Центр європейської інформації в м. Хмельницький

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Анонси

5 травня 2015

До Дня Європи в Україні - 2015

Мережа центрів європейської інформації України розпочала Кампанію «Дні Європи в Україні -2015»

У цьогорічній кампанії «Дні Європи в Україні -2015», яка здійснюється Мережею ЦЄІ візьмуть участь 15 областей України, а саме: Волинська, Дніпропетровська, Запорізька, Івано-Франківська, Кіровоградська, Львівська, Миколаївська, Полтавська, Рівненська, Тернопільська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька, Чернігівська.

Наступна веб-конференція на тему: «Європейська ідентичність України – український культурний простір через призму історії» запланована на 14 травня, початок о 12:00 год. У заході візьмуть участь: Кіровоградський, Миколаївський, Херсонський, Хмельницький, Черкаський, Чернівецький та Чернігівський Центри Європейської Інформації. Усі бажаючи матимуть можливість взяти участь у заході в своєму місті в ЦЄІ та поспілкуватись з представниками інших регіонів.

Поряд із тим, завдяки співпраці з Міжнародним фестивалем документального кіно про права людини Docudays UA мешканці восьми областей (Дніпропетровської, Кіровоградської, Полтавської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької та Чернігівської) зможуть переглянути кінострічку Ксенії Джорно «Къырым» (2014). Так, ідея створення першого післяокупаційного фільму «Крим» з’явилася у режисерки після спілкування зі знайомими кримчанами. Живучи в Арабських Еміратах, Ксенія Джорно хотіла розповісти про свою Батьківщину тим, хто її ніколи не бачив.

«Після анексії Криму, у мене не було вибору, говорить режисерка. … Не віриться, що репресії такого характеру сьогодні можуть відбуватися в центрі Європи», – додала Ксенія.

Зазначимо, що найбільша кількість заходів в Центрах Європейської Інформації відбудеться 16 травня 2015 р., безпосередньо в День Європи в Україні (серед них інтерактивні заходи, вікторини, паради, інформаційно-просвітницькі заходи та обговорення аналітичного характеру). Об’єднувати всі регіони 16 травня буде флешмоб, про який можна буде дізнатися лише в день заходу.

Крім Мережевих заходів, кожен ЦЄІ організовує ряд своїх ініціатив. Наприклад, Херсонський ЦЄІ організовує фотовиставку «Волонтер. За кадром». В Чернівецькому ЦЄІ відбудеться Ніч Європи, а не День Європи, оскільки серію заходів перенесено на вечір та ніч 16 травня 2015 р.

Більш детальну інформацію можна отримати у регіональних координаторів:

Волинська обл. - julia_mol4anova@mail.ru,

Дніпропетровська обл. - gord-natasha@yandex.ru,

Запорізька обл. - lib@znu.edu.ua,

Івано-Франківська обл. - libifua@gmail.com,

Кіровоградська обл. - rhall@library.kr.ua,

Львівська обл. - grutet@gmail.com,

Миколаївська обл. - larisa_sidorenko@mail.ru,

Полтавська обл. - Oleh.ovcharenko@gmail.com,

Рівненська обл. - natasha_korn@ukr.net,

Тернопільська обл. - eurocenter@library.te.ua,

Херсонська обл. - oreh62@list.ru,

Хмельницька обл. - merac76@mail.ru,

Черкаська обл. - G_olena@mail.ru,

Чернівецька обл. - Jane_ol@ukr.net,

Чернігівська обл. - seminog seminog82@mail.ru.

Анонси

12 травня 2014

Відеоконференція "Антикорупційне законодавство ЄС та його пристосування до українських реалій"Зустріч з директором Київського офісу Інституту Кеннана, кандидатом
філологічних наук Ярославом Пилинським на тему «Антикорупційне
законодавство ЄС та його пристосування до українських реалій»
відбудеться 14 травня 2014 року в приміщенні Чернігівського центру
перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів. В режимі веб-зв’язку
участь в обговоренні також зможуть взяти представники громадськості,
науковці, державні службовці інших регіонів України. Хмельницький ЦЄІ також приєднується до веб-конференції.
Науковець, громадський діяч висловить свою думку щодо специфіки
антикорупційного законодавства країн Європейського Союзу, його адаптації
та можливостей застосування в умовах України.
Ця тематична зустріч організовуватиметься Сіверським інститутом
регіональних досліджень спільно з Чернігівським центром європейської
інформації, Товариством «Український Народний Дім в Чернівцях» та
Чернігівським центром перепідготовки та підвищення кваліфікації за
підтримки проекту «Дні Європи-2014. Діалоги про цінності».
Початок заходу: об 11.00.

За сприяння Центру європейської інформації у Полтавській області та
громадської організації Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр
«Європейський клуб» під егідою Мережі центрів європейської інформації
України (http://ukrcei.org), за підтримки Європейської програми
Міжнародного фонду «Відродження» www.irf.ua. Партнерами проекту є
Товариство «Український Народний Дім в Чернівцях», Інститут світової
політики та Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини
Docudays UA.».

Анонси

16 квітня 2014

Веб-конференція до Дня Європи 2014

В рамках відзначення Днів Європи 2014 у Хмельницькому ЦЄІ відбудеться веб-конференція "Завершення процесу формування модерної нації як необхідної умови нашої належності до європейської цивілізації" зі Стариком Володимиром Петровичем, головою Українського Народного Дому в Чернівцях.
Захід відбудеться 23 квітня, о 15:00. Організатором веб-конференції виступає Український Народний Дім в Чернівцях.

До спілкування приєднається громадськість Миколаївської, Кіровоградської та Хмельницької областей через веб-зв’язок.
В рамках заходу надається можливість познайомитись із збіркою «Ще не вмерла Україна. 200 патріотичних і народних українських пісень на фортеп’ян» (упорядники Денис Січинський і Станіслав Людкевич, друге видання 1912 року), яка включила до себе найкращі зразки професійної творчості українських композиторів-класиків, зокрема арій та хорів з їхніх опер. Є тут й багато патріотичних та революційних пісень, які мовби оспівують події недавньої революції - «Сміло, брати», «Ви жертвою впали в нерівній борбі». Першою ж піснею, яка дала назву цілій збірці, є український національний гімн «Ще не вмерла Україна», який освячує боротьбу української нації за свою державність від часів перших визвольних змагань і аж до недавніх подій на Майдані.
Ця збірка є для нас цілком суголосна, засвідчуючи перебіг процесу формування української політичної нації, який розпочався на початку ХХ століття в Галичині і на Буковині, а завершується на початку ХХІ століття на Донбасі і на Слобожанщині. Впродовж цього кривавого століття в Україні всупереч усім перепонам народилася спільнота людей, для якої найвищою цінністю є існування соборної самостійної української держави - українська політична нація.

За сприяння Центру європейської інформації у Полтавській області та громадської організації Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр «Європейський клуб» під егідою Мережі центрів європейської інформації України (http://ukrcei.org), за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження» www.irf.ua. Партнерами проекту є Товариство «Український Народний Дім в Чернівцях», Інститут світової політики та

Анонси

10 квітня 2014

До Дня Європи - 2014 в Україні

План
заходів Хмельницького ЦЄІ
по відзначенню Дня Європи – 2014 в Україні

Назва заходу Дата проведення
Перегляд фільмів, що популяризуют європейські цінності з подальшим їх обговоренням при участі педагогів-психологів
(3 перегляди) 23 квітня.
30 квітня,
14 травня.
Круглий стіл «Хмельниччина в колі економічних інтересів Європи» 15 травня
Декада інформування «Україна – Європа: єдність у різноманітті» (бесіди, відео перегляди, вікторини в школах міста) 10 – 20 травня
Віртуальні подорожі «Пізнавай Європу подорожуючи» (4 заходи, спільно з обласною бібліотекою для юнацтва) 22 квітня,
29 квітня,
6 травня,
13 травня

Зустрічі з експертами (участь у 3-х веб-конференціях) Згідно дат, запропонованих координаторами
Веб-конференція 23 квітня. Експерт –Старик В.П., голова Українського Народного Дому в Чернівцях. Він презентуватиме збірку пісень 1912 року «Ще не вмерла Україна» і розповідатиме про українські націотворчі процеси сто років тому.

Анонси

7 квітня 2014

Декада популяризації європейських цінностей

З 7 по 17 квітня 2014 року у читальному залі ОУНБ ім. М. Островського за участю волонтерів ЦЄІ пройде декада популяризації європейських цінностей "Здоровий спосіб життя - норма сучасної людини":
7.04 - Презентація книжкової виставки "Ми вибираємо красу, силу, здоров`я" та відеоперегляд документальних фільмів: "Здоров`я - мудрих гонорар", "Ми за здоровий спосіб життя".
8.04 - "Духовне здоров`я - шлях до гармонійного розвитку особистості". Морально-етична бесіда з секретарем Хмельницького єпархіального управління УПЦ Дацюком Олександром.
9.04 - Формування здорового способу життя у молоді та підлітків. Урок, в рамках відповідального ставлення до життя, проведе головний лікар центру здоров`я Небесна Людмила.
15.04 - Відверта розмова "Наркотики - ілюзія життя. Вплив нікотину та алкоголю на здоров`я людини". Гладищук Сергій, головний соціальний працівник асоціації "Вікторія".
16.04 - Просвітницький тренінг "Здоров`я - цінність нашого життя. Інтернет не лише твій друг". Зустріч з директором Хмельницького обласного центру соціальної допомоги, психологом Андрійчак Аллою.

Анонси

15 жовтня 2013

Громадська акція "Підпису - ЄС!"

17 жовтня 2013 року в приміщенні обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М. Островського відбудеться прес-брифінг в рамках всеукраїнської ініціативи "Підпису - ЄС!", що спрямована на підтримку підписання Угоди про асоціацію України з Європейським Союзом. Під час заходу відбудеться виступ експертів та громадських діячів міста, а також презентація інфографіки щодо переваги підписання Угоди про Асоціацію України з ЄС. Мета громадської акції "Підпису - ЄС!":
- підтримати владу у намірі підписати Угоду про Асоціацію з ЄС;
- об`єднати людей і владу на шляху до ЄС і показати, що у цьому питанні всі однодумці;
- "зацементувати" вибір громадян на користь ЄС.
Ініціатори проведення акції відомі журналісти і громадські активісти, представники громадських організацій "Ми - європейці", "Молодь Демократичного Альянсу" та "Центр UA".

Анонси

21 травня 2012

Презентація брошури проекту "Моя незалежність: двадцятирічні про права людини в 20-річній Україні"

24 травня 2012 року о 12.00 в читальному залі Хмельницької ОУНБ ім. М. Островського відбудеться презентація брошури проекту "Моя незалежність: двадцятирічні про права людини в 20-річній Україні".
Двадцять ровесників Незалежності з Кам`янця-Подільського, Одеси, Кременчука і Луганщини, що стали героями проекту, розповіли свої життєві історії. Хтось із них вже успішний і самостійний, хтось тільки вчиться відстоювати себе і шукає своє місце під сонцем, когось доля закинула далеко від України, а дехто вже стільки пережив і побачив, що вистачило б і на сорокарічного. Кожен х них по-різному оцінює можливості реалізації своїх прав у незалежній Україні.
Брошура реалізовується благодійною організацією "Центр освітніх ініціатив" зі Львова.
Допомогу в організації презентації надає Мережа центрів європейської інформації.
Проект здійснено за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Анонси

16 березня 2012

Кіноперегляди актуальних фільмів

З метою популяризації європейських цінностей та розширення горизонтів поінформованості молоді з питань європейських політик, Хмельницький ЦЄІ організовує для школярів та студентів учбових закладів області кіноперегляди актуальних європейських та українських фільмів з їх подальшим обговоренням. Такі заходи допоможуть вчителям, педагогам-організаторам та педагогам-психологам в організації позаурочної роботи, виховних годин.
  [1] 2  далі »
 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Хмельницький
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :