Центр європейської інформації в м. Хмельницький

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Головна тема » До Європейського дня боротьби із торгівлею людьми

До Європейського дня боротьби із торгівлею людьми
23 жовтня 2015 року о 13.15 год. в читальному залі гуманітарного профілю ОУНБ ім. М. Островського відбулася бесіда – тренінг «Як не стати жертвою злочину» (до Європейського дня боротьби із торгівлею людьми).
Мета заходу - підвищення рівня обізнаності користувачів бібліотеки з найдавнішим негативним феноменом - торгівлею людьми, особливо жінками і дітьми.
18 жовтня – День, який оголошений Європейським днем боротьби з торгівлею людьми. Небайдужість громадськості до цього явища - запорука успішної боротьби з цією проблемою. 17 листопада 2005 року була підписана Конвенція Ради Європи «Про боротьбу з торгівлею людьми». Пару років опісля Європейський Парламент одностайно прийняв звіт «Стратегії запобігання торгівлі жінками і дітьми, які є вразливими до сексуальної експлуатації». Прийняття цього звіту Членами Європейського Парламенту спонукає країни - члени ЄС вживати більше заходів для боротьби з торгівлею людьми і покращувати захист прав потерпілих осіб.
У вересні 2011 року Верховна Рада України ухвалила Закон "Про протидію торгівлі людьми". У ньому визначені основні вектори реалізації державної політики, спрямованої на протидію торгівлі людьми. Велика роль у цьому належить й органам місцевого самоврядування, працівникам соціальної сфери.
За даними дослідження, проведеного на замовлення МОМ, понад 160 000 українців постраждали від торгівлі людьми з 1991 року, що робить Україну одним з найбільших «постачальників» підневільної робочої сили в Європі. З тих пір феномен торгівлі людьми піддається постійному аналізу і є предметом багатьох суперечок і дискусій. Однак поняття ”торгівля людьми” є більш широким: об'єктом цього злочину може бути будь-яка особа, незалежно від статі і віку. Про те, що людина - не товар та про цінності людського життя була розмова на тренінгу. Під час бесіди відбувся показ та обговорення документального фільму «Життя на продаж».
Серед запрошених: Виговська Антоніна - психолог Хмельницького міського Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді; волонтер, студентка кафедри української філології ХНУ Козак Анастасія та учнівська молодь міста. img_20841.jpg (43.18 Kb)img_20721.jpg (41.06 Kb)img_20681.jpg (41.62 Kb)img_20671.jpg (36. Kb)
Розділ: Головна тема Переглядів: 486 | Розміщено: 23 жовтня 2015


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Хмельницький
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :