Центр європейської інформації в м. Хмельницький

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Анонси » Обласна науково- практична конференція "Європейський рік волонтерства: творчий досвід"

Обласна науково- практична конференція "Європейський рік волонтерства: творчий досвід"
16.11.2011 року об 11.00 на базі гімназії № 2 у рамках європейського року волонтерства відбудеться обласна науково-практична конференція «Європейський рік волонтерства: творчий досвід».
Мета конференції – підвести підсумки регіонального проекту «Волонтерська турбота про духовні скарби Хмельниччини», відзначити найкращий досвід реалізації волонтерських ініціатив, вивчати та досліджувати «ринок волонтерської праці»; скоординувати співпрацю волонтерів з організаціями та установами, які потребують залучення добровольців; сприяти популяризації позитивного досвіду волонтерської діяльності.
Партнерами проекту «Волонтерська турбота про духовні скарби Хмельниччини» виступили ЦЄІ м. Хмельницького, Міжнародний Фонд «Відродження», Мережа центрів європейської інформації України.
********************************************************************************************************
Мережа центрів європейської інформації України об’єднує 15 центрів, які створені протягом 2005-2008р. за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Центри європейської інформації функціонують на базі обласних наукових універсальних бібліотек у співправці з громадськими організаціями. Такі центри забезпечують доступ усіх бажаючих до інформаційних ресурсів, а також проводять просвітницько-інформаційні заходи, що спрямовані на популяризацію знань про європейську та євроатлантичну інтеграцію України. Портал Мережі центрів європейської інформації України - http://ukrcei.org, e-mail: ukrcei@gmail.com.
Центр європейської інформації в м. Хмельницький
Центр Європейської Інформації функціонує на базі Хмельницька ОУНБ ім. М. Островського і забезпечує доступ усіх бажаючих до інформаційних ресурсів та електронних баз даних матеріалів щодо інституцій Європейського Союзу, економіки, політики, освітніх та культурних процесів країн-членів ЄС та кандидатів. - http://km.ukrcei.org/about e-mail : eurocentre@ukr.net
Європейська програма Міжнародного фонду «Відродження» має на меті сприяння європейській інтеграції України шляхом фінансової та експертної підтримки громадських ініціатив. Сайт: www.irf.ua.
Розділ: Анонси Переглядів: 645 | Розміщено: 15 листопада 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Хмельницький
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :