Центр європейської інформації в м. Хмельницький

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Головна тема » Міжрегіональна веб-конференція до Європейського тижня місцевої демократії

Міжрегіональна веб-конференція до Європейського тижня місцевої демократії
15 жовтня 2014 року консультанти Хмельницького ЦЄІ та представники громадськості міста прийняли участь у міжрегіональній веб-конференції "Європейський тиждень місцевої демократії: український контекст" за участю Мережі центрів європейської інформації.

Захід організовано Чернігівським центром перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів.
Під час веб-конференції представники громадськості, науковці, освітяни, працівники бібліотечної системи з Чернігова, Чернівців, Черкас, Хмельницького, Кіровограда взяли участь в обговоренні низки проблем, пов’язаних з європейськими аспектами розвитку українського суспільства та місцевої влади.
Зокрема, учасників веб-конференції цікавили питання щодо контролю за діяльністю представників органів влади, народних депутатів, проблем фінансування на місцевому рівні, досвіду реформування органів влади в країнах Східної Європи.
Під час заходу було розкрито основні аспекти реформи місцевого самоврядування в Україні та проведено паралелі з європейськими країнами.
«Європейська демократія не є набором абстрактних цінностей – це все відповідь на конфлікт інтересів. Тобто, місцеве самоврядування виникло з конфлікту інтересів та розвитку ресурсної бази» – зазначив під час виступу Володимир Бойко – директор Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації, кандидат історичних наук.
Учасники веб-конференції організували і невелику дискусію щодо ефективності українського законодавства, взаємодії влади та громадськості на місцевому рівні, прозорості діяльності владних інституцій та висловили побоювання щодо ефективності сучасних реформ та стурбованість щодо подальшого розвитку країни.
Також до Європейського тижня місцевої демократії Чернігівським центром перепідготовки та підвищення кваліфікації спільно з Сіверським інститутом регіональних досліджень та Чернігівським центром європейської інформації організовано показ виставки карикатур «Є краща сторона Європи», підготовленої Інститутом світової політики.
pa140178.jpg (23.85 Kb)pa140179.jpg (23.14 Kb)pa140180.jpg (23.12 Kb)pa140181.jpg (23.13 Kb)
Розділ: Головна тема Переглядів: 527 | Розміщено: 17 жовтня 2014


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Хмельницький
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :