Центр європейської інформації в м. Хмельницький

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Головна тема » Інформаційна година "Великі люди, знанні в Україні і світі"

Інформаційна година "Великі люди, знанні в Україні і світі"
16 квітня 2015 року консультантами Центру європейської інформації спільно з відділом мистецтв Хмельницької ОУНБ ім. М. Островського було розпочато цикл заходів, приурочених до святкування Дня Європи в Україні.
Перша зустріч в рамках циклу «Великі люди, знанні в Україні і світі» для учнів старших класів колегіуму №1 відбулася у формі інформаційної години. В ході зустрічі присутні мали можливість познайомитися із відомими особистостями (Флоренс Найтінгейл – засновницею сестринської справи та Миколою Пироговим – засновником атласу топографічної анатомії людини, військово-польової хірургії, основоположником використання анестезії при оперативних втручаннях), дізнатися про історію розвитку медичної справи у світі і в Україні та нововведень у хірургії.
Під час заходу було продемонстровано уривки відеоматеріалів: «Хірург від Бога», «Сестринська справа в Україні». Презентована література даної тематики з фондів бібліотеки.
В кінці зустрічі відбулося обговорення цікавих моментів з відеоматеріалів та проведена міні-вікторина за їх змістом. Переможці отримали презенти від Центру європейської інформації. dscn461.jpg (91.79 Kb)dscn46631.jpg (90.29 Kb)dscn46661.jpg (87. Kb)dscn46671.jpg (89.99 Kb)
Розділ: Головна тема Переглядів: 431 | Розміщено: 20 квітня 2015


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Хмельницький
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :