Центр європейської інформації в м. Хмельницький

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Анонси » До Дня Європи в Україні - 2015

До Дня Європи в Україні - 2015
Мережа центрів європейської інформації України розпочала Кампанію «Дні Європи в Україні -2015»

У цьогорічній кампанії «Дні Європи в Україні -2015», яка здійснюється Мережею ЦЄІ візьмуть участь 15 областей України, а саме: Волинська, Дніпропетровська, Запорізька, Івано-Франківська, Кіровоградська, Львівська, Миколаївська, Полтавська, Рівненська, Тернопільська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька, Чернігівська.

Наступна веб-конференція на тему: «Європейська ідентичність України – український культурний простір через призму історії» запланована на 14 травня, початок о 12:00 год. У заході візьмуть участь: Кіровоградський, Миколаївський, Херсонський, Хмельницький, Черкаський, Чернівецький та Чернігівський Центри Європейської Інформації. Усі бажаючи матимуть можливість взяти участь у заході в своєму місті в ЦЄІ та поспілкуватись з представниками інших регіонів.

Поряд із тим, завдяки співпраці з Міжнародним фестивалем документального кіно про права людини Docudays UA мешканці восьми областей (Дніпропетровської, Кіровоградської, Полтавської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької та Чернігівської) зможуть переглянути кінострічку Ксенії Джорно «Къырым» (2014). Так, ідея створення першого післяокупаційного фільму «Крим» з’явилася у режисерки після спілкування зі знайомими кримчанами. Живучи в Арабських Еміратах, Ксенія Джорно хотіла розповісти про свою Батьківщину тим, хто її ніколи не бачив.

«Після анексії Криму, у мене не було вибору, говорить режисерка. … Не віриться, що репресії такого характеру сьогодні можуть відбуватися в центрі Європи», – додала Ксенія.

Зазначимо, що найбільша кількість заходів в Центрах Європейської Інформації відбудеться 16 травня 2015 р., безпосередньо в День Європи в Україні (серед них інтерактивні заходи, вікторини, паради, інформаційно-просвітницькі заходи та обговорення аналітичного характеру). Об’єднувати всі регіони 16 травня буде флешмоб, про який можна буде дізнатися лише в день заходу.

Крім Мережевих заходів, кожен ЦЄІ організовує ряд своїх ініціатив. Наприклад, Херсонський ЦЄІ організовує фотовиставку «Волонтер. За кадром». В Чернівецькому ЦЄІ відбудеться Ніч Європи, а не День Європи, оскільки серію заходів перенесено на вечір та ніч 16 травня 2015 р.

Більш детальну інформацію можна отримати у регіональних координаторів:

Волинська обл. - julia_mol4anova@mail.ru,

Дніпропетровська обл. - gord-natasha@yandex.ru,

Запорізька обл. - lib@znu.edu.ua,

Івано-Франківська обл. - libifua@gmail.com,

Кіровоградська обл. - rhall@library.kr.ua,

Львівська обл. - grutet@gmail.com,

Миколаївська обл. - larisa_sidorenko@mail.ru,

Полтавська обл. - Oleh.ovcharenko@gmail.com,

Рівненська обл. - natasha_korn@ukr.net,

Тернопільська обл. - eurocenter@library.te.ua,

Херсонська обл. - oreh62@list.ru,

Хмельницька обл. - merac76@mail.ru,

Черкаська обл. - G_olena@mail.ru,

Чернівецька обл. - Jane_ol@ukr.net,

Чернігівська обл. - seminog seminog82@mail.ru.
Розділ: Анонси Переглядів: 333 | Розміщено: 5 травня 2015


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Хмельницький
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :