Центр європейської інформації в м. Хмельницький

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Про нас » Про Центр європейської інформації

Про Центр європейської інформації
Діяльність Центру Європейської Інформації у місті Хмельницькому відбувається за підтримки Міжнародного фонду "Відродження" в рамках проекту " Європейський вибір України: інформація для кожного", що реалізується Хмельницькою обласною громадською організацією Асоціація “Поділля Перший” та Хмельницькою обласною універсальною науковою бібліотекою ім. М. Островського

Основним завданням Центру Європейської Інформації є розширення доступу жителів м. Хмельницького та Хмельницької області до інформації про різні сфери життя ЄС та процесу європейської інтеграції України. Цільова група - широкі верстви населення м. Хмельницького та Хмельницької області, в першу чергу - молодь.

Центр Європейської Інформації функціонує на базі Хмельницька ОУНБ ім. М. Островського і забезпечує доступ усіх бажаючих до інформаційних ресурсів та електронних баз даних матеріалів щодо інституцій Європейського Союзу, економіки, політики, освітніх та культурних процесів країн-членів ЄС та кандидатів.

Велику увагу Центр приділяє обміну інформацією та налагодженню співпраці з освітніми установами, громадськими організаціями, органами державної влади, ЗМІ, іноземними представництвами та європейськими організаціями і установами.

Розклад роботи ЦЄІ:
щодня з 9:00 до 18:00, субота - вихідний, неділя з 10:00 до 18:00.
Розділ: Про нас Переглядів: 665 | Розміщено: 8 грудня 2009


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Хмельницький
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :