Центр європейської інформації в м. Хмельницький

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Головна тема » До Міжнародного дня толерантності

До Міжнародного дня толерантності
12 листопада 2015 року у читальному залі Хмельницької ОУНБ ім.М. Островського до Міжнародного дня толерантності відбувся інтерактивний захід у формі «живої бібліотеки» «Виховання міжкультурної толерантності: об`єднуємо зусилля».
Захід проходив з метою: залучення молоді до спільного обговорення проблеми толерантності у світі; виховання толерантного ставлення один до одного; популяризації книжкових фондів бібліотеки відповідної тематики.
Усі люди є різними за походженням, віросповіданням, кольором шкіри та національністю, проте всіх об'єднує право людини на гідне людське життя. Саме проведення заходу у формі «живої бібліотеки» руйнує бар'єри та стереотипне уявлення, долає нерозуміння та упереджене ставлення, а отже, формує толерантне відношення до різноманіття та слугує інструментом протидії ксенофобії та расизму. Під час заходу відбувся діалог між представниками національних меншин, внутрішньо переміщених осіб та студентством міста, в ході якого обговорювалися питання толерантного ставлення до різних етнокультурних середовищ. У якості «живих книг» були запрошені: Алла Собчук – керівник громадської організації «Руський центр»; Людмила Шварцман – менеджер із зв’язків з громадськістю благодійного фонду Хесед Бешт; В’ячеслав Нагнибіда – менеджер з інформації благодійного фонду Хесед Бешт; Анастасія Чеглакова – переселенка з м. Луганськ.
По закінченню зустрічі консультанти ЦЄІ презентували книжкову виставку «Ми різні – ми рівні» та підбірку документальних фільмів відповідної тематики.
img_24511.jpg (18.97 Kb)img_24551.jpg (21.05 Kb)img_241.jpg (18.7 Kb)img_24591.jpg (19.43 Kb)
Розділ: Головна тема Переглядів: 515 | Розміщено: 15 листопада 2015


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Хмельницький
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :