Центр європейської інформації в м. Хмельницький

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Головна тема » Круглий стіл «Європейська інтеграція та практичні аспекти її реалізації. Напрями євроатлантичного співробітництва України»

Круглий стіл «Європейська інтеграція та практичні аспекти її реалізації. Напрями євроатлантичного співробітництва України»
Відповідно до державних контрактів, підписаних між Школою вищого корпусу державної служби та Хмельницьким Центром європейської інформації, останній надає послуги із підвищення кваліфікації у сфері європейської інтеграції та євроатлантичного співробітництва України державним службовцям та посадовим особам місцевого самоврядування ІІІ-ІV категорій посад. Перший етап навчання (теоретичний) відбувся у травні-червні цьогоріч.
Із врахуванням вище викладеного та зважаючи на значні напрацювання Центру європейської інформації на базі ОУНБ ім.. М. Островського, консультанти ЦЄІ прийняли активну участь у круглому столі «Європейська інтеграція та практичні аспекти її реалізації. Напрями євроатлантичного співробітництва України» другого етапу підвищення кваліфікації, який відбувся 19-20 вересня 2013 року в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій. Державні службовці ІІІ-ІV категорії посад – голови районних державних адміністрацій та їх перші заступники, керівники територіальних представництв центральних органів виконавчої влади, керівники структурних підрозділів Хмельницької обласної державної адміністрації – пройшли навчання з питань європейської інтеграції та євроатлантичного співробітництва України.
На цьому етапі під час кейс-стаді та круглого столу учасники навчання набули практичних знань щодо реформування державного сектору України відповідно до стандартів ЄС, практичних аспектів реалізації європейської інтеграції та євроатлантичного співробітництва України, удосконалення нормативно-правової бази у сфері енергоефективності та її наближення до вимог законодавства ЄС, адміністративної реформи в умовах модернізації державного управління та євроінтеграційного курсу України. Зазначені теми слухачам розкрили Александре Єфремов (Франція) – Постійний радник проекту Twinning для державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України, Купрій В.О. – координатор робочої групи Національної платформи громадянського суспільства «Східне партнерство», Грицяк І.А. – завідувач кафедри європейської інтеграції Національної академії управління при Президентові України, професор та інші.
Консультанти ЦЄІ поділились своїм досвідом роботи в цьому напрямку на місцевому рівні, організували книжкову виставку та провели огляд літератури з даної тематики.
Розділ: Головна тема Переглядів: 620 | Розміщено: 1 жовтня 2013


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Хмельницький
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :