудиторію складали студенти та викладачи Кам`янець-Подільського коледжу культури і мистецтв. У фільмі йдеться про Даніеля, юнака з Ліпіни, найбільш нужденного містечка в усій південній Польщі, який прагне вирватися з суцільної бідності. Озброєний камерою на мобільному телефоні, він вештається своїм кварталом, розпитуючи дітей та дорослих про їхні мрії. Чи здійсняться ті мрії бодай у когось? Поки він фільмує, перед нами розгортається прихована емоційна площина: любов між Даніелем та його харизматичною бабусею. Чи він коли-небудь спроможеться закінчити свій фільм?
Після перегляду було проведено експрес-анкетування, в якому присутні коротко висловили свої власні думки від побаченого. Найбільш цікаві: "Дуже змістовний сюжет. Висвітлює проблеми підлітків. Дякуємо за перегляд!"; "Кадри надзвичайно захоплюючі і на мене справили надзвичайні враження"; "Вразило тим, що показано життя сучасних підлітків реально, яке воно є"; "Да, вражаюча дійсність!"; "Життєве кіно, молодь ще не втратила свої думки і особистість"; "Мене зацікавив цей фільм, тому що у ньому розкрито проблеми молоді і сім`ї, показано людську сутність".
Проект Товариства "Український Народний Дім в Чернівцях" та Мережі Центрів європейської інформації України реалізується за пвдтримки Європейської програми Міжнародного фонду "Відродження". dscn29271.jpg (85.45 Kb)dscn291.jpg (88.81 Kb)dscn29641.jpg (89.53 Kb)dscn29661.jpg (84.93 Kb)dscn29681.jpg (83.93 Kb)dscn29701.jpg (92.1 Kb)
Розділ: Головна тема Переглядів: 689 | Розміщено: 21 травня 2013


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Хмельницький
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :